Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Everyday pánske 1 pár
16,50 € 11,50 €

Gélové vložky do topánok Everyday pre mužov ktoré sú vhodné pre bežné denné nosenie a aktivity. Špeciálna technológia GelActiv tlmí nárazy vznikajúce pri chôdzi a znižuje nadmerný tlak na chodidlá. Vložky tvoria dve gélové vrstvy.

Manikúra a pedikúra

Pri manikúre oceníte kvalitný pilník či nožničky na nechty. Pri pedikúre je hlavnou pomôckou brúska na päty. Praktická je elektrická sada, ktorá manikúru či pedikúru uľahčí. V starostlivosti o nechty by ste nemali zabúdať ani na zmäkčujúci krém.

Manikúra

  • Nožničky na manikúru by nemali byť využívané často, hodia sa len na väčšie skrátenie nechtov. Pre bežnú starostlivosť o ruky je ideálny pilník. Obľúbený je sklenený, papierový či kovový pilník na nechty. Páni môžu pre úpravu nechtov po nožniciach či klieštičkách na nechty siahnuť častejšie. Pri úprave nechtov má ďalej miesto leštička, kopýtko, výživa na nechty a lak na nechty.

Sada na manikúru - základom sú nožničky na nechty a pilník

  • Manikúrna sada zahŕňa pilník, nožnice na nechty, kopýtko na nechtovú kožičku (zatlačovač) a pinzetu. Uložená je v praktickom puzdre, takže sa hodí na cesty. V rozšírenom prevedení je doplnená o ďalšie pomôcky.

Elektrická manikúra

  • Sada na elektrickú manikúru uľahčí starostlivosť o nechty. Je vhodná aj pre profesionálne použitie. Obsahuje frézky na brúsenie a vyhladzovanie nechtov a nadstavca na leštenie nechtov.

Pedikúra

  • Základnou pomôckou pre suchú pedikúru je brúska na päty. K dispozícii je škrabka, orezávač aj elektrický pilník na chodidlá. Zabudnúť by ste nemali ani na ošetrujúci krém či gél na nohy. Vybrať môžete Scholl.

Mokrá pedikúra

  • Pri mokrej pedikúre sa vykonáva najprv zjemnenie kože kúpeľom so soľou alebo emulziou. K tomu môžete doma využiť aj vane pre masáže nôh. Následne je zrohovatená koža šetrne odstránená. Chodidlá sú potom ošetrené krémom alebo zábalom.