Meliconi Kôš na odpadky 14L BRUSHED striebro
19,29 € 13,60 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 4,5 l, ROSE GOLD
46,36 € 34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pedálový koš na odpadky v klasickém kruhovém tvaru od značky Simplehuman se bude vyjímat v každém interiéru. Speciální povrchová úprava zajišťuje ochranu proti otiskům prstů a bakteriím. Koš je vyroben z kvalitní nerezové oceli včetně pedálu, který vydrží až 150 tisíc našlápnutí.

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 4,5 l, DARK BRONZE
46,36 € 34,70 €

Pedálový koš na odpadky v klasickém kruhovém tvaru od značky Simplehuman se bude vyjímat v každém interiéru. Speciální povrchová úprava zajišťuje ochranu proti otiskům prstů a bakteriím. Koš je vyroben z kvalitní nerezové oceli včetně pedálu, který vydrží až 150 tisíc našlápnutí.

Simplehuman Pedálový odpadkový koš 4,5 l, bílý
36,58 € 29,20 €

Pedálový koš na odpadky v klasickém kruhovém tvaru od značky Simplehuman se bude vyjímat v každém interiéru. Speciální povrchová úprava zajišťuje ochranu proti otiskům prstů a bakteriím. Koš je vyroben z kvalitní nerezové oceli včetně pedálu, který vydrží až 150 tisíc našlápnutí.

Helpmation Bezdotykový kôš OVAL 12 l (GYT 12-1)
69 € 59 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu OVAL so zabudovaným infračerveným senzorom, ktorý ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Tento kôš je prevádzkovaný na batérie (2×1, 5 V) a je vyrobený z matnej nerez ocele s plastovými prvkami.

TORO Kôš so senzorom na triedený odpad, nerez, 50 l
110,09 € 96,20 €
+ doprava zadarmo

Len priblížite ruku a veko je otvorené! S odpadkovým bezdotykovým košom Toro vás bude triedenie odpadu naozaj baviť – takto poslušný kôš ste totiž nikdy nemali. Infračervený senzor sníma pohyb ruky a šikovne otvára veko, bez toho aby ste naň siahli. Vo vnútri koša sú 2 nádoby, celkový objem je 50 l.

Meliconi Kôš na odpadky SOFT-TOUCH 60L Striebro
69,19 € 42,10 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš z nerezovej ocele a vlhkosti odolných polymérov so striebornou povrchovou úpravou. SOFT-TOUCH 60L je najexkluzívnejším dotykovým košom z ponuky talianskej spoločnosti Meliconi. Vyniká ergonomickým systémom i špeciálnym rámom pre vkladanie sáčkov.

TORO Nerezový kôš s plastovým vekom na triedený odpad 2x
35 €

Moderný odpadkový kôš pre jednoduché triedenie odpadu s dvoma komorami. Každá vyberateľná nádoba je vybavená držadlom pre jednoduché vynášanie odpadu a vkladanie sáčkov na smeti. Nášľapný systém otvárania veka je farebne odlíšený podľa noriem EÚ.

Heidrun Pedálový odpadkový kôš 16 l-62%
18,45 € 6,90 €

Výpredaj

Jednoduchý odpadkový kôš sa hodí mať po ruke v kuchyni, keď máte špinavé ruky, pretože sa otvára nožným pedálom bez nutnosti dotyku rúk, ale iste nájde upotrebenie napríklad aj v kúpeľni.

Meliconi Kôš na odpadky 5 l PEDAL BIN zlato
13,49 € 9,60 €

Kôš na odpadky v elegantnom talianskom dizajne. Meliconi 5 l PEDAL BIN v zlatom prevedení sa ľahko umýva a ušetrí vám tak veľa času s údržbou.

Helpmation Bezdotykový kôš Mini, 6 l
49 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini je vybavený infračerveným senzorom a ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Kôš ponúka objem 8 l a jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.

Meliconi Kôš na odpadky 14 l PEDAL BIN s grafikou METROPOLIS
19,25 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kôš pre milovníkov cestovania s praktickým pedálom a objemom 14 l. Kvalitná nerezová oceľ zaručuje dlhú životnosť koša a vnútorná odnímateľná nádoba zase jeho ľahkú údržbu.

Kis Dual Swing Bin, odpadkový kôš M, sivý-32%
11,59 € 7,80 €

Výpredaj

Odpadkový kôš s odklápacím vekom vyrobený z odolného plastu. KIS Dual Swing Bin so svojím objemom 25 litrov nájde svoje uplatnenie hlavne v domácnosti, ale možno ho využiť aj v dielni alebo garáži. Prednosťou tohto produktu je jeho nízka váha a ľahká údržba.

Brabantia Kôš Touch Bin New, 30L - Čierna
121,90 € 119,90 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový odpadkový kôš od značky Brabantia nielen že dobre vyzerá, ale tiež bude dobre slúžiť po veľa rokov. Tichý dotykový mechanizmus a nehlučné zatváranie veka len umocňujú luxusný pocit z vyhadzovania zvyškov. Vyberateľná nádoba uľahčuje následné vynášanie odpadkov.

Kis Dual Swing Bin, odpadkový kôš L, čierny
15,47 € 12,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš s odklápacím vekom vyrobený z odolného plastu. KIS Dual Swing Bin so svojím objemom 50 litrov nájde svoje uplatnenie predovšetkým v domácnosti, ale možno ho využiť aj v dielni alebo garáži. Prednosťou tohto produktu je jeho nízka váha a ľahká údržba.

Simplehuman Odpadkový kôš na stôl 1,5 l
14,80 €

Malý odpadkový kôš s hojdacím vekom oceníte najmä na toaletnom stolíku pre vyhadzovanie použitých kozmetických tampónov či na pracovnom stole pre drobný odpad. Kôš je vyrobený z nerezovej ocele a jeho objem je 1,5 l.

Kela Odpadkový kôš Kilian 12 l
31,79 € 29 €

Posledný kus za túto cenu!

Nekupujte každý rok nový kôš, pretože mu odíde pedálový mechanizmus a kúpte si kvalitný v čiernom prevedení od nemeckej značky Kela. Je vyrobený z kovu a pedál vydrží tisícky stlačení.

Orion Kôš odp. UH DUST A 20 l
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš s nášľapným mechanizmom. Ako systém otvárania si okrem pedálu môžete zvoliť aj klip, ktorý pomocou pružiny otvorí veko koša. Objem 20 l postačí pre väčšiu domácnosť. Vyrobené z kvalitného plastu.

Brabantia Kôš na stenu 3l
33,50 € 31,80 €

Malý a praktický kôš k pripevnenie na stenu značky Brabantia je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka svojej veľkosti je skvelou voľbou do kúpeľne či iných malých priestorov. Je vybavený vnútornou vyberateľnou nádobou a so steny sa ľahko dáva dole, čo uľahčuje jeho čistenie. Záruka 10 rokov.

Kis Kôš Chic Bin 10 l

Kis Kôš Chic Bin 10 l

Hodnotenie: 5
9,80 €

Pedálový odpadkový kôš Chic Bin má objem 10 litrov a vnútri vyberateľnú nádobu pre jednoduché čistenie. Ďalej je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie odpadkového vreca a protišmykovými nožičkami.

Brabantia Pedálový kôš newIcon 12 l biela
45,38 € 43 €
+ doprava zadarmo

Kvalitne spracovaný kôš newIcon vám vydrží niekoľko rokov. Jeho veko sa ticho a hladko zatvára, pri otváraní nemusíte vyvíjať žiadne úsilie a jeho pedálový mechanizmus je spracovaný tak, aby vydržal naozaj veľa zošliapnutí.

Kela Kozmetický kôš Marta 1,7 l
8,50 €

Malý kôš s objemom 1,7 litrov nájde využitie ako kozmetický kôš na vatové tampóny a tyčinky. Nemal by tak chýbať v žiadnej kúpeľni či pri kozmetickom zrkadle ženy v spálni.

Kis Dual Swing Bin odpadkový kôš S čierny
9,65 € 7,70 €

Odpadkový kôš KIS Dual Swing Bin sa stane praktickým pomocníkom nielen v domácnosti, ale možno ho použiť aj v kancelárii alebo dielni. Je vyrobený z pevného plastu, čo zaisťuje dlhú výdrž.

Meliconi Kôš na odpadky 5 l PEDAL BIN biela
13,46 € 9,60 €

Pedálový kôšbielom variante v elegantnom talianskom dizajne. Meliconi PEDAL BIN ponúka ľahký a odolný materiál a ľahkú údržbu.

Meliconi Kôš na odpadky New Line 14L mramor biely
19,29 € 13,90 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vo farbe bieleho mramoru. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Kis Kôš Chic Bin 10 l Home
18,46 € 12,90 €

Pedálový kôš Chic Bin je svojím objemom a dizajnom vhodný najmä do kúpeľne. Vo vnútri má vyberateľnú nádobu, je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie odpadkového vreca a protišmykovými nožičkami.

Kis Kôš Dual Swing Bin Steel 10 l
7,59 € 6,90 €

Malý odpadkový kôš pojme 10 l neporiadku a vďaka svojim malým rozmerom sa skvele hodí do každej kúpeľne či toaletu. Je vyrobený z odolného plastu s imitáciou nerezovej ocele. Opatrený je výklopným vekom, ktoré je možné odňať a pohodlne tak vkladať odpadkové sáčky.

Kis Kôš Dual Swing Bin Laundry Bag 10 l
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kôš na odpadky s výklopným vekom sa vďaka svojmu dizajnu a objemom 10 litrov bude hodiť najmä do kúpeľne či na toaletu. Kôš je vyrobený z odolného plastu a opatrený vyberateľným vekom pre jednoduché čistenie.

Rotho Odpadkový kôš Roll Bob 10 l, čierny-54%
11,21 € 5,10 €

Výpredaj

Malý odpadkový kôš využijete najmä v kúpeľni či na toalete, kde zaberie len minimum miesta. Jeho objem je 10 litrov a uzatvára sa pomocou hojdacieho veka, takže jeho obsah zostane vždy schovaný.

FAVE Kôš nerezový s plastovou vložkou 3L
10,99 € 7,90 €

Odpadkový kôš značky FAVE o objeme 3 litrov v elegantnom lesklom dizajne z nerezovej ocele. Praktický nášľapný pedál. Vhodný do kúpeľne alebo na WC.

Kis Dual Swing Bin odpadkový kôš S sivý
9,65 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľkým pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj v kancelárii alebo dielni, sa stane odpadkový kôš KIS Dual Swing Bin. Kôš je vyrobený z pevného plastu, ktorý zaisťuje dlhú výdrž.

Kis Kôš Dual Swing Bin Home Service 10 l
7,60 €

Odpadkový kôš s výklopným vekom sa vďaka svojmu dizajnu a objemom 10 litrov bude hodiť najmä do kúpeľne či na toaletu. Kôš je vyrobený z odolného plastu a opatrený vybrateľným vekom pre jednoduché čistenie.

Tontarelli Odpadkový kôš 30L Carolina krémová-31%
17 € 11,70 €

Výpredaj

Odpadkový kôš TONTARELLI Carolina je vhodný predovšetkým do domácnosti. Pomocou nášľapného systému je jeho otváranie veľmi jednoduché, stačí šliapnuť na pedál, čo bude jednoduché aj pre menšie deti.

Kis Chic Container Style MOSAIC 9 L
9,65 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Chic Container Style MOSAIC 9 l plastové vedierko s uchom a vekom je veľmi praktické a využiť ho môžete v domácnosti aj na záhrade. Použiť ho možno ako nádobu na bioodpad či kompost, ale tiež ako nádobu na prací prášok či na štipce. Plastové vedierko nemá žiadne ostré rohy, takže sa pri údržbe dostanete naozaj všade. Nádoba je vyrobená z plastu. Plastové vedierko od značky KIS je uzamykateľné.

Meliconi Kôš na odpadky New Line 14L tmavočervený
19,29 € 13,90 €

Pedálový odpadkový kôš Meliconi New Line o objeme 14 litrov je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v tmavočervenej farbe. Vnútorná odnímateľná nádoba sa ľahko udržuje čistá vďaka svojej polypropylénovej vrstve.

Orion Kôš odp. nerez/UH ped. 20l H
35,90 €

Odpadkový kôš s objemom 20 l disponuje nášľapným mechanizmom, vďaka ktorému je otváranie veka hračka. Vyberateľná plastová nádoba s uchom zabezpečuje jednoduché vynášanie odpadkov. Orion Kôš odp. nerez/UH ped. 20l H nájde využitie v kanceláriách i doma.

Kis Dual Swing Bin, odpadkový kôš L, šedý
15,90 €

Odpadkový kôš so sklápacím vekom vyrobený z odolného plastu. KIS Dual Swing Bin so svojím objemom 50 litrov nájde svoje uplatnenie predovšetkým v domácnosti, ale možno ho využiť aj v dielni alebo v garáži. Prednosťou tohto produktu je jeho nízka váha a ľahká údržba.

Stefanplast Kôš kúpeľňový 6 L Ratan
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

6 litrový odpadkový plastový kôš. Kôš je o objeme 6 litrov a preto je ideálny pre používanie v kúpeľni alebo na toalete. Vnútro koša je vyberateľné, čo je veľmi praktické.

Helpmation Bezdotykový kôš Mini, 12 l
59 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini ponúka kapacitu 12 litrov a je vybavený infračerveným senzorom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.

Kela Kozmetický kôš Ano 1,5 l
21,10 €

Malý kôš je vhodný pre umiestnenie na skrinke v kúpeľni, kde bude neustále pri ruke pre odhodenie vatových tampónov alebo tyčiniek. Elegantný nerezový košík tak bude ideálny parťák pri líčení.