BEURER Profesionálna sada na manikúru a pedikúru MP 100
130,50 €
+ doprava zadarmo

Prístroj na manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitných profesionálnych nástavcov s dlho životnosťou. Profesionálne nástavce majú odolný zafírový povrch, popr. leštiace plsť, vyhovujú najvyšším nárokom a sú preto ideálne pre individuálne ošetrenie.


Bausch Kozmetická súprava prístrojov 0338
108,80 €
105,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kozmetická súprava 0338 je súprava prístrojov na pedikúru, manikúru a masáž. Túto starostlivosť môžete vykonávať v pohodlí domova.


Bausch Prístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
82,70 €

72,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kvalitná nemecká sada na úpravu nechtov na rukách a na nohách v pohodlí domova. Sada obsahuje kvalitný prístroj a 9 kusov rotačných nástrojov, nechtovú ceruzku na nechty a kožičku s vápnikom a štvorstranný pilník na nechty.


Surgana Set pre pedikérky - 10 nástrojov
72,60 €
+ doprava zadarmo

Luxusné 10 nástrojový profesionálny set pre pedikérky obsahujúci kliešte (3 ks), exkavátor (2 ks), nožnice, držadlo skalpelových čepieľok, celokovový hoblík Credo, čepieľky č. 21 (10 ks) a žiletky do hoblíka (10 ks). Set je v kvalitnom pevnom koženkovom balenia.


Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v červenom koženkovom puzdre Fire 7
69,10 €
65,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v červenom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v striebornom púzdre Carbon 7
69,10 €
65,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v striebornom koženkovom puzdre so zamatom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Credo Solingen Luxusný 5 dielna manikúra v bielom koženkovom puzdre Bianco 5
53,70 €

46,40 €

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v bielom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Beper Elektrický pilník na nechty Lady B 40998
38,70 €
36,80 €

Akcia

Elektrický pilník je skvelým pomocníkom na úpravu nechtov. Ľahko a rchle dosiahnete požadovaného tvaru. Pestované a upravené ruky a nechty sú vizitkou každej ženy.


Bellissima Profesionálne manikúra 5154 Nail Buffer Imetec-52%
38,50 €

18,40 €

Akcia

Chcete, aby mali vaše ruky stále pestovaný a krásny vzhľad? Profesionálna sada na nechty s tromi špeciálnymi mikro valčeky vám vytvorí manikúru ako zo salónu. Valčeky v šedej farbe vyhladí nerovnosti nechtov aa zabezpečí ich hladký a kompaktný vzhľad. Valček v bielej farbe nechty vyleští a prežiari.


Credo Solingen Ružová dobíjacie brúska na päty Silk y Touch
25 €
23 €

Akcia

Akumulátorová brúska na päty sa zafírovými kryštály a LED osvetlením stará o pokožku nôh. Účinne odstraňuje stvrdnutú a suchú kožu na nohách a zanechá ju krásne hebkú a jemnú. Extra hrubý valček ošetruje stvrdnutú a mozolnatou kožu. Jemný valček pokožku dohladí a zanechá ju hebkú.


BaBylissPRO Elektrický pilník na koži H700
25,40 €
24,10 €

Akcia

Elektrický pilník na koži H700 odstraňuje suchú a stvrdnutú pokožku na pätách a navracia jej hebkosť a jemnosť. Doprajte vašim unaveným nohám starostlivosť ako zo salónu s týmto elektrickým pilníkom. Vďaka jeho ergonomickému tvaru padne dokonale do ruky.


Credo Solingen luxusné 3 dielna manikúra - Bianco 3
26,10 €
24,10 €

Akcia

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v bílém koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným sametem. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra Red I.
25 €
23,80 €

Akcia

V tejto luxusnej 3dielne manikúre nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom červenom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra v ozdobnom puzdre Jupiter 3
27,70 €
26,30 €

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom puzdre s grafickým vzorom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je modrý, zdobí ho šedej logo a zapína sa pomocou kovového cvočky.


Credo Solingen Luxusné dizajnová manikúra Pop Art New Generation - Blue
31,50 €
29,90 €

Akcia

Originálne, luxusné modrá kožená 4 dielna manikúra Credo Solingen je dizajnová manikúra od výrobcu s mnohoročnou tradíciou zo Solingene. Prémiová značka Credo Solingen udáva smer v oblasti výroby nástrojov a starostlivosť o telo už od roku 1924.


Surgana Manikúrny set Crocodile - 5 nástrojov
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvele spracovaná 5 dielna luxusná sada na manikúru, ktorej súčasťou sú nožnice na nechty, nožnice na kožu, pinzeta manikúrne skosená, kliešte na nechty a zafírový pilníček. Nástroje sú uložené v pevnom kvalitnom koženkovom puzdre s moderným atraktívnym vzorom a jednoduchým zatváraním na klip.


Surgana Manikúrny set Zebra - 5 nástrojov-28%
24,20 €

17,40 €

Akcia

Skvele spracovaná 5 dielna luxusná sada na manikúru, ktorej súčasťou sú nožnice na nechty, nožnice na kožu, pinzeta manikúrne rovná, sklenený obojstranný farebný pilníček a obojstranný nástroj (skalpel sa zatlačovač kožičky).


Three Seven Manikúrny set - 8 nástrojov
19,10 €

Stříbrná manikúrní sada v pouzdře obsahuje 8 nástrojů: dvoje kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na kůži, pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky a seřezávač kůžičky. Kvalitní pevné koženkové pouzdro, vnitřní část je potažená tmavým jemným sametem.


Bellissima 5412 Sensitive Beauty Active Scrub Imetec-19%
19,40 €

15,60 €

Akcia

MICROPEDICURE prístroj pre starostlivosť o pokožku nôh – Rotačné elektronický odstraňovač stvrdnutej kože – ActiveScrub systém pre ohľaduplnú starostlivosť o vrchnú časť pokožky – 2 vyhladzovacie valčeky: 1 s drsnejším povrchom pre tvrdšie časti pokožky; 1 jemný pre najcitlivejšiu pokožku – kompaktn