Scholl Náhradné rotačné hlavice 6 ks
29,40 € 26,50 €

Náhradné hlavice sú vhodné do elektrického pilníka Scholl Velvet Smooth. Extra a ultra drsné hlavice sú opatrené diamantovými kryštálikmi, ktoré sú ideálne na odolnú kožu. Scholl Náhradné rotačné hlavice 6 ks odstránia aj tú najtvrdšiu odumretú kožu.

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry
39,90 € 27,90 €

Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Wet&Dry, vylepšená verzia svojho predchodcu Velvet Smooth Diamond, je vodotesný. Teda vhodný pre suchú aj mokrú pedikúru. Odstraňovač stvrdnutej kože poskytuje 2 rýchlosti rotácie brúsneho valčeka, ktorý účinne a bezpečne odstraňuje odumretú kožu na pätách. V neposlednom rade je jeho veľkou výhodou to, že funguje na vstavané dobíjacie batérie.

Medel SOFT ROLL elektrický pilník na nohy
29,41 €

MEDEL SOFT ROLL elektrický pilník na nohy Elektrický set od firmy MEDEL, ktorý je vybavený dvoma otočnými valcami na obrusovanie kože, jeden s hrubým zrnom, druhý s jemnejším zrnom.

Scholl Gél Active Gélové vložky do topánok Everyday pánske 1 pár
16,60 € 10,80 €

Gélové vložky do topánok Everyday pre mužov ktoré sú vhodné pre bežné denné nosenie a aktivity. Špeciálna technológia GelActiv tlmí nárazy vznikajúce pri chôdzi a znižuje nadmerný tlak na chodidlá. Vložky tvoria dve gélové vrstvy.

Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals Pink
36 € 28,40 €

Scholl Velvet Smooth Express Pedi v novej ružovej farbe je elektronická (batériová) brúska na nohy, ktorá účinne odstraňuje tvrdú, odumretú kožu na vašich pätách. Prístroj je vybavený rýchlo rotujúcou micraluminou hlavou s extra hrubosťou, ktorá umožňuje rýchlo, bezpečne a bezbolestne odstrániť nežiaducu, veľmi tvrdú kožu.

Scholl Náhradné rotačné hlavice 6 ks
27,10 € 22 €

Súprava obsahuje:

Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth stredne drsné s morskými minerálmi 2 ks Náhradné hlavice do elektrického pilníka Velvet Smooth Diamond extra hrubé 2 ks Rotačné hlavice s diamantovými kryštálikmi Velvet Smooth – ultra drsné 2 ks .

Esperanza Elektrický pilník s leštičkou Shine
10,40 €

Elektrický pilník s leštičkou Esperanza Shine je ideálny pre starostlivosť o nechty na rukách a nohách. Vďaka 4 rôznym vymeniteľným nástavcom si nechty ošetríte a vyleštíte rovnako ako v salóne krásy. Akonáhle ho vyskúšate, stane sa obľúbeným vybavením vašej domácnosti.

BEURER Pedikúra BEURER MP 28
29,99 €

Výkonný odstraňovač stvrdnutej kože Beurer MP28 účinne odstraňuje stvrdnutú pokožku, mozole či kurie oká na vašich chodidlách.

Oriflame Škrabka na nohy 1 ks
3,80 €

Táto šikovná škrabka jemne odstráni odumreté časti kože. Zanechá nohy hebké a hladké.

Škrabka na päty 1 ks

Škrabka na päty 1 ks

Hodnotenie: 5
1,60 €

Škrabka slúži na odstránenie stvrdnutej kože na pätách.

BEURER Pedikúra BEURER MP 55
44,99 €

pre odstraňovanie tvrdej alebo drsnej pokožky a mozoľov
s exponovaným XXL valčekom pre pohodlné použitie
3 nadstavce: jemný a hrubý valec a pilník
vhodné pre ruky, nohy a lakte
pre jemnú a hladkú pokožku
s ručným pilníkom v rukoväti
2 nastavenia rýchlosti
extra svetlé L.

Biomedica Devilan zásyp 20 g
4,70 € 4,40 €

Devilan zásyp slúži k starostlivosti o nohy najmä v oblasti medzi prstami. Prípravok bráni nadmernému poteniu a zápachu nôh, má vynikajúce regeneračné účinky. .

CONCEPT Elektrický pilník na päty PN1001 ružový
34,80 €

Novinka

Elektrický pilník na päty Concept PN1001 prináša tú najlepšiu starostlivosť o vaše chodidlá. Vďaka ergonomicky tvarované rukoväte sa dobre drží a ľahko ovláda. Rotačná hlavica v tvare valčeka bezpečne odstráni suchú a stvrdnutú kožu, predchádza jej popraskaniu, vniku mozoľov a otlačenín.

shumee Skladací biely stolík na manikúru s kolieskami
99 €
+ doprava zadarmo

Tento skladací stolík na manikúru s pohodlnou podložkou pod zápästie je vhodný na profesionálne, ako aj osobné použitie. Vďaka podložke pod zápästie, ktorá je potiahnutá umelou kožou, bude vaša ruka počas manikúry v pohodlnej polohe. Doska stola poskytuje dostatočný priestor, kam si môžete položiť r

CONCEPT Elektrický pilník na päty PN1000 zelený
34,80 €

Novinka

Elektrický pilník na päty Concept PN1000 prináša tú najlepšiu starostlivosť o vaše chodidlá. Vďaka ergonomicky tvarované rukoväte sa dobre drží a ľahko ovláda. Rotačná hlavica v tvare valčeka bezpečne odstráni suchú a stvrdnutú kožu, predchádza jej popraskaniu, vniku mozoľov a otlačenín.