Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Elektrostimulácia

Upresniť parametre
Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulácia Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulácia
Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulácia

Elektro stimulácia Mystim Pure Vibes zdrojAnalógový zdroj Mystim Pure Vibes je základom pre elektrostimuláciu pri elektrosexu. Sada zdroja prúdu a plochých elektród pre základné elektrostimuláciu svalov a slizníc celého tela.

môžete mať 17.06 - 18.06

Novinka
Shots Toys Shots Electroshock Elektrogel 50 ml Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulácia
Shots Toys Shots Electroshock Elektrogel 50 ml

Shots Electroshock Elektrogel 50 mlELECTROGEL bol špeciálne navrhnutý tak, aby vylepšil vašu elektro-stimulačný hru vytvorením vodivej vrstvy na koži / hračke, ktorá zlepší vaše pocity pri elektrostimuláciu.

môžete mať 17.06 - 18.06

Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulácia
Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex

Mystim Rodeo Robin elektro sex Rodeo Robin sú silikónové slučky pre elektrostimuláciu penisu a semenníkov. Čierne silikónové slučky sú plne nastaviteľné od priemeru 0,5 cm až do 10 cm. Slučky sú ukončené JACK konektorom 2 mm.

môžete mať 17.06 - 18.06

CalExotics Elektrostimulačné guličky Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser CalExotics Elektrostimulačné guličky Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser
CalExotics Elektrostimulačné guličky Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser

Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser Elektro-stimulačný vibračné guličky s duálnym motorom s diaľkovým ovládaním.

môžete mať 17.06 - 18.06

LyBaile Sada pre elektro sex Baile Electro Sex Kit CalExotics Elektrostimulačné guličky Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser
LyBaile Sada pre elektro sex Baile Electro Sex Kit

Zábavná sexuálna pomôcka, ktorá zaručene nabudí tvoj sexuálny život. Sada pre elektro sex Baile Electro Sex Kit ponúka 6 druhov impulzov. Stačí pripojiť elektródy k telu a nechať sa nabudiť silou elektriny. 4 elektródy. Ovládač.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: ErosStar.sk
CalExotics Impulse E-stim Remote Kegel Exerciser CalExotics Elektrostimulačné guličky Impulse E-stim Remote Dual Kegel Exerciser
CalExotics Impulse E-stim Remote Kegel Exerciser

Impulse E-stim Remote Kegel Exerciser Elektro-stimulačný vibračné vajíčko s diaľkovým ovládaním.

môžete mať 17.06 - 18.06

Mystim Mystim Charming Chuck Elektro stimulačné krúžky CalExotics Calexotics Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml
Mystim Mystim Charming Chuck Elektro stimulačné krúžky

Elektro stimulačné krúžky Mystim Charming ChuckSada dvoch elastických Elekra-stimulačných pásikov Mystim Charming Chuck sú vhodné pre obzvlášť intenzívnu stimuláciu penisu a semenníkov.

môžete mať 17.06 - 18.06

CalExotics Calexotics Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml CalExotics Calexotics Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml
CalExotics Calexotics Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml

Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml Vodivý gél s koloidným striebrom, vhodný pre všetky elektrostimulačný hračky.Tento gél zlepšuje vodivosť a zvyšuje tak intenzitu elektro-stimulácia.

môžete mať 17.06 - 18.06

Electrastim Aura Noir Multi-Purpose Pro e-stim sonda CalExotics Calexotics Impulse Conductive Gél pre elektrostimuláciu 60 ml
Electrastim Aura Noir Multi-Purpose Pro e-stim sonda

Aura je naša obľúbená sonda pre začiatočníkov s elektro sexuálnymi hračkami. Jeho malá veľkosť a jednoduchý tvar uľahčuje zavedenie a nosenie, či už chcete stimulovať vaginálne alebo análne.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Helieli
Electrastim Double (Bi-Polar) e-stim veterník Electrastim Fusion Infinity elektroveterník stimulátor
Electrastim Double (Bi-Polar) e-stim veterník

2-kolesový veterník ElectraStim ponúka dvakrát toľko dráždivých pocitov pri každom ťahu, aby zlepšil vašu erotickú odozvu počas zmyslovej hry. Neuveriteľný nástroj na zvádzanie na kravatu a škádlení, ktorého erotické kúzlo si môžete vychutnať s alebo bez elektrostimulačnej jednotky.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Helieli
Electrastim Flick sada stimulátorov, multibalenie Electrastim Fusion Infinity elektroveterník stimulátor
Electrastim Flick sada stimulátorov, multibalenie

Balenie ElectraStim Flick EM60-M obsahuje stimulátor, všetky potrebné káble, súpravu 4 elektród ElectraPad, 2 nastaviteľné krúžky na penis ElectraLoops a elektródu Silicone Noir Aura (vhodnú na vaginálne a análne použitie).Luxusný stimulátor jemných čiar s LED displejom a ergonomickým ovládaním.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Helieli
Electrastim Fusion Infinity elektroveterník stimulátor Electrastim Fusion Infinity elektroveterník stimulátor
Electrastim Fusion Infinity elektroveterník stimulátor

Čo je nekonečno?Začleňte do spálne výstrednú stránku elektro hry s Infinity Silicone Pinwheel. Zmyselný silikón Infinity, inšpirovaný ostrými kovovými kolieskami Wartenberg, obľúbenými medzi fetišistickými davmi, zjemňuje pocity pre jemnejší typ stimulácie.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: Helieli