U nás na MALL.sk predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj skrášľujúce produkty z kategórie krémy a gely na nohy. Nakúpte u nás a získajte zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Nákup vám privezieme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Platiť môžete online alebo dobierkou.
  • Ak nebudete spokojný, môžete nám tovar z kategórie krémy a gely na nohy vrátiť do 14 dní.
  • Máte otázky k objednávke? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najlepšie hodnotené produkty zo sekcie krémy a gely na nohy. Pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

APT Exfoliačný ponožky 1 pár

APT Exfoliačný ponožky 1 pár

2,58 €

Exfoliačný ponožky – 7 dňový exfoliačný a regeneračné ošetrenie nôh. Exfoliačné ponožky zabezpečí, že vaše nohy budú hladké a jemné na dotyk v priebehu niekoľkých dní. Exfoliačné maska ​​má veľmi podobný účinok ako pedikúra a peeling.

Astrid Krém na popraskané päty PEO 100 ml

Astrid Krém na popraskané päty PEO 100 ml

2,50 €

Pre krásne a jemné päty! Krém poskytuje intenzívnu výživu a starostlivosť extrémne suché a stvrdnutej koži náchylné k popraskaniu. Dokonale sa stará o drsnú, stvrdnutú a zrohovatenú vrstvu kože a zároveň pomáha redukovať vznik prasklín.

Partner: Vivantis
Herbavera Krém na stvrdnuté päty 120 ml
1x

Herbavera Krém na stvrdnuté päty 120 ml

1,90 €

Chodidlá dostávajú zabrať v každom ročnom období. Počas zimy sú neustále uzatvorené v nepriedušných topánkach, v lete zas namáhané slnkom a chodením naboso. Koža musí odolávať mnohým vonkajším vplyvom, pričom pokiaľ nie je dostatočne vyživená a chránená, ľahko sa poškodí.

Partner: IloveCBD.sk