10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Unikátne služby

Aby nakupovanie bolo pohodlnejšie, prehľadnejšie, rýchlejšie a prinášalo našim zákazníkom maximum výhod, pripravili sme pre vás unikátne služby, ktoré na žiadnych iných internetových obchodoch nenájdete.

Vždy starostlivo prejdeme a zvážime všetky vaše požiadavky a návrhy, a potom podľa nich prispôsobíme alebo vymyslíme úplne novú službu, ktorá nakupovanie na MALL.SK ešte viac uľahčí.

Zákazníci sebe

Vo vybraných kategóriách sú pre vás pripravené tri TOP desiatky najpredávanejšieho, najlepšie hodnoteného a najprezeranejšieho tovaru. Tieto produkty určujú sami naši zákazníci tým, ako často tovar nakupujú, koľko mu priradia hviezdičiek v Hodnotení majiteľov (viď nižšie na stránke) a ako často si jednotlivý tovar prezerajú.


Predĺžená záruka

Nenechajte sa zaskočiť tým, že sa Vám tovar rozbil tesne po záruke. Predĺžte si ju o jeden, dva alebo tri roky. Už sa nemusíte obracať na poisťovňu. Prípadné opravy riešite priamo s nami. Platí pre elektronické aj mechanické poruchy po vypršaní zákonnej záruky.

Viac o službe


Poistenie proti krádeži a rozbitiu

So službou Poistenie proti rozbitiu či krádeži zostanete nad vecou, nech sa už s Vašim zariadením stane čokoľvek. Už sa nemusíte obracať na poisťovňu. Prípadné opravy riešite priamo s nami. Uhradíme opravu alebo amortizačnú hodnotu tovaru.

Viac o službe


Možnosť vrátenia tovaru do 2 mesiacov

Už žiadne nevhodné darčeky. Získajte možnosť vrátenia tovaru do 2 mesiacov po nákupe.

Viac o službe


Garantovaná dostupnosť

Vyberiete si tovar, a hneď po cene vás samozrejme zaujíma jeho dostupnosť.

Je tovar na sklade? Ak si ho objednám, bude mi doručený naozaj v tom termíne, ktorý je pri ňom uvedený, alebo sú na MALL.SK informácie o dostupnosti iba informatívne ako v iných obchodoch?

Viac o službe


Hodnotenie majiteľov

Aby sme vám mohli ponúkaný tovar naozaj odporučiť, museli by sme každý výrobok testovať a skúšať.
Pri množstve položiek, ktoré v našom obchode ponúkame, by to však nebolo v ľudských silách.

Preto sme požiadali o pomoc vás, našich zákazníkov. Napíšte, ako ste s výrobkom spokojní alebo uveďte jeho nedostatky. Vyberte počet hviezdičiek zodpovedajúci podľa vás kvalite a použiteľnosti výrobku. Päť hviezdičiek je najlepšie hodnotenie. Pokiaľ pridáte aj slovné hodnotenie, výrazne tým pomôžete s výberom ďalším záujemcom o výrobok.

Hodnotenia majiteľov je služba, ktorou pomáhate ostatným a ktorú naopak nabudúce môžete využiť aj vy.

Viac o službe