P-Shine Japonská profesionálny manikúra (Sada Velká)
29 €

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, navyše vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť.

Innoxa VM-N31 radielko na odstránenie kutikuly, 11cm
4,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Používa sa pri profesionálnych a domácich manikúrach. Umožňuje presné rezanie kutikúl a ich presunutie preč – vďaka tomu nechty vyzerajú esteticky príjemne a kutikuly nerastú do nechtov.

Innoxa VM-N66A, šesťvrstvový pilník na nechty, 17,8x0,5cm, mix farieb
4,92 €

Posledný kus za túto cenu!

INNOXA VM-N66A, šesťvrstvový pilník na nechty, 17,8×0,5cm Profesionálny obojstranný pilník na nechty francúzskej značky Innoxa. 6-vrstvový papierový pilník so strednou zrnitosťou. Určený pre všetky typy nechtov (prírodné, umelé, gélov

Innoxa VM-S100 kefka na nechty 2ks
5,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka ergonomickému tvaru kefy sa dokonale prispôsobí ruke a pohodlná rukoväť umožňuje ľahkú a príjemnú starostlivosť.

BEURER Lampa na gélové nechty BEURER MP 48
49,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty Beurer MP 48 je výkonná UV lampa určená na sušenie gélových nechtov s 18 silnými LED diódami.

BEURER Profesionálna sada na manikúru a pedikúru MP 100
134,80 €

Prístroj na manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitných profesionálnych nástavcov s dlho životnosťou. Profesionálne nástavce majú odolný zafírový povrch, popr. leštiace plsť, vyhovujú najvyšším nárokom a sú preto ideálne pre individuálne ošetrenie.