Doplnky k vani a sprche

Stolička do sprchy, biela
24x

Antar Stolička do sprchy

24,85 €
23,41 €

Stolička do sprchy je súčasťou rady kompenzačných pomôcok, určených pre telesne postihnuté osoby a osoby so zníženou schopnosťou mobility.

Partner: ANMED PLUS
Zapardrobnych.sk LED svietiaca sprchová hlavica

Zapardrobnych.sk LED svietiaca sprchová hlavica

12 €
Výpredaj

Vymeňte svoju sprchovú hlavicu za túto a sprchovanie bude zábavnejšie! LED svietiaca hlavica nepotrebuje žiadnu batériu ani nabíjanie, pretože energiu na svietenie dodá dostatočne silný prúd vody.

Držadlo odnímateľné prísavné bielej
1x

Verk Držadlo odnímateľné prísavné bielej

5,63 €

Výhody a vlastnosti kúpeľňového prísavného madla: uchytenie pomocou prísaviek ihneď k použitiu na všetky hladké a stabilné povrchy bez montáže, bez vŕtania, drží prakticky na akomkoľvek hladkom povrchu (okrem škáry) ľahko odnímateľné – môžete meniť polohu, umiestnenie podľa potreby vyrobené z odol…

-26%
Vysokotlaková iónová sprchová hlavica SuperShower
1x

Bellestore Vysokotlaková iónová sprchová hlavica SuperShower

18,99 €
13,99 €

Vyskúšajte terapeutickú sprchu a okamžite pocítite jemnejšiu a zdravšiu pokožku s vysokotlakovou iónovou sprchovou hlavicou SuperShower™. Obsahuje tri prírodné minerálne filtre – minerálne, aniónové a germániové kamene. Mineralizačné kamene pomáhajú absorbovať nebezpečné látky z vody.

Dvojitý háčik do kúpeľne bez vŕtania
9x

Compactor Dvojitý háčik do kúpeľne bez vŕtania

10,50 €

Dvojitý háčik Compactor z chrómovanej ocele vhodný do kúpeľne, alebo i kuchyne. Má praktické uchytenie bez vŕtania a nadčasový dizajn. Pritom unesie až 6 kg, či už to budú napríklad uteráky, osušky, alebo váš obľúbený župan.

Tovar od predajcu MALL
TimeLife Držiak do kúpeľne 25x10x9 cm
17x

TimeLife Držiak do kúpeľne 25x10x9 cm

9,72 €
8,40 €

Praktický držiak značky Alpina nájde v kúpeľni svoje uplatnenie najmä ako doplnok k sprchovému kútu alebo vani. Držiak je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a ľahko ho uchytíte pomocou lepiacej plochy na zadnej strane držiaku.

Tovar od predajcu MALL