BEURER Profesionálna sada na manikúru a pedikúru MP 100
130,30 €
+ doprava zadarmo

Prístroj na manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitných profesionálnych nástavcov s dlho životnosťou. Profesionálne nástavce majú odolný zafírový povrch, popr. leštiace plsť, vyhovujú najvyšším nárokom a sú preto ideálne pre individuálne ošetrenie.


Bausch Prístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
82,50 €

72,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kvalitná nemecká sada na úpravu nechtov na rukách a na nohách v pohodlí domova. Sada obsahuje kvalitný prístroj a 9 kusov rotačných nástrojov, nechtovú ceruzku na nechty a kožičku s vápnikom a štvorstranný pilník na nechty.


Credo Solingen Luxusný 5 dielna manikúra v bielom koženkovom puzdre Bianco 5
53,60 €

46,30 €

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v bielom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Beper Elektrická manikúra a pedikúra Total Care 40968
21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická manikúra a pedikúra vám zaistí pestovaný vzhľad nechtov na rukách a na nohách. Sada obsahuje 8 nástavcov. Hrubý kužeľ odstraňuje suchú a zrohovatenú kožu alebo mozole na chodidlách a pätách a zároveň sa stará o nechty. Leštiaci kužeľ vyhladzuje a leští okraje nechtov po pilovanie.


Ostatní Manikúra Lifetime Beauty 9 ks
21,10 €

V sade nájdete všetko potrebné pre pestované a upravené nechty. Vďaka uloženiu v praktickom hnedom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Bellissima Profesionálne manikúra 5154 Nail Buffer Imetec-52%
38,50 €

18,40 €

Akcia

Chcete, aby mali vaše ruky stále pestovaný a krásny vzhľad? Profesionálna sada na nechty s tromi špeciálnymi mikro valčeky vám vytvorí manikúru ako zo salónu. Valčeky v šedej farbe vyhladí nerovnosti nechtov aa zabezpečí ich hladký a kompaktný vzhľad. Valček v bielej farbe nechty vyleští a prežiari.


Ostatní Manikúra Lifetime Beauty 5 ks
8,50 €

Manikúrová sada obsahuje všetko potrebné pre úpravu nechtov v pohodlí domova. Všetky súčasti sady sú dokonale farebne zladené a sú uložené v praktickom puzdre. Manikúru využijete pri starostlivosti o nechty alebo sa stane krásnym darčekom pre vašich blízkych.


Surgana Set pre pedikérky - 10 nástrojov
72,50 €
+ doprava zadarmo

Luxusné 10 nástrojový profesionálny set pre pedikérky obsahujúci kliešte (3 ks), exkavátor (2 ks), nožnice, držadlo skalpelových čepieľok, celokovový hoblík Credo, čepieľky č. 21 (10 ks) a žiletky do hoblíka (10 ks). Set je v kvalitnom pevnom koženkovom balenia.


Three Seven Manikúrny set - 8 nástrojov
19,10 €

Stříbrná manikúrní sada v pouzdře obsahuje 8 nástrojů: dvoje kleštičky na nehty, manikúrní zkosená pinzeta, nůžky na kůži, pilník, manikúrní tyčinka, zatlačovač kůžičky a seřezávač kůžičky. Kvalitní pevné koženkové pouzdro, vnitřní část je potažená tmavým jemným sametem.


Beper Elektrický pilník na nechty Lady B 40998
38,60 €
36,70 €

Akcia

Elektrický pilník je skvelým pomocníkom na úpravu nechtov. Ľahko a rchle dosiahnete požadovaného tvaru. Pestované a upravené ruky a nechty sú vizitkou každej ženy.


Bausch Kozmetická súprava prístrojov 0338
108,80 €
105,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kozmetická súprava 0338 je súprava prístrojov na pedikúru, manikúru a masáž. Túto starostlivosť môžete vykonávať v pohodlí domova.


Credo Solingen luxusné 3 dielna manikúra - Bianco 3
26,10 €
24,10 €

Akcia

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v bílém koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným sametem. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra Red I.
24,90 €
23,70 €

Akcia

V tejto luxusnej 3dielne manikúre nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom červenom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra Red II.
16,60 €

14,20 €

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom červenom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra v ozdobnom puzdre Jupiter 3
27,70 €
26,30 €

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom puzdre s grafickým vzorom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je modrý, zdobí ho šedej logo a zapína sa pomocou kovového cvočky.


Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v červenom koženkovom puzdre Fire 7
68,90 €
65,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v červenom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v striebornom púzdre Carbon 7
68,90 €
65,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v striebornom koženkovom puzdre so zamatom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.