Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Kúpeľňa

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Kúpeľňa. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Kúpeľňa najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Kúpeľňa alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Ruhhy Závesná polička do sprchy Čierna Malatec 16723 Ruhhy Závesná polička do sprchy Čierna Malatec 16723
Ruhhy Závesná polička do sprchy Čierna Malatec 16723

zÁVESNÁ SPRCHOVÁ POLICA kAPACITA A PRAKTICKOSŤ – sprchová polička je praktický doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni. Ľahko sa do nej zmestia nielen drobné doplnky, bude tam aj miesto na pleťové vody a šampóny a mnoho ďalších potrebných doplnkov. Určite to pomôže pri organizácii kúpeľne

môžete mať 04.03

Partner: Aga24
Aga Superabsorpčný uterák na vlasy z mikrofibry Ruhhy Závesná polička do sprchy Čierna Malatec 16723
Aga Superabsorpčný uterák na vlasy z mikrofibry

Mimoriadne savý uterák v tvare, ktorý uľahčuje pletenie turbanu. Okrem toho má tlačidlo, ktoré ho bezpečne udrží na hlave. Materiál: polyester + bavlna. Farba: ružová. Rozmery: 67 cm x 24 cm.

môžete mať 28.02

Partner: Aga24
Aga Dávkovač zubnej pasty s automatickým vyžmýkaním Ruhhy Závesná polička do sprchy Čierna Malatec 16723
Aga Dávkovač zubnej pasty s automatickým vyžmýkaním

Praktický dávkovač bielej zubnej pasty. Uľahčuje každodennú hygienu detí a starších ľudí. Každodenné čistenie zubov sa stane potešením. Umožňuje použiť vloženie až do konca. Miesto na 2 zubné kefky. Materiál: plast. Rozmery. dávkovač: 8×7×15cm.

môžete mať 28.02

Partner: Aga24
Aga Uterák na vlasy - mikrovlákno mix farieb Aga Uterák na vlasy - mikrovlákno mix farieb
Aga Uterák na vlasy - mikrovlákno mix farieb

Mimoriadne savý uterák v tvare, ktorý uľahčuje pletenie turbanu.Okrem toho má tlačidlo, ktoré ho bezpečne udrží na hlave.ROZMERY: dĺžka: ~59 cm. Výška v najvyššom bode: ~23. Dostupné farby: modrá, ružová, fialová.

môžete mať 28.02

Partner: Aga24
Aymax Detské pončo Ježko Sonic Aga Uterák na vlasy - mikrovlákno mix farieb
Aymax Detské pončo Ježko Sonic

Roztomilé a praktické pončo pre deti s motívom známeho Ježka Sonica zabezpečí rýchle a príjemné sušenie vašich najmenších členov rodiny. Je ideálne na použitie na pláži, pri bazéne, po kúpeli alebo lekcii plávania. Vďaka štýlu s kapucňou je mimoriadne útulné a umožňuje deťom voľný pohyb pri sušení…

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
BrandMac Pončo pre deti Paw Patrol Aga Uterák na vlasy - mikrovlákno mix farieb
BrandMac Pončo pre deti Paw Patrol

Roztomilé a praktické pončo pre deti Paw Patrol zabezpečí rýchle a príjemné sušenie vašich najmenších členov rodiny. Je ideálne na použitie na pláži, pri bazéne, po kúpeli alebo lekcii plávania. Vďaka štýlu s kapucňou je mimoriadne útulné a umožňuje deťom voľný pohyb pri sušení.

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
Froster Cyklámenový županový uterák Jerry Fabrics Detské pončo Ako vycvičiť draka
Froster Cyklámenový županový uterák

Cyklámenový županový uterák je mäkký uterák s otvormi na ruky, vďaka ktorým sa nezošmykuje z tela. Je ideálny ku bazénu, do sauny alebo po kúpeli. Vyrobený je z mikrofíberu a jeho rozmery sú cca 150 × 85 cm. Cyklámenový županový uterák je nielen pekný, ale aj praktický darček pre každú ženu.

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
Jerry Fabrics Detské pončo Ako vycvičiť draka Jerry Fabrics Detské pončo Ako vycvičiť draka
Jerry Fabrics Detské pončo Ako vycvičiť draka

Roztomilé a praktické pončo pre deti Ako vycvičiť draka zabezpečí rýchle a príjemné sušenie vašich najmenších členov rodiny. Je ideálne na použitie na pláži, pri bazéne, po kúpeli alebo lekcii plávania. Vďaka štýlu s kapucňou je mimoriadne útulné a umožňuje deťom voľný pohyb pri sušení.

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
KupMa Osuška k 50-tke pre ženu Jerry Fabrics Detské pončo Ako vycvičiť draka
KupMa Osuška k 50-tke pre ženu

Osuška k 50-tke pre ženu je pekná a kvalitná froté osuška určená pre všetky ženy k ich 50-tym narodeninám s gramážou 400g vyrobená zo 100% bavlny. Nápisy sú vyšívané kvalitnými viskózovými niťami. Osuška je ružovej farby a je na nej nápis: „50 krásna ako z ruže kvet, túži po nej každý hneď“.

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
KupMa Osuška k 60-tke pre muža HOME & MARKER® Nastaviteľná dvojitá polička na organizáciu kúpeľne (1 ks + samolepiaci montážny pruh) | TWINRACK
KupMa Osuška k 60-tke pre muža

Osuška k 60-tke pre muža je vtipná a kvalitná froté osuška určená pre všetkých mužov k ich 60-tym narodeninám s gramážou 400g vyrobená zo 100% bavlny. Nápisy sú vyšívané kvalitnými viskózovými niťami.

môžete mať 23.02

Partner: KupMa
Novinka
HOME & MARKER® Nastaviteľná dvojitá polička na organizáciu kúpeľne (1 ks + samolepiaci montážny pruh) | TWINRACK HOME & MARKER® Nastaviteľná dvojitá polička na organizáciu kúpeľne (1 ks + samolepiaci montážny pruh) | TWINRACK
HOME & MARKER® Nastaviteľná dvojitá polička na organizáciu kúpeľne (1 ks + samolepiaci montážny pruh) | TWINRACK

Zabezpečte si neustály poriadok v kúpeľni, na toalete a v sprche pomocou týchto nastaviteľných dvojitých políc. Použite ich na uloženie mydla, sprchového gélu, šampónu, kozmetiky a rôznych ďalších dôležitých kúpeľňových potrieb.

môžete mať 26.02 - 27.02

Partner: Mormark
Profod Osuška Sofie oranžová 70x140 cm HOME & MARKER® Nastaviteľná dvojitá polička na organizáciu kúpeľne (1 ks + samolepiaci montážny pruh) | TWINRACK
Profod Osuška Sofie oranžová 70x140 cm

Vysoká plošná hmotnosť 400 g / m2.
Zloženie: 100% bavlna Pranie na 60 ° C Rozmer osušky: 70×140 cm Dezén: Sofia Farba: oranžová

môžete mať 26.02 - 27.02