Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v červenom koženkovom puzdre Fire 7-11%
74,70 € 66,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v červenom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.

BELOTTY Malá 4 dielna manikúra Tonny-14%
24,90 € 21,30 €

Výpredaj

Malá 4 dielna manikúra s kvalitným pevným rámovým puzdrom v čiernej farbe a so starostlivo vybranou sadou nástrojov na manikúru v povrchovej úprave nikel. Puzdro s kovovým logom na manikúre.

BELOTTY Luxusná kožená 7 dielna manikúra Damerino
42,20 €

Luxusná kožená 7 dielna manikúra s kvalitným pevným púzdrom v hnedej farbe a so starostlivo vybranou sadou nástrojov na manikúru v povrchovej úprave nikel. Puzdro v dizajne krokodílej kože Genuine Leather s logom vo vnútri manikúry a s kovovým logom na manikúre.

Bausch Brúska na nechty 0301
35 € 31,70 €

Výpredaj

Brúska vhodná na brúsenie nechtov na rukách i nohách. Vyhladzuje a leští vaše nechty.

DuKaS Manikúrová súprava 6 dielna PL 126ML
34,40 €

Manikúrová súprava 6 dielna PL 126ML obsahuje 6 základných nástrojov v luxusnom puzdre. Sada obsahuje dvoje nožnice, pinzetu, pilník, obojstranný zatlačovač a odstraňovač kožičky.

Credo Solingen luxusné 3 dielna manikúra - Bianco 3-18%
28,40 € 23,20 €

Výpredaj

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v bílém koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným sametem. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.

DuKaS Cestovná manikúrová súprava 3 dielna fialová PL893-14%
15,40 € 13,20 €

Výpredaj

Zárukou výnimočné kvality je miesto výroby manikúrových nástrojov, ktoré pochádza z nemeckého mesta Solingen. To preslávilo výrobou špičkových oceľových výrobkov pre manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou sa môžu označovať iba tí najlepší výrobcovia.

Bausch Prístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
83,90 € 76 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kvalitná nemecká sada na úpravu nechtov na rukách a na nohách v pohodlí domova. Sada obsahuje kvalitný prístroj a 9 kusov rotačných nástrojov, nechtovú ceruzku na nechty a kožičku s vápnikom a štvorstranný pilník na nechty.

Beper Elektrický pilník na nechty Lady B 40998
39,20 € 35,50 €

Výpredaj

Elektrický pilník je skvelým pomocníkom na úpravu nechtov. Ľahko a rchle dosiahnete požadovaného tvaru. Pestované a upravené ruky a nechty sú vizitkou každej ženy.

BELOTTY Malá 4 dielna manikúra Fantóm-14%
23 € 19,60 €

Výpredaj

Malá dizajnová 4 dielna manikúra s pevným púzdrom v čiernej farbe a so starostlivo vybranou sadou nástrojov na manikúru v povrchovej úprave nikel. Puzdro má kovové logo na manikúre.

Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra v červenom puzdre so zamatom Fire 3
21,40 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v šedom textilnom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je zabalená do krásnej darčekovej krabičky.

Surgana Manikúrny set Crocodile - 5 nástrojov
26,90 €

Skvele spracovaná 5 dielna luxusná sada na manikúru, ktorej súčasťou sú nožnice na nechty, nožnice na kožu, pinzeta manikúrne skosená, kliešte na nechty a zafírový pilníček. Nástroje sú uložené v pevnom kvalitnom koženkovom puzdre s moderným atraktívnym vzorom a jednoduchým zatváraním na klip.

Credo Solingen Luxusná 5 dielna manikúra v bielom koženkovom puzdre Bianco 5
54,50 € 49,30 €

Výpredaj

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v bielom koženkovom puzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je potiahnutý jemným zamatom. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.

DuKaS Cestovná manikúrová súprava 3 dielna ružová PL892-14%
15,40 € 13,20 €

Výpredaj

Zárukou výnimočné kvality je miesto výroby manikúrových nástrojov, ktoré pochádza z nemeckého mesta Solingen. To preslávilo výrobou špičkových oceľových výrobkov pre manikúru a pedikúru a jeho ochrannou známkou sa môžu označovať iba tí najlepší výrobcovia.

Wüsthof 5015 Nůžky na dětské nehty
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nožničky na nechty so zaoblenými špičkami sú ideálne na drobné nechty pre malé deti a bábätká. Zaoblená špička zaisťuje bezpečnosť a znižuje riziko poranenia. Nožničky strihajú bezpečne a presne a ponúkajú vynikajúcu kvalitu strihu.Dĺžka: 9 cm    

DuKaS Cestovná manikúrová sada-14%
15,40 € 13,20 €

Výpredaj

Luxusná cestovná manikúrová sada je vyrobená z lesklej syntetickej kože a lesklého niklu. Zárukou výnimočné kvality je miesto výroby manikúrových nástrojov, ktoré pochádza z nemeckého mesta Solingen.

Victorinox 8.2061 Tweezers «Rubis»
37,90 €

Pinzeta so šikmým koncom od dcérskej spoločnosti Rubis. Tieto pinzety majú nesmierne kvalitný výbrus a spoj, vďaka ktorým je možné uchopiť aj mimoriadne tenké vlákna.