BEURER Profesionálna sada na manikúru a pedikúru MP 100
128,50 €
+ doprava zadarmo

Prístroj na manikúru a pedikúru MPE 100 obsahuje 10 kvalitných profesionálnych nástavcov s dlho životnosťou. Profesionálne nástavce majú odolný zafírový povrch, popr. leštiace plsť, vyhovujú najvyšším nárokom a sú preto ideálne pre individuálne ošetrenie.


Bausch Prístroj na manikúru a pedikúru 0375 Light
81,50 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná nemecká sada na úpravu nechtov na rukách a na nohách v pohodlí domova. Sada obsahuje kvalitný prístroj a 9 kusov rotačných nástrojov, nechtovú ceruzku na nechty a kožičku s vápnikom a štvorstranný pilník na nechty.


DuKaS Manikúrový sada s kamienkami Swarovski čierna PL 216CN
31,40 €
28,40 €

Akcia

Luxusná manikúrová sada s guľatou chlopní je vyrobená z čiernej semišové látky a lesklého niklu. Zárukou výnimočné kvality je miesto výroby manikúrových nástrojov, ktoré pochádza z nemeckého mesta Solingen.


Bausch Kozmetická súprava prístrojov 0338
109,20 €
107,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kozmetická súprava 0338 je súprava prístrojov na pedikúru, manikúru a masáž. Túto starostlivosť môžete vykonávať v pohodlí domova.


Beper Elektrický pilník na nechty Lady B 40998
39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický pilník je skvelým pomocníkom na úpravu nechtov. Ľahko a rchle dosiahnete požadovaného tvaru. Pestované a upravené ruky a nechty sú vizitkou každej ženy.


Credo Solingen Kliešte na koži 10 cm
15,60 €

Značkové kliešte na kožu na domácu pedikúru a manikúru. F unkční dizajn a bezchybné spracovanie zaručujú nielen bezpečnosť a pohodlie pri ich používaní.


Credo Solingen luxusné 3 dielna manikúra - Bianco 3
26,50 €

23,80 €

Akcia

V luxusní sadě na manikúru najdete vše potřebné na úpravu nehtů.  Díky uložení v bílém koženkovém pouzdře budete mít všechny pomůcky při ruce i na cestách.  Vnitřek pouzdra je potažen jemným sametem. Manikúra je krásným dárkem, který potěší každou ženu.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra Pop Art 3
22,70 €

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženkovom puzdre vo farebnom prevedení s jemným tmavým zamatom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Súčasťou je darčeková plastová škatuľka. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra Red I.
24,60 €

V tejto luxusnej 3dielne manikúre nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom červenom púzdre budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách.


Credo Solingen Luxusné 3 dielna manikúra v ozdobnom puzdre Jupiter 3
26,90 €

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v koženom puzdre s grafickým vzorom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Vnútro puzdra je modrý, zdobí ho šedej logo a zapína sa pomocou kovového cvočky.


Credo Solingen Luxusné 7 dielna manikúra v striebornom púzdre Carbon 7
70,20 €

61,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V luxusnej sade na manikúru nájdete všetko potrebné na úpravu nechtov. Vďaka uloženiu v striebornom koženkovom puzdre so zamatom budete mať všetky pomôcky pri ruke i na cestách. Manikúra je krásnym darčekom, ktorý poteší každú ženu.