16,55 € 14,34 €

Putá na zápästie SinfulPutá Sinful Wrist Cuffs sú krásnym, elegantným doplnkom, ktorý oživí Vaše erotické hrátky. Sú vyrobené z lisovaného vinylu s plastickým vzorom, na spodnej strane je podšitý mäkkým neoprénom, zaisťujúcim maximálne pohodlie.

14,34 € 10,28 €

Sinful hogtie pinkPridajte Vašim hrám iskru vzrušenia! Sinful hogtie sú špeciálne popruhy pre spútanie končatín – do kozľa. Sú kompatibilné so Sinful putami pre zápästia i členky (predávajú sa samostatne).

20,24 € 12,13 €

Fetish Fantasy Limited Edition Furry CuffsPoužitie obmedzovanie bolo vždy sexuálnym stimulantom as týmito kožušinou pokrytými kovovými putami sa fantázia stáva realitou! Táto putá, potiahnutá zamatovo mäkkou kožušinou, vášho partnera pohodlne obmedzí.

16,92 € 14,71 €

Putá na členky Sinful pinkPutá Sinful Ankle Cuffs sú krásnym, elegantným doplnkom, ktorý oživí Vaše erotické hrátky. Sú vyrobené z lisovaného vinylu s plastickým vzorom, na spodnej strane je podšitý mäkký neoprén, zaisťujúci maximálne pohodlie.

14,34 € 10,28 €

Sinful hogtie blackPridajte Vašim hrám iskru vzrušenia! Sinful hogtie sú špeciálne popruhy pre spútanie končatín – do kozľa. Sú kompatibilné so Sinful putami pre zápästia i členky (predávajú sa samostatne).