Durex Kondomy Intense Orgasmic-31%
21,50 €

14,70 €

Akcia

Kondomy s obsahom stimulačného gélu Durex Intense Orgasmic sú špeciálne vyvinuté pre intenzívnejší zážitok počas milovania a pre intenzívnejšie rozkoš!.


Durex Darčeková sada Orgasm Set-22%
23,50 €

18,10 €

Akcia

Sada obsahuje:

Vibračný krúžok Intense Little Devil 1 ks Stimulačný gél zintenzívňujúca prežitok Intense (Orgasmic Gel) 10 ml Kondomy Mutual Pleasure 10 ks .


Durex Kondomy Feel Thin-31%
15,70 €

10,80 €

Akcia

Veľmi jemné kondómy, ktoré vďaka svojej ultra tenkej stene zaisťujú vyššiu citlivosť.


Durex Lubrikačný gél Natura l s (Intim Gel) 100 ml-21%
11,80 €

9,30 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Natura l s je zo 100% prírodného zloženia. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším. Lubrikačný gél je založený na báze vody, čo umožňuje bezpečné použitie gélu i kondómu zároveň a pri použití väčšieho množstva ho jednoducho zmyjete vodou.


Durex Lubrikačný gél Play Perfect Glide 50 ml-55%
8,90 €

4 €

Akcia

Play Perfect Glide je silikónový lubrikant. Vydrží dlhšie ako lubrikačné gély na vodnej báze. Preto si môžete užívať bez nutnosti ďalšej aplikácie. Gél príjemne hreje.


Durex Lubrikačný gél Play Cherry 50 ml-49%
6,30 €

3,20 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Play Cherry má jemne sladkú ovocnú príchuť. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším. Lubrikačný gél je založený na báze vody, čo umožňuje bezpečné použitie gélu i kondómu zároveň a pri použití väčšieho množstva ho jednoducho zmyjete vodou.


Durex Lubrikačný gél Play Strawberry 50 ml-34%
6,30 €

4,10 €

Akcia

Najsladšie z lubrikačných gélov je Durex Play Strawberry. Vďaka nemu si môžete užiť chuť a vôňu jahôd a lahodné intímne zážitky po celý rok. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším.


Fun Factory Pulsator Stronic G
156,30 €

132,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stronic G je nový hands-free Pulsator špeciálne prispôsobený pre stimuláciu bodu G. Pevné zakončenie, hladký povrch a tenké telo v kombinácii s rytmickým prirážaním Vám zaručí orgazmy, ktorých sa už nikdy nebudete chcieť vzdať. Nový elegantný dizajn určite poteší každú ženu.


Fun Factory Pulsator Stronic Surf-20%
156,30 €

125 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pulsator Stronic Surf je revolučný vibrátor, ktorý má špeciálny tvar pre ešte väčšiu rozkoš, 7 rýchlostí a 3 rytmy pulzácie. Jeho veľkou výhodou je dlhá výdrž batérie (45 minút pri najvyššom výkone).


Vibrátor Isla
163,10 €

155 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Isla je vibračný masážny strojček strednej veľkosti, ktorý je príjemný na dotyk a bude vás vzrušovať už pri letmom pohľade na jeho dokonale spracované telo. Ladné krivky siluety jej tela sú pripravené na vytvorenie dokonalej dvojice s telom ženy a prenesenia hlbokých pocitov uspokojenia.


Masážny strojček Tiani III
150 €

142,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Populárny vibrátor pre páry a držiteľ ceny za dizajn RED DOT DESIGN AWARD Tiani ™ prichádza s ďalším vylepšením ao 100% výkonnejším motorom. Externá časť určená k stimulácii klitorisu je teraz väčšie a ešte lepšie tak bude stimulovať na tom správnom mieste.


Vibrátor Gigi 2
147,50 €

140,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Gigi 2 je vylepšená verzia obľúbeného vibrátora pre stimuláciu G-Bodu. Vibrátor sa šamotovou jemným povrchom zabaleným v luxusnej darčekovej krabičke. Špička vibrátora je vytvorená, tak aby uľahčila stimuláciu G-bodu a jeho okolie. Jeho tvar je špeciálne vytvorený podľa požiadaviek ženy.


Masážny strojček Tiani II
145,90 €

138,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tiani ™ predstavuje prielom vo svete lásky. Tiani II ™ má oproti svojej predchodkyni o 50% výkonnejší motor, až 3× dlhší dosah diaľkového ovládania (36 metrov) a obsahuje dva vymeniteľné nástavce. Druhý, o 1 cm väčší nástavec je určený k stimulácii bodu G.


Fun Factory Vibrátor Miss BI G5
116,70 €

105 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vibrátor Miss Bi poskytuje klitorálny stimuláciu spoločne so vzrušujúcim dráždením bodu G. Dva na sebe úplne nezávislé motory vás zaručene dovedú až k vrcholu! Vibrátor má unikátny tvar, ktorý svojou flexibilitou dokonale uspokojí ženskú anatómiu.


Vibrátor Liv 2
139,40 €

132,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

LIV 2 je nová a vylepšená verzia kultového vibrátora strednej veľkosti. Sa zmyselnosťou ženského tela a jemná na dotyk prinesie tie najintenzívnejšie zážitky a ničím nerušenú rozkoš.


Intímny masážny strojček Alia
121 €

115 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Alia je elegantný a hravý prikladacie masážny strojček pre klitorisová stimuláciu. Krása a jednoduchosť inšpiruje k mnohým nepreskúmaným hrám a ponúka nové možnosti. Je ideálnym partnerským spoločníkom a neodolateľným darčekom.


Fun Factory Pánsky vibračný masturbátor Manta
97,50 €

82,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pánsky vibračný masturbátor Manta je ľahko použiteľná sexuálna pomôcka, ktorú využijete ako pri sexuálnom styku, kedy v podstate premení váš penis vo vibrátor, tak aj ako pomocníka pri orálnom sexe či masturbácii.


Fun Factory Vibrátor Laya II-19%
89,70 €

71,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vibrátor Laya II stimuluje tie najcitlivejšie erotogénne zóny na vašom tele. Vďaka svojej dokonalej ergonómii navyše maximálne splynie s vaším telom. Vibrátor je pokrytý mäkkým, zamatovo jemným silikónom v luxusnom farebnom prevedení.


Fun Factory Vibrátor Amorino-20%
77,40 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vibrátor s napätou tetivou. Vzrušujúce a nové! Keď Amor dorazil do starovekého Ríma so svojím lukom a šípmi, presnými zásahmi do srdca rozdával lásku a rozkoš. Amor súčasnosti ide ešte ďalej.


JeJoue Erotická hračka MiMi
58,70 €

52,80 €

Akcia

Zoznámte sa s Mimi – vašou ideálnou prvou erotickou hračkou. Mimi je malá, výkonná, elegantná a diskrétna súčasne. Mimi sa perfektne hodí na doplnenie partnerských hier či k hre sama so sebou. Mimi si vás absolútne získa už pri prvom kontakte s jej hebkým a jemným telom zo 100% lekárskeho silikónu.


JeJoue Vibračné bullet pre duálny stimuláciu Rabbit Bullet-19%
58,60 €

46,90 €

Akcia

V bulety sa ukrýva silný motor, s ktorým zažijete ohromujúci orgazmy! Prechádzajte hladkými uškami po celom tele. Objímte uškami bulety klitoris a prechádzajte po ňom špičkou tela bulety pre ešte väčšie vzrušenie.


Fun Factory Vibrátor voliť-19%
35,10 €

28,20 €

Akcia

Slim vibrátor Voliť je skvelý pomocník pre vonkajšiu stimuláciu klitorisu alebo stimuláciu penisu. Vďaka svojim třepetajícím so zakončením povzbudzuje vzrušenie a zvyšuje citlivosť intímnych partií.