19,95 €

Krásne škripce na bradavky a intímne partie s retiazkami. Stlačenie škripcov je nastaviteľné vďaka skrutke. Plocha, ktorá sa dotýka tela, je hladká a pogumovaná. Škripce sú vhodné pre mužov aj ženy.


44,95 €
+ doprava zadarmo

Dve kovové svorky v striebornej farbe s odnímateľným guľovitým závažím. Svorky majú v mieste, kde sa dotýkajú pokožky gumové vložky s výstupkami.


24,95 €

Dve svorky na bradavky v striebornej farbe zdobené štyrmi guličkami. Priemer guličiek: 0,6 – 1,2 cm. Tlak na bradavku nastavíme jednoducho pomocou praktického posuvného krúžku.


19,95 €

Pinzetové škripce na bradavky s retiazkou. Retiazka dovoľuje mierne ťahanie za bradavky a umožňuje tak reguláciu partnerkiných pohybov.


17,99 €

Intímny klip Beaded Clitoral Clamp – Just Sensation je kovová spona na klitoris alebo pysky. Vedeli ste. že klitoris má niekoľko tisíc nervových zakončení a väčšina z nich je po stranách? Tento klip na klitoris sa sústreďuje presne tam. kam vy potrebujete.


34,99 €

Nádherné svorky na bradavky a klitoris spojené retiazkami v módnej farbe ružového zlata. Objavte vzrušujúce pocity bolesti a rozkoše. Sexuálne vzrušenie prináša tlak na určité miesto a po zložení následné prekrvenie pokožky.


24,99 €

Škripce na bradavky Chained Nipple Clamps – At My Mercy zdobené retiazkou a guličkami. Posuvnými krúžkami na pinzetových svorkách môžete nastaviť intenzitu tlaku na bradavku od jemného. ktorý zvýží citlivosť bradaviek až po dráždivo bolestivý.


19,95 €

Nastavitelné škripce na bradavky s retiazkou. Retiazka dovoľuje mierne ťahanie za bradavky a umožňuje tak reguláciu partnerkiných pohybov.


34,95 €

Škripce na bradavky s retiazkou. Retiazka dovoľuje mierne ťahanie za bradavky a umožňuje tak reguláciu partnerkiných pohybov. Nasadenie a zloženie škripcov je veľmi jednoduché.


49,95 €
+ doprava zadarmo

Experimentujte a dosiahnite dokonalej stimulácie počas erotických radovánok! Nasadenie a zloženie škripcov je veľmi jednoduché.


94,95 €
+ doprava zadarmo

Jedinečné škripce s retiazkou pre všetkých, čo túžia po bolesti. Škripce stláča pružinka, tlak nie je možné nijako regulovať.