Three Seven Manikúrny set kufrík Silver - 11 nástrojov
25,90 €

Velká manikúrní sada obsahuje 11 nástrojů pro kompletní manikúru. V sadě nalezenete: čtvery kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na nehty, nůžky pro děti (kulaté špičky), pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky, seřezávač kůžičky. Kvalitní pevné pouzdro v kovové imitaci.


Three Seven Manikúrny set Black - 6 nástrojov
15,20 €

Čierna minimalistická manikúrne sada obsahuje 6 základných nástrojov: dvoje klieštiky na nechty, pinzeta manikúrne skosená, nožnice na kožu, pilník, zatlačovač kožičky. .


BEURER Profesionálna sada na manikúru a pedikúru MP 100
130,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Prístroj na manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitných profesionálnych nástavcov s dlho životnosťou. Profesionálne nástavce majú odolný zafírový povrch, popr. leštiace plsť, vyhovujú najvyšším nárokom a sú preto ideálne pre individuálne ošetrenie.


Bausch Prístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
82,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná nemecká sada na úpravu nechtov na rukách a na nohách v pohodlí domova. Sada obsahuje kvalitný prístroj a 9 kusov rotačných nástrojov, nechtovú ceruzku na nechty a kožičku s vápnikom a štvorstranný pilník na nechty.


P-Shine Japonská profesionálny manikúra (Sada Velká)
28,60 €

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, navyše vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra v ozdobnom puzdre Jupiter 3
24,60 €

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom puzdre s grafickým vzorom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je modrý, zdobí ho šedej logo a zapína sa pomocou kovového cvočky.


Three Seven Manikúrny set Peračník - 10 nástrojov
21,20 €

Manikúrne sada obsahuje 10 pozlátených nástrojov: troje kliešte na nechty, pinzetu skosenou, nožnice na nechty, nožnice pre deti, zafírový pilník, obojstranný zatlačovač kožičky, manikúrové tyčinku, zrezávač kožtičky. .


Credo Solingen luxusné 3 dielna manikúra - Bianco 3
27,80 €

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v bílém koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným sametem. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


P-Shine Japonská manikúra malá sada
13 €

Hlavnou prednosťou P. Shine kozmetické metódy je jej dlhodobý účinok a nenáročné udržiavanie stáleho a vysokého lesku ošetreného nechtu.


Three Seven Manikúrny set - 8 nástrojov
18,90 €

Stříbrná manikúrní sada v pouzdře obsahuje 8 nástrojů: dvoje kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na kůži, pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky a seřezávač kůžičky. Kvalitní pevné koženkové pouzdro, vnitřní část je potažená tmavým jemným sametem.


Beper Elektrická manikúra a pedikúra Total Care 40968
21,10 €

Elektrická manikúra a pedikúra vám zaistí pestovaný vzhľad nechtov na rukách a na nohách. Sada obsahuje 8 nástavcov. Hrubý kužeľ odstraňuje suchú a zrohovatenú kožu alebo mozole na chodidlách a pätách a zároveň sa stará o nechty. Leštiaci kužeľ vyhladzuje a leští okraje nechtov po pilovanie.


Blažek Antibakteriálny fotokatalytický pilník na päty
4,90 €

Antibakteriálne sklenený pilník je revolučnou novinkou v oblasti modernej starostlivosti o pokožku na pätách. Tento sklenený pilník bol vyvinutý po niekoľkoročnom výskume v spolupráci s poprednými odborníkmi.


Surgana Manikúrny set Crocodile - 3 nástroje
14,70 €

Skvele spracovaná 3 dielna luxusná sada na manikúru, ktorej súčasťou sú nožnice na nechty, pinzeta manikúrne skosená a zafírový pilníček. Nástroje sú uložené v pevnom kvalitnom koženkovom puzdre s moderným atraktívnym vzorom a jednoduchým zatváraním na klip.


Credo Solingen Nožnice na nechty zahnuté 9 cm
10,70 €

Nožnice na nechty zahnuté 9 cm od značky Credo Solingen vám zaistí dokonalú starostlivosť o vaše nechty ako z profesionálneho salónu. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a použitým materiálom pre vás bude radosť s nimi pracovať!.


P-Shine Japonská manikúra Profi (Velká sada + Malá sada)
34,30 €

Všetko pre vašu starostlivosť o prírodné nechty. Vhodné pre rozštiepené, lámavé aj nerastúca nechty. Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Plus domáci balenie vhodné na cesty. Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov.


Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: