Kis Koš na prádlo Chic Hamper Witty, 60L
27,22 € 23,30 €

Kôš na špinavé prádlo Kis Chic Hamper poteší bohatým objemom 60 litrov. Disponuje vetracími otvormi, ktoré zaisťujú stálu cirkuláciu vzduchu, takže do neho môžete uložiť aj mierne vlhkú bielizeň. Ergonomické rukoväte uľahčujú manipuláciu a vďaka kvalitnému spracovaniu je kôš veľmi stabilný.

CURVER kôš na bielizeň KNIT 57l svetlofialový
26 € 15,30 €

Plastový kôš na bielizeň Curver z kolekcie KNIT je ideálny pomocník do kúpeľne na odkladanie špinavého prádla. Vzor koše poteší všetkých priaznivcov háčkovania. Otvory v koši zaistia správnu cirkuláciu vzduchu.

CURVER Kôš na špinavú bielizeň Infinity Bambus 59 l
14,40 € 13,60 €

Priestranný kôš na bielizeň s objemom 59 litrov je potlačený vzorom bambusu. V kombinácii s bielym odklápacím vekom pôsobí v interiéri príjemne a zároveň je praktickým doplnkom kúpeľne.

CURVER Koš na špinavé prádlo RATTAN 60l
28,36 € 15,30 €

Koš na špinavé prádlo o objemu 60 litrů využije jistě každá domácnost. Prádlo v tomto koši nebude nikdy zatuchlé, díky otvorům ve výpletu cirkuluje v koši vzduch.

CURVER Kôš na špinavú bielizeň Infinity s pierkami 59 l
14,40 € 12,90 €

Elegantný kôš na špinavú bielizeň bude pekne pasovať najmä do dievčenskej spálne či jemne zdobenej kúpeľne. Má veľký objem 59 litrov, je vyrobený z pevného plastu a samozrejmosťou je aj odklápacie veko.

CURVER Vanička oválna s ušami 35 l
12,20 € 10,50 €

Curver kôš na čistú bielizeň je praktickým pomocníkom, ktorý je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Jeho objem je 35 l a je vyrobený z hladkého plastu. Praktické uchá uľahčujú manipuláciu s košom.

CURVER Kôš na špinavú bielizeň RATTAN guľatý
20,36 € 12,80 €

Okrúhly kôš na špinavé prádlo o objeme 48 litrov využije určite každá domácnosť. Bielizeň v tomto koši nebude nikdy zatuchnutá, vďaka otvorom vo výplete cirkuluje v koši vzduch.

CURVER Kôš na čistú bielizeň s bodkami Infinity 39 l
7,36 € 6,50 €

Jednoduchý a napriek tomu elegantný kôš na čistú bielizeň je vybavený štyrmi madlami zo všetkých strán, takže sa ľahko nosí aj naplnený. Drobné otvory v koši dovolia prádlu dýchať, ale zároveň drobným kúskom neprepadnúť.

Heidrun Sada 2 košov na špinavú bielizeň 2x 45 l-39%
14,81 € 9 €

Akcia

Koše na špinavú bielizeň Heidrun majú každý kapacitu 45 l a sú vyrobené z plastu. Dve uchá umiestnené na bokoch koša uľahčujú manipuláciu, perforované steny zabezpečia, aby mohla bielizeň v koši dýchať.

Heidrun Kôš na špinavú bielizeň okrúhly 60 l-25%
8,10 € 6 €

Akcia

Klasický guľatý kôš na bielizeň má objem 60 litrov a je tak dobrým pomocníkom pre zhromaždenie špinavého oblečenia v práčovni. Bohatá sieť otvorov dovoľuje bielizni dýchať, takže sa v nej nebudú množiť plesne.

Heidrun Kôš na bielizeň 58x39 cm-59%
10,31 € 4,20 €

Akcia

Kôš na čistú bielizeň v univerzálnom bielom prevedení má tri madla a je vypasovaný tak, aby sa dobre niesol, aj keď bude plný bielizne. Je vyrobený z kvalitného plastu talianskou značkou Heidrun.

Kela Kôš na bielizeň Andres KL-21541
51 €
+ doprava zadarmo

Praktický aj vkusný je kôš na bielizeň z nerez ocele značky Kela. Môžete ho používať ako klasický kôš na špinavé prádlo, ale vďaka polstrovanému veku aj ako sedačku.

CURVER Vanička guľatá s ušami 27 l
10,90 €

Kôš na čistú bielizeň je praktickým pomocníkom, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ponúka objem 27 l a je vyrobený z hladkého plastu. Praktické uchá pomáhajú s jeho manipuláciou.

BRILANZ Kôš ratanový s vekom 50 l, 43 x 34 x 55 cm
17,78 € 13,60 €

Plastový kôš s vekom o objeme 50 l v ratanovom prevedení. Šikovný pomocník do vašej kúpeľne napríklad na špinavú bielizeň. Kôš je vyrobený z plastu, ktorý zaručuje odolnosť a dlhú životnosť.

Kis Filo kôš na špinavé prádlo 55L, béžový
15,49 € 12,80 €

Kôš na bielizeň Filo Hamper značky KIS je štýlovo prepracovaným košom určeným na špinavé prádlo. Kôš má praktické veko a držadlá pre ľahké presúvanie. Disponuje objemom 55 litrov.

Rotho Lavór Flowers 50 l
8,90 € 7,90 €

Pokiaľ zháňate univerzálneho pomocníka ako kôš na bielizeň, ale aj ako príležitostné umývadlo napríklad k namočeniu bielizne, je umývadlo Flowers to pravé. Veľký objem a pevný plast z neho robia číslo jedna.

CURVER Kôš na čistú bielizeň Nuance 40L biely
11,58 € 9,70 €

Prenášanie čistej bielizne vám uľahčí Curver Kôš na čistú bielizeň Nuance 40L biely. Tento praktický kôš na čistú bielizeň zaujme ako kvalitným spracovaním, tak podareným dizajnom. Vyrobený je totiž z ľahkého plastu, ktorý svojím vzhľadom pripomína ratan, vďaka čomu kôš skvele zapadne do každej modernej domácnosti.

Kis Filo kôš na špinavé prádlo 55L, ružový
15,47 € 13,50 €

Akcia

Kôš na bielizeň Filo Hamper značky KIS je štýlovo prepracovaný kôš určený na špinavé prádlo. Kôš má praktické veko a držadlá pre ľahké presúvanie. Disponuje objemom 55 litrov.

CURVER Kôš na bielizeň RATTAN XL krémový
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložný kôš s dvoma úchytmi pre ľahkú manipuláciu a s otvormi vo výplete zaisťujúci cirkuláciu vzduchu. Moderný vzhľad v imitácii ratanu sa bude skvele hodiť do každej domácnosti.

Kis Kôš na bielizeň Chic Basket Japan Gingko 45 l
13,60 €

Biely obdĺžnikový kôš na vypranú bielizeň s decentným kvetinovým motívom má objem 45 litrov a je vyrobený z plastu. Na každej jeho strane má otvor pre uchytenie, a tak ho môžete prenášať presne tak, ako vám najviac vyhovuje.

Rotho Kôš na čistú bielizeň Country 22 l-56%
11,19 € 4,87 €

Akcia

Kôš na vypranú bielizeň je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Tento plastový v atraktívnom dizajne prepletaného ratanu má kapacitu 22 litrov a rukoväte po jeho stranách uľahčujú manipuláciu.

CURVER Kôš na čistú bielizeň Infinity s pierkami 39 l-20%
8,47 € 6,77 €

Akcia

Jemný a elegantný kôš na čistú bielizeň má objem 39 litrov, je vyrobený z pevného plastu, ktoré je dekorovaný kvalitnou potlačou. Vďaka štyrom držadlám sa kôš dobre prenáša, aj keď je plný bielizne.

CURVER Kôš na bielizeň Knit 40l biely
14,76 € 11 €

Kôš Curver na čistú bielizeň budete s radosťou používať. Je vybavený dvoma pohodlnými madlami a vyrobený z kvalitného plastu s úpravou úpletu, takže aj keď necháte bielizeň v koši dlhšie, bude ním cirkulovať vzduch a nezatuchne.

Heidrun Kôš na špinavú bielizeň 60l biela
15,90 € 7,50 €

Veľký kôš na špinavú bielizeň má objem 60 litrov a dostatok veľkých prieduchov pre cirkuláciu vzduchu, aby nebola bielizeň zatuchnutá. Kôš je vyrobený z pevného plastu, takže sa hmotnosťou bielizne nebude deformovať.

CURVER špinavú bielizeň RATTAN 40l - tm.hnedá-41%
21,96 € 12,88 €

Akcia

Kôš na špinavú bielizeň o objeme 40 litrov využije určite každá domácnosť. Bielizeň v tomto koši nebude nikdy zatuchnutá, vďaka otvorom vo výplete cirkuluje v koši vzduch.

BRILANZ Kôš na bielizeň ratanový 38 l
7,90 €

Krémový kôš na vypranú bielizeň s objemom 38 l je vyrobený z prepletaného plastu a je opatrený dvoma postrannými madlami pre ľahkú manipuláciu. Nenahraditeľný pomocník pri prenášaní čistej bielizne v každej domácnosti.

Heidrun Kôš na špinavú bielizeň 60 l taupe
14,76 € 7,90 €

Veľký kôš na špinavú bielizeň má objem 60 litrov a dostatok veľkých prieduchov pre cirkuláciu vzduchu, aby nebola bielizeň zatuchnutá. Kôš je vyrobený z pevného plastu, takže sa hmotnosťou bielizne nebude deformovať.

Kis Kôš na bielizeň Chic 45l
13,60 €

Kôš na čistú bielizeň Chic má objem 45 litrov a vďaka postranným rukovätiam sa s ním ľahko manipuluje aj pri maximálnom naplnení. Vonkajšiu stranu pevného plastu koša zdobí dekor v štýle retro, vďaka ktorému si kôš obľúbite.

CURVER Kôš na bielizeň 60 l Style, svetlosivá-38%
24,76 € 15,35 €

Akcia

Elegantný svetlosivý kôš na špinavú bielizeň je od značky Curver, ktorá je známa predovšetkým svojou kvalitou plastových výrobkov. Kôš má veľký objem 60 litrov, takže pojme bielizeň naozaj celej rodiny.

keeeper Koš na prádlo 49 l, perforovaný, zelený-17%
11,60 € 9,60 €

Akcia

Praktický perforovaný koš na čisté prádlo ocení každá hospodyňka. Koš o objemu 49l pojme velké množství prádla. Ať už vytažené z pračky nebo uschlé prádlo připravené na žehlení. Šikovná madla na přenášení.

CURVER Kôš na špinavú bielizeň Nuance 48L hnedý
15,45 € 11,60 €

Curver Kôš na špinavú bielizeň Nuance 48L hnedý poteší moderným a elegantným dizajnom, vďaka ktorému skvele zapadne do každej kúpeľne. Kôš je vyrobený z kvalitného, odolného a zároveň ľahkého plastu, ktorý vzhľadovo pripomína ratan. Jeho objem je 48 litrov a disponuje praktickými úchytkami pre jednoduché prenášanie a vekom.

Rotho Kôš na špinavú bielizeň Country 50 l-22%
15,87 € 12,35 €

Akcia

Veľký kôš na bielizeň s objemom 50 litrov pojme všetko špinavé oblečenie celej rodiny. Je vyrobený z pevného plastu v štýle ratanového výpletu, vďaka ktorému bielizeň otvormi dýcha a nezatuchne.

CURVER Kôš na čistú bielizeň My Style 47 l
12,99 € 9,40 €

Kôš na čistú bielizeň o objeme 47 litrov v ratanovom vzore je ideálny na presnosť práve vypraného prádla k sušiaku. Nemáte čas práve usušené prádlo hneď vyžehliť? Nevadí, tento kôš značky Curver vám ho rád postráži.

ArtPlast Multifunkčný flexibilný kôš 42 l
6,60 €

Multifunkčný plastový kôš môžete využiť na čistú bielizeň, ale aj na zber ovocia z vašej záhrady alebo pre skladovanie dreva. Jeho objem je 42 l a vďaka dvom uchám sa ľahko prenáša.

DUE ESSE Látkový skládací koš na prádlo 35 cm, světle hnědý
13,60 €

Látkový koš na prádlo s jednoduše skládací konstrukcí se hodí do každé domácnosti. Koš značky Marex Trade ve světle hnědém provedení je lehký, snadno přenosný a vzdušný. To zajistí vyšší hygienu uloženého prádla a díky stahovací tkaničce a vnitřní plastové výztuži se dvěma bočními látkovými madly se s košem dobře manipuluje.

TimeLife Kôš na bielizeň 50 l
10,70 € 9,50 €

Akcia

Priestranný kôš na špinavú bielizeň má kapacitu takmer 50 litrov a je vysoký 52 cm. Vyrobený je z pružného plastu a vďaka veľkým madlám ho možno pohodlne prenášať. Povrch je pretkaný veľkými otvormi, takže bielizeň v koši môže voľne dýchať.

BRILANZ Kôš ratanový s vekom 50 l
14,58 €

Akcia

50 litrový kôš na špinavú bielizeň je vyrobený z prepletaného plastu a je opatrený odklápacím vekom. Postranné madlá uľahčujú manipuláciu. Neutrálny dizajn bude skvelou voľbou aj do vašej kúpeľne.

Tontarelli Kôš na bielizeň INGRID 50L biela
17 € 15,50 €

Kôš na špinavé prádlo TONTARELLI INGRID využije určite každá domácnosť. Nemusíte sa obávať, že vám bielizeň zatuchne. Vďaka otvorom v koši neustále prúdi vzduch.

BRILANZ Kôš ratanový s vekom 27 l
13,60 €

Moderný kôš v ratanovom dizajne má objem 27 litrov a je vyrobený z plastu. Praktický pomocník pre úschovu vašej bielizne je opatrený odnímateľným vekom a postrannými madlami pre pohodlné prenášanie.

Heidrun Kôš na bielizeň + vanička 26 l
7,39 € 6,90 €

Akcia

Praktický set koša na bielizeň a vaničky by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni a práčovni. Oba výrobky majú rovnaký rozmer a objem 26 l, takže sú stohovateľné, čo ušetrí podstatne miesta.

Rotho Umývadlo Flowers 25 l
9,21 € 7,80 €

Kvetinkové umývadlo má objem 25 litrov a má dve vystužené postranné madlá pre pohodlné prenášanie. Umývadlo je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý značku Rotho charakterizuje.

Stefanplast Vanička plastová štvorcová Idra 13 l
5,49 € 5,40 €

Plastová štvorcová vanička Idra má objem 13 l a je opatrená uchami pre jednoduché prenášanie. Jednotlivé kusy sú stohovateľné, takže sú nenáročné na priestor. Vaničku využijete v domácnosti, tak na záhrade či v garáži.

Rotho Kôš na čistú bielizeň Country 40l
12,91 € 10,90 €

Kôš na čistú bielizeň s objemom 40 litrovtri postranné madlá pre ľahšiu manipuláciu. Je vyrobený z pevného plastu, takže pojme veľa bielizeň. Jeho štýl ratanového výpletu mu dodáva elegantný vzhľad.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: