Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Sušiaky na bielizeň a bliezňové šnúry

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Sušiaky na bielizeň a bliezňové šnúry. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Sušiaky na bielizeň a bliezňové šnúry najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Sušiaky na bielizeň a bliezňové šnúry alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
tectake Sada dosiek na skladanie oblečenia, 2 veľké / 2 malé - modrá tectake Doska na skladanie oblečenie sada 2 dosiek veľké / malé - modrá
tectake Sada dosiek na skladanie oblečenia, 2 veľké / 2 malé - modrá

Dômyselná a praktická pomôcka umožňujúca ľahké zloženie vypratého oblečenia v niekoľkých sekundách. Košele, tričká i jemnejšie kusy budú dokonale uhladené a zložené na rovnaký rozmer. Docielite krásne zloženej bielizne, ktorá zaberie oveľa menej miesta v skrini, komode či šatni.

môžete mať 01.07 - 03.07

tectake Doska na skladanie oblečenie sada 2 dosiek veľké / malé - modrá tectake Doska na skladanie oblečenie sada 2 dosiek veľké / malé - modrá
tectake Doska na skladanie oblečenie sada 2 dosiek veľké / malé - modrá

Dômyselná a praktická pomôcka umožňujúca ľahké zloženie vypratého oblečenia v niekoľkých sekundách. Košele, tričká i jemnejšie kusy budú dokonale uhladené a zložené na rovnaký rozmer. Docielite krásne zloženej bielizne, ktorá zaberie oveľa menej miesta v skrini, komode či šatni.

môžete mať 01.07 - 03.07

Iso Trade Mini drevené pracky - sada 100 ks. tectake Doska na skladanie oblečenie sada 2 dosiek veľké / malé - modrá
Iso Trade Mini drevené pracky - sada 100 ks.

DREVENÉ MINI PRACKY – SADA 100 KUSOV PRAKTICKÉ MNOŽSTVO – sada obsahuje 100 kusov spôn a stačí ich len funkčne a zaujímavo použiť. ŠIROKÉ VYUŽITIE – sponky možno použiť pri scrapbookingu a ako zaujímavý dekoratívny prvok pre ďalšie nápady a aranžmány; môžu nahradiť funkciu nástenky

môžete mať 04.07

Partner: Aga24
LEIFHEIT Vonkajší sušiak LinoPush 500 85360 Severno Vertikálna skladacia sušička bielizne
LEIFHEIT Vonkajší sušiak LinoPush 500 85360

Vonkajší sušiak s pevnou konštrukciou vďaka oceľovým ramenám pojme až päť práčok bielizne. Výhodou je, že súčasťou balenia je držiak na uchytenie sušiaka do zeme aj ochranný obal na zložený sušiak.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEIFHEIT Nástenný sušiak Rollfix 210 83040 Severno Vertikálna skladacia sušička bielizne
LEIFHEIT Nástenný sušiak Rollfix 210 83040

Nástenný sušiak Rollfix sa upevňuje medzi steny, takže ho možno umiestniť v kúpeľni, ale aj vonku na terase či balkóne. Je možné roztiahnuť až na maximálnu dĺžku 4,2 m, kedy jeho celková dĺžka šnúr 21 m pojme až 2 práčky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Sapekor Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň Sapekor Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň
Sapekor Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň

Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň je skvelým pomocníkom vo vašej domácnosti. Konštrukcia z nerezovej ocele je navyše úplne bezúdržbová.

môžete mať 01.07 - 03.07

Partner: SAPEKOR
LEIFHEIT Sušiak Pegasus 180 Classic Sapekor Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň
LEIFHEIT Sušiak Pegasus 180 Classic

Veľmi pevný, stabilný, skladací sušiak na bielizeň Pegasus 180 Classic, ktorý vám na sušenie poskytne celkom 18 metrov sušiacej plochy šnúr. Sušiak je navrhnutý vo veselej kombinácii bielej, modrej a červenej farby. Je vhodný aj pre vonkajšie použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEIFHEIT Kúpeľňový sušiak 83201 Sapekor Nerezový vonkajší sušiak na bielizeň
LEIFHEIT Kúpeľňový sušiak 83201

Elegantný kúpeľňový nástenný sušiak prádla Telegant 36 protect plus o šírke 70 cm, ktorý skvele šetrí miesto. Obsahuje totiž 5 pevných šnúr o celkovej dĺžke cca 3,6 metrov, ktoré sa dajú postupne vysúvať podľa objemu čistej bielizne. Sušiak ďalej má samostatný chromovaný vešiak na osušky. Úplne jednoduché vysúvanie, ideálny do malých priestorov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Juwel sušiak na bielizeň JUWEL SAMBA 200 VILEDA Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30 m 168894
Juwel sušiak na bielizeň JUWEL SAMBA 200

Unikátny balkónový sušiak JUWEL. Keď sušiak nepotrebujete, tak ho vytiahnete do stropného puzdra 10 × 10 × 200 cm, dĺžka šnúry 18 m.

môžete mať 28.06 - 01.07

Partner: Lanit Plast
VILEDA Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30 m 168894 VILEDA Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30 m 168894
VILEDA Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30 m 168894

Rozťahovací sušiak Infinity FLEX so sušiacou plochou až 30 metrov od značky Vileda šetrí miesto a súčasne umožňuje zavesenie veľkého množstva bielizne. Ideálne je pre sušenie obrusov a prestieradiel a to vďaka roztiahnutiu až na dĺžku 205 cm. Extra stabilná konštrukcia s pevnými drôtmi a bezpečnými kĺbmi, kolieskami a zámkom krídiel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEIFHEIT Sušiak na prádlo TOWER 190 VILEDA Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30 m 168894
LEIFHEIT Sušiak na prádlo TOWER 190

Sušiak na bielizeň Leifheit Tower 190 je ozajstnou sušiacou vežou s 19 metrami šnúr, na ktoré zavesíte až 2 pračky bielizne! Je možné ho umiestniť na balkón, do izby alebo do kúpeľne, dokonca aj do sprchového kúta. Je skvelým variabilným riešením hlavne pre domácnosti s menším priestorom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL