Užívajte si svoje krajšie ja pomocou produktov z kategórie manikúra a pedikúra. Starajte sa o seba alebo rozmaznávajúcu kozmetiku či parfum darujte niekomu, na kom vám záleží. MALL.sk vám nákup uľahčí:

Zobraziť viac
  • Kozmetiku a parfumy vám doručíme ešte dnes priamo domov.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar samy a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak vybraný tovar z kategórie manikúra a pedikúra nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S otázkami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Nezabudnite si prezrieť tovar vo výpredaji, na ktorom môžete značne ušetriť. Ak hľadáte najnovšie kozmetické produkty, neprehliadnite novinky.

U nás na MALL.SK môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Aga Brúska na nechty manikúra pedikúra

Aga Brúska na nechty manikúra pedikúra

11,30 €

Sieťou napájaná fréza na nechty so sadou nožov. Má variabilnú reguláciu otáčok. Vhodné pre štandardné nože. Napájanie 5–60 Hz. Rozmery: 16×2,4 cm.

Partner: Aga24
Solingen Solingen Kliešte na nechty nerez 10 cm

Solingen Solingen Kliešte na nechty nerez 10 cm

57,71 €

Kliešte s vysokou presnosťou prevedenia za použitia kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Môžete s nimi bez obáv pracovať aj v miestnostiach s väčšou vlhkosťou vzduchu. Kvalita v starostlivosti o nechty. Prvotriedne výrobky na manikúru a pedikúru.

Partner: Widerio
Solingen Solingen Kliešte na kožu nerez 10 cm

Solingen Solingen Kliešte na kožu nerez 10 cm

48,54 €

Veľmi pohodlný nástroj na čisté odstránenie odumretej kože okolo nechtového lôžka. Ošetrenie kože je s nimi obzvlášť ľahké. Prvotriedne výrobky určené na manikúru a pedikúru vyrábané v Nemecku, v meste Solingen.

Partner: Widerio
Solingen Solingen Kilešte na nechty s pružinou 12 cm

Solingen Solingen Kilešte na nechty s pružinou 12 cm

29,95 €

Kliešte s vysokou presnosťou prevedenia za použitia kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Ľahká manipulácia. Prvotriedne výrobky určené na manikúru a pedikúru vyrábané v Nemecku, v meste Solingen. Kvalitná značka v starostlivosti o nechty.

Partner: Widerio
Verk Ped Egg pedikúra

Verk Ped Egg pedikúra

1,70 €

pemza NA NOHY Pemza dovoľuje rýchlo a účinne odstraňovať zosilnené miesta a odumretú vrchné pokožku na nohách. Ideálne navrhnutý ergonomický tvar – dokonale sedia v ruke.

Zapardrobnych.sk Gélové separátory prstov, 2 ks

Zapardrobnych.sk Gélové separátory prstov, 2 ks

5 €

Silikónový separátor prstov pôsobí proti zlému postaveniu prstov a súčasne chráni vbočený palec pri nosení v obuvi, čím tlmí jeho bolestivosť. Silikón sa dokonale prispôsobí prstom, veľkosť je univerzálna, hmotnosť cca 46 g.

Manikúra a pedikúra

Pri manikúre oceníte kvalitný pilník či nožničky na nechty. Pri pedikúre je hlavnou pomôckou brúska na päty. Praktická je elektrická sada, ktorá manikúru či pedikúru uľahčí. V starostlivosti o nechty by ste nemali zabúdať ani na zmäkčujúci krém.

Manikúra

  • Nožničky na manikúru by nemali byť využívané často, hodia sa len na väčšie skrátenie nechtov. Pre bežnú starostlivosť o ruky je ideálny pilník. Obľúbený je sklenený, papierový či kovový pilník na nechty. Páni môžu pre úpravu nechtov po nožniciach či klieštičkách na nechty siahnuť častejšie. Pri úprave nechtov má ďalej miesto leštička, kopýtko, výživa na nechty a lak na nechty.

Sada na manikúru - základom sú nožničky na nechty a pilník

  • Manikúrna sada zahŕňa pilník, nožnice na nechty, kopýtko na nechtovú kožičku (zatlačovač) a pinzetu. Uložená je v praktickom puzdre, takže sa hodí na cesty. V rozšírenom prevedení je doplnená o ďalšie pomôcky.

Elektrická manikúra

  • Sada na elektrickú manikúru uľahčí starostlivosť o nechty. Je vhodná aj pre profesionálne použitie. Obsahuje frézky na brúsenie a vyhladzovanie nechtov a nadstavca na leštenie nechtov.

Pedikúra

  • Základnou pomôckou pre suchú pedikúru je brúska na päty. K dispozícii je škrabka, orezávač aj elektrický pilník na chodidlá. Zabudnúť by ste nemali ani na ošetrujúci krém či gél na nohy. Vybrať môžete Scholl.

Mokrá pedikúra

  • Pri mokrej pedikúre sa vykonáva najprv zjemnenie kože kúpeľom so soľou alebo emulziou. K tomu môžete doma využiť aj vane pre masáže nôh. Následne je zrohovatená koža šetrne odstránená. Chodidlá sú potom ošetrené krémom alebo zábalom.