Užívajte si svoje krajšie ja pomocou produktov z kategórie manikúra a pedikúra. Starajte sa o seba alebo rozmaznávajúcu kozmetiku či parfum darujte niekomu, na kom vám záleží. MALL.sk vám nákup uľahčí:

Zobraziť viac
  • Kozmetiku a parfumy vám doručíme ešte dnes priamo domov.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar samy a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak vybraný tovar z kategórie manikúra a pedikúra nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S otázkami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Nezabudnite si prezrieť tovar vo výpredaji, na ktorom môžete značne ušetriť. Ak hľadáte najnovšie kozmetické produkty, neprehliadnite novinky.

U nás na MALL.SK môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Solingen Solingen Sada 7dielna striebor.(svetlohnedá koža)

Solingen Solingen Sada 7dielna striebor.(svetlohnedá koža)

109 Kč
Doprava zadarmo
Novinka

Súprava pre manikúru obsahuje základné súčasti pre profesionálnu manikúru a pedikúru. Sada je balená vo vysoko kvalitnom, svetlo hnedom koženom puzdre. Všetky výrobky značky Nippes Solingen sú nástroje ručne vyrobené z najlepšej ocele z mesta Solingen. Rozmery púzdra 145 × 85 × 25 mm.

Partner: Widerio
-19%
Scholl Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth Stredne drsná s morskými minerálmi 2 ks
292x

Scholl Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth Stredne drsná s morskými minerálmi 2 ks

15 Kč
12 Kč

Náhradné hlavice sú vhodné do elektrického pilníka Scholl Velvet Smooth. Stredne hrubý povrch je ideálny pre rýchle a bezbolestné odstránenie odumretej a tvrdej kože. Scholl Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth Stredne drsná s morskými minerálmi 2 ks sú vhodné pre každého.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Scholl Velvet Smooth Pro
429x

Scholl Velvet Smooth Pro

40 Kč
28 Kč
Doprava zadarmo

Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Pro, vylepšená verzia svojho predchodcu Velvet Smooth Diamond, je vodotesný. Teda vhodný pre suchú aj mokrú pedikúru. Odstraňovač stvrdnutej kože poskytuje 2 rýchlosti rotácie brúsneho valčeka, ktorý účinne a bezpečne odstraňuje odumretú kožu na pätách. V neposlednom rade je jeho veľkou výhodou to, že funguje na vstavané dobíjacie batérie.

Tovar od predajcu MALL
-28%
Scholl Náhradné rotačné hlavice 6 ks
17x

Scholl Náhradné rotačné hlavice 6 ks

28 Kč
20 Kč
Doprava zadarmo

Súprava obsahuje:

Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth stredne drsné s morskými minerálmi 2 ks Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth Diamond extra hrubé 2 ks Rotačné hlavice s diamantovými kryštálikmi Velvet Smooth – ultra drsné 2 ks .

Partner: Vivantis

Manikúra a pedikúra

Pri manikúre oceníte kvalitný pilník či nožničky na nechty. Pri pedikúre je hlavnou pomôckou brúska na päty. Praktická je elektrická sada, ktorá manikúru či pedikúru uľahčí. V starostlivosti o nechty by ste nemali zabúdať ani na zmäkčujúci krém.

Manikúra

  • Nožničky na manikúru by nemali byť využívané často, hodia sa len na väčšie skrátenie nechtov. Pre bežnú starostlivosť o ruky je ideálny pilník. Obľúbený je sklenený, papierový či kovový pilník na nechty. Páni môžu pre úpravu nechtov po nožniciach či klieštičkách na nechty siahnuť častejšie. Pri úprave nechtov má ďalej miesto leštička, kopýtko, výživa na nechty a lak na nechty.

Sada na manikúru - základom sú nožničky na nechty a pilník

  • Manikúrna sada zahŕňa pilník, nožnice na nechty, kopýtko na nechtovú kožičku (zatlačovač) a pinzetu. Uložená je v praktickom puzdre, takže sa hodí na cesty. V rozšírenom prevedení je doplnená o ďalšie pomôcky.

Elektrická manikúra

  • Sada na elektrickú manikúru uľahčí starostlivosť o nechty. Je vhodná aj pre profesionálne použitie. Obsahuje frézky na brúsenie a vyhladzovanie nechtov a nadstavca na leštenie nechtov.

Pedikúra

  • Základnou pomôckou pre suchú pedikúru je brúska na päty. K dispozícii je škrabka, orezávač aj elektrický pilník na chodidlá. Zabudnúť by ste nemali ani na ošetrujúci krém či gél na nohy. Vybrať môžete Scholl.

Mokrá pedikúra

  • Pri mokrej pedikúre sa vykonáva najprv zjemnenie kože kúpeľom so soľou alebo emulziou. K tomu môžete doma využiť aj vane pre masáže nôh. Následne je zrohovatená koža šetrne odstránená. Chodidlá sú potom ošetrené krémom alebo zábalom.