119,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný vibrátor s hodvábne jemným telom a výraznou špičkou – jednoducho stvorený pre vaše potešenie! Silný a tichý motor, jednoduché ovládanie.

99,95 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný vibrátor s hodvábne jemným telom a výraznou špičkou – jednoducho stvorený pre vaše potešenie! Silný a tichý motor, jednoduché ovládanie.

99,95 €
+ doprava zadarmo

Rotačný vibrátor s masážnymi perličkami a stimulátorom klitorisu Vás ohromí svojou mnohostrannou využiteľnosťou.

54,95 €

Úžasný vibrátor v tvare penisu pre dokonalé uspokojenie. Extra mäkký materiál, jemné žilnatenie, dráždivé a intenzívne vibrácie.

140,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

LIV 2 je nová a vylepšená verzia kultového vibrátora strednej veľkosti. Sa zmyselnosťou ženského tela a jemná na dotyk prinesie tie najintenzívnejšie zážitky a ničím nerušenú rozkoš.

59,95 €

Dokonale tvarovaný realistický vibrátor v telovej farbe je vyrobený s príjemného a mäkkého materiálu. Je veľmi ohybný, má žilnatý povrch.

34,95 €

Vaginálny vibrátor realistického tvaru je dokonalou kópiou nadmerne vyvinutého penisu s bohato žilnatým povrchom. Užiť si môžete nielen väcší rozmer. ale aj vibrácie. Nastavíte ich jednoducho pomocou regulačného kolieska.

34,95 €

Vibrátor v tvare penisu s plynule nastaviteľnými vibráciami. Vibrátor je pevný. ohybný je minimálne. je určený k vaginálnej stimulácii a vibrácie sa dajú jednoducho nastaviť regulačným kolieskom.

19,95 €

Klasický plastový vibrátor pre zmyselné uspokojenie a sexuálne hry. Doprajte si vzrušujúce vibrácie a vyskúšajte legendárnu klasiku.

17,95 €

Vibrátor pre nové erotické zážitky a vzrušujúce uspokojenie v páre alebo osamote. Klasický robertko vám ponúkne vibrácie. ktoré sa dajú plynulo nastaviť od jemných až po silné.

12,95 €

Mini vibrátor pre milostné dráždenie a väčšie sexuálne vzrušenie. Užite si erotické hry trochu inak a vyskúšajte novú erotickú hračku.

12,95 €

Mini vibrátor pre milostné dráždenie a väčšie sexuálne vzrušenie. Užite si erotické hry trochu inak a vyskúšajte novú erotickú hračku.

7,10 €

Masturbátor vyplnený jemnými dráždivými nopkami a lubrikačným gélom pripravený hneď k akcii. Systém vzduchových komôr vnútri masturbátoru docieli rôzneho podtlaku, a tým zakaždým iného pocitu z akcie.

359,95 € 119,99 €
+ doprava zadarmo

Nádherný luxusný vibrátor Pegasus je perla medzi vibrátormi. Má hladké telo, ktoré je veľmi príjemné pri používaní. Ponúka ženám skvelé funkcie – rotáciu tela a vibrácie, ktoré prinesú vaginálne potešenie a súčasne potešenie klitorisu

99,99 €
+ doprava zadarmo

We-Vibe Unite patrí k tým najlepším vibrátorom na svete. ktorý spája pary a zvyšuje vášeň vo vzťahu. Objavte nový spôsob ako si spoločne hrať! Unite je navrhnutý tak. aby priniesol potešenie obom partnerom počas pohlavného styku.

90,40 €
+ doprava zadarmo

Vibrátor Laya II stimuluje tie najcitlivejšie erotogénne zóny na vašom tele. Vďaka svojej dokonalej ergonómii navyše maximálne splynie s vaším telom. Vibrátor je pokrytý mäkkým, zamatovo jemným silikónom v luxusnom farebnom prevedení.

79,95 €
+ doprava zadarmo

Realistický vibrátor ADELPHOS má prepracovaný tvar a je vyrobený z veľmi príjemného materiálu. Na prvý pohľad zaujme svojim verným tvarom penisu vrátane semenníkov. V spodnej časti vibrátora je prísavka, ktorá umožňuje vibrátor prisať k hladkému povrchu.

54,95 €

Flexibilný vibrátor práve pre Vás! Vzrušujúce a intenzívne vibrácie, extra jemný a mäkký materiál, tvar penisu.

27,95 €

Tradičný vibrátor pre erotické hry a zmyselné uspokojenie osamote alebo vo dvojici. Doprajte si vzrušujúce vibrácie a vyskúšajte klasický plastový vibrátor.

99,95 €
+ doprava zadarmo

Realistický vibrátor ALPHA AURIGAE tvarom pripomína skutočný penis so semenníkmi s výrazne vypracovaným žaluďom a žilkovaním na povrchu.

44,95 €

Vibrátor realistického tvaru penisu v telovej farbe. Vyrobený je z príjemného materiálu, ktorý je ohybný. Pri správnom uzatvorení viečka batérií je vibrátor odolný voči striekajúcej a stekajúcej vode, môže sa teda použiť v sprche.

27,95 €

Klasický batériový vibrátor v čiernej farbe pre vaginálnu stimuláciu. Vibrácie sa dajú nastaviť jednoducho pomocou regulačného kolieska a vy si ich môžete užiť od jemných až po silné.

147,10 €
+ doprava zadarmo

Tiani ™ predstavuje prielom vo svete lásky. Tiani II ™ má oproti svojej predchodkyni o 50% výkonnejší motor, až 3× dlhší dosah diaľkového ovládania (36 metrov) a obsahuje dva vymeniteľné nástavce. Druhý, o 1 cm väčší nástavec je určený k stimulácii bodu G.

61,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový stimulátor klitorisu Plus Clitoral Suction Vibrator kombinuje vibračný stimulačný vlny so zmyslovými vibráciami, čo vám ponúka neporovnateľný zážitok! Nastavenie tlakových vĺn a vibrácií možno riadiť samostatne.

61,80 €
+ doprava zadarmo

Nástupca celosvetovo populárnych vibrátorov s tlakovou vlnou Satisfyer, sa predstavuje v novom dizajne, novým elegantným vzhľadom a ďalšími vibračnými funkciami. Satisfyer Pre 3 Vibration vďaka svojmu tvaru skvele padne do ruky. Vyrobené z lekárskeho silikónu a ABS plastu.

59,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s Mimi – vašou ideálnou prvou erotickou hračkou. Mimi je malá, výkonná, elegantná a diskrétna súčasne. Mimi sa perfektne hodí na doplnenie partnerských hier či k hre sama so sebou. Mimi si vás absolútne získa už pri prvom kontakte s jej hebkým a jemným telom zo 100% lekárskeho silikónu.

39,95 €

Duálny minivibrátor disponujúci výkonným motorčekom. Unikátny tvar a konštrukcia zaistí stimuláciu na dvoch intímnych zónach súčasne. Nielen krásny dizajn, ale aj flexibilné telo pomôcky uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

24,95 €

Vibrátor so zahnutou a výraznou špičkou pre stimuláciu bodu G a ďalších erotogénnych zón. Vibrácie sú silné a ľahko nastaviteľné regulačným kolieskom. Vibrátor je zdobený kamienkami.

119,99 €
+ doprava zadarmo

We-Vibe Jive je skvelý vibrátor pre ženy. ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek. bez toho by to niekto tušil.

117,70 €
+ doprava zadarmo

Vibrátor Miss Bi poskytuje klitorálny stimuláciu spoločne so vzrušujúcim dráždením bodu G. Dva na sebe úplne nezávislé motory vás zaručene dovedú až k vrcholu! Vibrátor má unikátny tvar, ktorý svojou flexibilitou dokonale uspokojí ženskú anatómiu.

27,95 € 17,99 €

Vibrátor z produkcie Lady Dreams pre vzrušujúcu stimuláciu. Vďaka svojmu povrchu si vás jednoducho získa. Intenzívne vibrácie, jednoduché ovládanie, tichý a diskrétny, vysoko kvalitný materiál, ľahko sa čistí.

119,95 €
+ doprava zadarmo

Úžasný vibrátor v tvare penisu. ktorý poteší ženu svojimi rozmanitými vibračnými programami. Erotická hračka. ktorá skutočne plnohodnotne uspokojí. Ponúka 10 rôznych stimulačných programov. vibrácie sú výrazné a dajú sa jednoducho nastaviť pomocou tlačidla na spodnej strane.