179,95 €
+ doprava zadarmo

Nádherná nafukovacia panna s vibráciami, blond vlasmi a tromi milostnými otvormi. Kúpte si túto blonďavú milenku so zvodnou tvárou a telom, ktorá je ochotná milovať sa kedykoľvek.


154,95 €
+ doprava zadarmo

Čiernovlasá nafukovacia kráska so zelenými očami a výraznými riasami vás poteší kedykoľvek budete chcieť. DALIA má natiahnuté a rozkročené nohy, pripravená na misionársku polohu alebo sex zozadu.


154,95 €
+ doprava zadarmo

Hnedovlasá nafukovacie kráska s orieškovými očami a výraznými riasami vás poteší kedykoľvek budete chcieť. MARLEN má pokrčené a rozkročené nohy, pripravená na misionársku polohu alebo sex zozadu.


109,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna KRISTY v životnej veľkosti v polohe na kolenách a dvoma milostnými otvormi bude vždy pripravená k sexuálnym hrám.


84,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna KLARA je blondínka s realistickými vlasmi a tvárou. Má celkom tri milostné otvory – vagínu, anál a lačné ústa.


79,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna NIKITA s veľkým poprsím a tvrdými bradavkami je hnedooká blondínka s realistickými vlasmi a tvárou. Má dva milostné otvory – vagínu a lačné ústa.


59,95 €
+ doprava zadarmo

BIBIANA je nafukovcia panna, ktorá vám nikdy nepovie nie. Má tri telesné otvory – anál, vagínu a ústa. Vyskúšajte vzrušujúcu tichú spoločníčku s namaľovanou tvárou a sexy pančuškami.


59,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna BRIGITA je bruneta veľkosti XXL pre milovníkov kyprých tvarov. Ak milujete komfortnú jazdu, BRIGITA je tá pravá pre vás. Ponúka sex orálny, vaginálny aj análny.


59,95 €
+ doprava zadarmo

MARIKA je nafukovacia panna svetlej pleti s tromi milostnými otvormi. Tvár má fotopotlač, tmavé vlasy a je v polohe s jednou pokrčenou a druhou natiahnutou nohou nahor.


59,95 €
+ doprava zadarmo

RADWA je exotická nafukovacia panna – černoška – s tromi milostnými otvormi, s namaľovanou tvárou a sexy spodným prádlom. Obdivujte jej skromné nohavičky, pančuchy a podväzky a užite si jej poslušnosť.


59,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna URSULA je blondínka s vytlačenou tvárou. Má celkom tri milostné otvory – vagínu, anál a lačné ústa. Získa si vás najmä svojou mlčanlivosťou a poslušnosťou.


44,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia kravička je absolútne najúspešnejší darček všetkých čias. Jej obľúbenosť a využiteľnosť na rôznych oslavách a párty je nekonečná. Má jeden telesný otvor a pri milostných hrách bučí.


39,95 €

Nafukovacia modrooká blondínka vždy pripravená k milostným hrám. Užite si s touto zvodkyňou chvíle osamote, ponúkne vám tri milostné otvory. V životnej veľkosti. Materiál: PVC.