Clear Hand Starter Kit 6
22,99 €

Pečiatkovacia sada na nechty Moyra Starter Kit 6 obsahuje 

platňa so vzormi č. 06 – Florality 1 pečiatka č. 04 stamping lak č. 01 – Pink sťahovacia karta sťahovacia karta s formami 

Clear Hand 04 Animalistic
9,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna platňa na nechty Moyra 04 Animalistic umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!

Clear Hand 09 Celebration
9,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna platňa na nechty Moyra 09 Celebration umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!

Clear Hand 15 Lacelove
9,19 €

Profesionálna platňa na nechty Moyra 15 Lacelove umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!  

Clear Hand 17 Wedding
9,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna platňa na nechty Moyra 17 Wedding umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!  

Clear Hand 18 Childhood
9,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna platňa na nechty Moyra 18 Childhood umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!

Clear Hand 19 Maharaja
9,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálna platňa na nechty Moyra 19 Maharaja umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!

Clear Hand 21 Retro
9,19 €

Profesionálna platňa na nechty Moyra 21 Retro umožní počas niekoľkých minút doma alebo v salóne vytvoriť dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania, možnosť si vybrať z viac než 200 druhov vzorov. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov!