Compactor Bestlock držák na 4 role toaletního papíru
28,80 €

22,70 €

Držák na toaletní papír, který není třeba vrtat ani šroubovat – přísavka dokonale přilne k jakémukoli hladkému povrchu a lze ji jednoduše sundat a připevnit jinam. Držák od značky Compactor je vyroben z chromované oceli, která je voděodolná a nerezová.


Kleine Wolke CUBIC WC súprava biela
23,04 €
22,70 €

Novinka

Kúpeľňový WC set s rozmermi 10,8 × 38 cm je vyrobený z kameniny. WC súprava Kleine-Wolke CUBIC biela je vhodná aj do umývačky na riad.


Kleine Wolke MONROE WC súprava čierna
34,16 €
33,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpeľňový WC set MONROE čierna s rozmermi 14,2 × 41,5 cm je vyrobený z porcelánu a je vhodný aj do umývačky riadu.


Kleine Wolke SAHARA WC súprava prírodné
18,15 €
17,90 €

Novinka

Kúpeľňový WC set SAHARA v prírodnom prevedení s rozmermi 12 × 36,5 cm je vyrobený z kameniny, ktorá smie ísť aj do umývačky.


Kleine Wolke TIMBER WC súprava biela
17,96 €
17,70 €

Novinka

Kúpeľňový WC set TIMBER v bielom prevedení s bambusom s rozmermi 9,1 × 37,2 cm je vyrobený z polystyrolu.


TimeLife Odpadkový kôš 3l & WC kefa
16,20 €

9,70 €

Veľmi elegantná sada odpadkového koša a kefy na toaletu je vyrobená z nerezovej ocele v jednotnej farbe. Kôš je vybavený plastovou vložkou pre jeho ľahké vyprázdnenie a otvára sa pomocou nášľapného mechanizmu.


Kela Toaletná sada LINDA (KL-20975)
22,60 €
21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Toaletná sada LINDA v jemnom bielom prevedení, ktorá je zhotovená v kombinácii kovu a plastu. V tejto sade sa nachádza stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a miska s WC štetkou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mätová
11,90 €
11,50 €

Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti. Nádherný mätový držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Červená
12,70 €

Nádherný červený držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne. Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu, odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti.


Fackelmann WC kefa so stojanom Vision
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

WC kefa Vision od Fackelmann je vyrobená z kovovej lesklej chrómovanej rukoväte a plastových štetín. Je umiestnená do stojana, ktoré je vyrobený z matného skla a možno ho pripevniť na stenu, takže pôsobí diskrétne.


Kela Zásobník na toaletný papier Theo
33,10 €

Diskrétny zásobník na toaletný papier skryje rolky toaletného papiera, ale pritom budú neustále v pohotovosti. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží vlhké prostredie kúpeľne.


TimeLife WC kefa s držiakom
12,51 €

6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

WC kefa od značky Time Life je vyrobená z nerezového držadla. Je doplnená o štýlový, ale napriek tomu decentný dizajn, takže je elegantným doplnkom každej toalety.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Lesk
11,75 €
11,50 €

Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v lesklej úprave v rade Classic od značky Brabantia.


Fackelmann Náhradná WC kefa Taris
7,30 €

WC kefa Taris je určená ako náhradná kefa pre sadu Taris so stojanom, ale vzhľadom k priemeru 7 cm ju je možné použiť i do iných stojanov. Vzhľadom k čiernemu prevedeniu štetín kefa posobí diskrétne.


Kela Toaletná sada FABIO
24,20 €

Toaletná sada FABIO je zhotovená z kombinácie kovu a plastu. Sada obsahuje stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a *miska ** s WC kefou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou značky KELA.


Fackelmann WC kefa so stojanom Fusion
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

WC kartáč Fusion od značky Fackelmann je umístěný ve skleněném stojanu, který se připevňuje pomocí držáku z poniklovaného kovu ke zdi. Celá sada je v matném provedení, a tak zapadne do každého interiéru.


Kela WC sada Linda
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

WC sada Linda je vyrobená z kovu a nerezovej ocele pre maximálnu životnosť. Súčasťou nádoby na WC kefu je tiež plastová vložka pre ľahšiu údržbu a jednoduché čistenie.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Taris
16,82 €
16,50 €

Držiak na toaletný papier Taris značky Fackelmann je vyrobený z krásne lesklého pochrómovaného kovu, ktorý vyzerá veľmi luxusne. Možno ho pripevniť aj bez vŕtania za pomoci lepidla Fackelmann.


CURVER Knit WC kefa
8,80 €

WC kefa krémovej farby značky Curver z kolekcie Knit je vyrobená z plastu a jej výška je 43 cm. Moderný prepletaný dizajn na vašej toalete hanbu určite neurobí.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion 16,5 cm
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý držiak toaletného papiera Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Možno ho upevniť na výšku či na šírku podľa zvyklosti a navyše bez vŕtania za pomocou špeciálneho lepidla Fackelmann.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 12,5 cm
16,89 €
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Držák na toaletní papír je dalším kouskem z designové kolekce Mare od německého výrobce Fackelmann. Svým jednoduchým tvarem a celokovovým provedením se hodí do každého interiéru.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 16 cm
12,70 €

Celokovový držiak na toaletný papier od značky Fackelmann možno umiestniť na výšku i na šírku podľa vašej zvyklosti. Veľkou výhodou je, že pomocou lepidla Fackelmann ho možno pripevniť bez nutnosti vŕtania.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Vision 16,5 cm
13,90 €
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý držiak na toaletný papier Fackelmann Vision je vyrobený v lesklom chrómovanom vyhotovení. Možno ho nainštalovať na výšku, ale aj na šírku podľa typu interiéra vašej preferencie.


Kela WC kartáč LAMINA
33,07 €

20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolekcia Lamina nemeckej značky Kela predstavuje túto WC kefu s držiakom, ktorý je vyrobený z akrylového skla s matným povrchom. Držadlo kefy je vyrobené z nerezovej ocele.


Kela WC kefa Marta
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Uzavretá a diskrétna wc kefa je vyrobená z kombinácie plastov, ktorej súčasťou je aj plast ABS, ktorý sa používa vďaka svojej vysokej odolnosti aj k výrobe batožiny. Univerzálne prevedenie kefy sa hodí do každej kúpeľne.


Kela WC sada ELEGANCE

Kela WC sada ELEGANCE

Hodnotenie: 5
30,80 €

V kúpeľni trávite viac času, než by ste povedali, zariaďte si ju tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie. WC súprava je vyrobená z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou. Plastovú nádobu vnútri možno ľahko vybrať a očistiť.


Kela WC sada Kambium
40,30 €
38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Súčasťou kolekcie Kambium značky Kela je aj táto WC kefa s držiakom, ktorý je vyrobený z keramik ** v dekore dreva. Držadlo kefy je vyrobené z leštenej **kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


Kela WC sada Simply
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Názov WC sady Simply absolútne vystihuje jej dizajn – jednoduchý tvar, elegantné nerezové prevedenie a maximálna funkčnosť. Tento kúsok od nemeckej značky Kela by nemal chýbať pri žiadnej toalete.


Meliconi Kefa na čistenie WC - biela
15,44 €

11,50 €

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa od Meliconi vďaka kombinácii kovových a polypropylénových prvkov zaisťuje dlhou životnosť.


Meliconi Kefa na čistenie WC - nerezová oceľ
15,42 €

11,50 €

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa od Meliconi má nerezovú rukoväť a je zasadená do nerezového stojana.


Spirella Držiak WC papiera CAMPAGNE s krytom
24,11 €
21,90 €

Držiak toaletného papiera s krytom je vyrobený z pochrómovaného nerezu a vďaka svojmu klasickému neutrálnemu dizajnu sa bude hodiť aj na vašu toaletu. Koniec rolkám postaveným na odpadkovom koši!


Spirella Držiak WC papiera MAX-LIGHT
34,88 €

30 €

Držiak toaletného papiera je neoddeliteľnou súčasťou každej toalety. Kúpte si ho aj vy a skoncujte s rulkami padajúcimi z kúrenia či odpadkového koša. Neutrálny dizajn a nerezové prevedenie padne do každej kúpeľne.


TimeLife Držiak na toaletný papier 60x13,5 cm
6,12 €

5 €

Voľne stojaci držiak toaletného papiera od značky TimeLife si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Jeho dizajn je minimalistický a nenápadný, konštrukcia vyrobená z nerezovej ocele. Meria 60 cm.


TimeLife WC kefa a držiak na papier
23,04 €

18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Načo mať zvlášť WC kefu a držiak na toaletný papier, keď môžete ušetriť miesto s jedným držiakom na oboje? To umožňuje tento držiak od firmy TimeLife. Je vyrobený z kvalitného kovu a vypracovaný v elegantnej bielej farbe, takže sa hodí ku každej toalete.


TimeLife WC kefa guľatá, nerez
12,66 €

9,60 €

Každá toaleta by mala byť vybavená kefou na čistenie toaletnej misy. Táto WC kefa je vyrobená z nerezovej ocele sa hodí do každého kúpeľňového interiéru. Je jednoduchá, nenápadná, klasická a elegantná.


TimeLife WC kefa s nerez stojanom
7,30 €

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa má nerezovú rukoväť a je zasadená do nerezového stojana.


Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm
38,96 €

28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický zásobník na toaletný papier z kovu je uzamykateľný. Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm nájde využitie predovšetkým na úradoch a v kanceláriách.


Kovodružstvo Zásobník na papierové uteráky - biela
23,36 €

19,20 €

Praktický zásobník na papierové uteráky zaisťuje, že vaše ruky budú hygienicky usušené. Kovodružstvo Zásobník na papierové uteráky – biela nájde využitie predovšetkým na úradoch a v kanceláriách.


FAVE WC súprava CHRÓM + hmoždinky a skrutky
9,99 €

8 €

WC čistič záchodových mís značky FAVE, ku ktorému dostanete hmoždinky a skrutky, aby bolo jednoduché súpravu nainštalovať. Kalíšok je z odolného plastu a držiak z nerezu.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion
16,82 €
16,50 €

Držiak na toaletný papier Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Jeho jednoduché línie zaručujú, že sa bude hodiť do každého interiéru kúpeľne či toalety. Možno ho upevniť aj bez vŕtania pomocou lepidla Fackelmann.


Fackelmann Náhradná WC kefa Mare
7,30 €

Náhradná WC kefa Mare je primárne určená pre sadu kefy so stojanom Fackelmann z radu Mare, ale vzhľadom k priemeru 7,5 cm ju možno použiť takmer do akéhokoľvek stojana. Držadlo je vyrobené z pochrómovaného kovu, takže vyzerá elegantne.


Simplehuman WC kefa so stojanom
40,25 €

34,30 €

WC kefa Simplehuman má tvar polmesiaca a na vonkajšej strane je vybavená tvrdšími štetinami, ktoré si poradia aj s usadenými nečistotami v ťažko dostupných miestach. Kefa drží v stojane vďaka magnetickému lemu a jej hlavicu možno vymeniť.


TimeLife WC kefa s držiakom
12,51 €
11,40 €

WC kefa od výrobcu Timelife v štýlovom prevedení imitácie výpletu je vhodným doplnkom vašej toalety. Je vyrobená z pevného plastu a je skrytá pod vekom pre diskrétnosť a úhľadnosť.


Fackelmann Náhradná WC kefa Vision
7,30 €

Náhradná kefa s kovovou chrómovanou rukoväťou je určená pre sadu WC kefy so stojanom Vision značky Fackelmann, ale vzhľadom na jej priemer 7,5 cm ju možno použiť i do iných stojanov.