27,61 € 22,08 €

Double dildo Crystal Double dildo v luxusnom prevedení vás okamžite zaujme – lesklý hladký povrch robí dojem vlhkého, vždy pripraveného, gélový materiál zaručuje dokonalú ohybnosť (použitie pri singli anál + vaginal).

53,78 € 36,82 €

Amazing Pleasure Sex Toy KitDesaťdielnej sada pre zmyselné erotické hry. Výber najobľúbenejších erotických pomôcok, ktoré znásobí vašu zvedavosť a túžbu.S touto štartovacie sadou okoreníte Vaše spoločné chvíľky.

-42%
70,95 € 40,51 €

Akcia

Satisfyer Partner Plus Remote vibrátor pre páry Partner Plus je vibrátor, ktorý spoľahlivo umocní zážitok z milovania u oboch partnerov. Jeho vrchná časť je špeciálne ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale priľnula k ženskému klitorisu.

61,37 € 40,51 €

Satisfyer Pre G-Spot Rabbit Satisfyer Pre G-Spot Rabbit je kombináciou klasického vibrátora s revolučnou stimuláciu klitorisu tlakovými vlnami.

60,78 € 36,82 €

King Cock 9 "Vibrating Cock flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záži.

75,89 € 47,88 €

King Cock 10 "Vibrating Cock with Balls flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale real.

76,63 € 49,76 €

Novinka

Calexotics Enchanted Kisser multifunkčný vibrátorPrineste do svojej spálne nové vzrušenie a doprajte si potešenie s vibrátorom Enchanted Kisser. Tento multifunkčný vibrátor skvele stimuluje vagínu a G bod svoju rotáciou s prirážaním dopredu a dozadu.

151,12 € 117,58 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Fun Factory Stronic Real ružová pulzátor Stronic Real realistický tvar vibrátora, pohyby podobné prirážanie, dlhá výdrž (až 2 hodiny na jedno nabitie!) A veľký výber pulsačných rytmov a rýchlostí.

48,99 € 36,49 €

Vibrátor Bliss Clit Vibe Bliss Clit je moderný vibrátor, strednej veľkosti so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Mäkké, ohybné, telo sa zvýrazneným žaluďom sa ľahko prispôsobí vašim požiadavkám.

128,82 € 110,39 €
+ doprava zadarmo

Fun Factory Sundaze Fuchsia Pink pulzátor Novinka od značky Fun Factory SUNDAZE Vás ohromí svojimi pulzujúcimi vibráciami, ktoré prinášajú neuveriteľné, hlboké orgazmy. Sundaze disponuje pohyby podobné prirážanie – pulzovaním a vibráciami.

70 € 44,19 €

King Cock 9 "Vibrating Cock with Balls flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale reali.

39,81 € 27,61 €

Novinka

Fantasy for Her Kegel Train-Her set purple Luxusná súprava venušiných guličiek rôznych hmotností z kolekcie Fantasy For Her pre efektívny tréning svalov panvového dna. Vyrobené z prémiového silikónu Elite. Bolo to jej malé tajomstvo.

-44%
132,69 € 73,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Lelo SONA CRUISE pink stimulátor klitorisu Lelo Sona Cruise je určená pre vonkajšie stimuláciu klitorisu pomocou sonických vĺn, ktoré okrem vonkajšej časti klitorisu stimulujú aj jeho vnútornú časť.

-62%
184,26 € 69,63 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vibrátor prirážací Magnum Opus Thruster Magnum Opus je prémiový vibrátor s neuveriteľnou schopnosťou pohybu o 8 centimetrov. Magnum Opus simuluje kopulačné pohyby. Magnum Opus Thruster nielen pulzuje, ale tiež vibruje.

-44%
132,69 € 73,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Lelo SONA CRUISE cerise stimulátor klitorisu Lelo Sona Cruise je určená pre vonkajšie stimuláciu klitorisu pomocou sonických vĺn, ktoré okrem vonkajšej časti klitorisu stimulujú aj jeho vnútornú časť.

21,71 € 16,92 €

Vibrátor Classic OriginalRealistický silikónový vibrátor Classic Original v ružovej farbe je tvarovaný ako bežný penis s žaluďom a predkožkou. Po celom povrchu vibrátora je jemné žilkovanie pre intenzívne dráždenie.

-32%
48,99 € 33,14 €

Akcia

Vibrátor Happiness Rabbit Vibe Happiness Rabbit je elegantný vibrátor so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Rabbit Vibe sa ľahko hygienicky udržiava, je pachovo úplne neutrálny, nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

50,46 € 29,45 €

King Cock 6 "Vibrating Cock flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záži.

-42%
50,83 € 29,45 €

Akcia

Vibračný krúžok LUZ Eclipse blackRozžiarte svoj milostný život s hračkami LUZ od ToyJoy! Táto unikátna luxusná kolekcia erotických pomôcok pre ženy a páry zapáli vaše najhlbšie túžby vďaka silným vibráciám a jemnému povrchu z prémiového silikónu.

92,85 € 62,62 €
+ doprava zadarmo

Vibrátor Real Feel Deluxe 12 flesh Real Feel Deluxe 12 je extra veľký vibrátor s prísavkou, vyrobený zo zmesi mäkkého silikónu Fanta Flesh, ktorý pôsobí na pohľad i na dotyk podobne ako pravá ľudská koža.

-30%
84,59 € 58,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jopen Amour Remote Bullet Jopen Amour Remote Bullet je vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie v atraktívnej ružovej farbe. Bezdrôtový diaľkový ovládač v tvare srdiečka pre jednoduché a diskrétne ovládanie.

-47%
97,68 € 51,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Masážna hlavica Palm Power Jenga akuPalm Power Jenga je veľmi výkonná akumulátorová (dobíjacie) masážne hlavice. Univerzálny masážna pomôcka ako pre revitalizáciu Vašich unavených svalov, tak pre stimuláciu erotogénnych zón.

-44%
41,65 € 23,18 €

Akcia

Satisfyer 2 NEXT GENERATION Satisfyer 2 je novým přírůstkem do rodiny Satisfyer pro stimulaci klitorisu.Už na první pohled vám Satisfyer 2 díky svému ergonomickému designu skvěle padne do ruky.

76,63 € 49,76 €

Novinka

Calexotics Enchanted Teaser multifunkčný vibrátorPrineste do svojej spálne nové vzrušenie a doprajte si potešenie s vibrátorom Enchanted Teaser. Tento multifunkčný vibrátor skvele stimuluje vagínu a G bod svoju rotáciou s prirážaním dopredu a dozadu.

-40%
73,68 € 44,19 €

Akcia

Vibrátor LUZ Splendor purpleRozžiarte svoj milostný život s hračkami LUZ od ToyJoy! Táto unikátna luxusná kolekcia erotických pomôcok pre ženy a páry zapáli vaše najhlbšie túžby vďaka silným vibráciám a jemnému povrchu z prémiového silikónu.