Hodnotenie majiteľov

Neviete, ktorý produkt vybrať? Rozhodnite sa podľa skúseností ľudí, ktorý si tovar kúpili pred vami. Ku každému produktu totiž môžu jeho majitelia – naši zákazníci písať komentáre a pomocou hviezdičiek vyjadriť svoju spokojnosť. Ich skúsenosti necenzurujeme!

Hodnotenie nájdete v detaile produktu. Rovnako tak sa hodnotenie zobrazuje v prehľade výrobkov (hviezdičky). Tovar je možné podľa hodnotenia i radiť.

Ako to funguje?

Každý, kto na MALL.SK nakúpi, môže hodnotiť. V hodnotení skutočných majiteľov spočíva jeho najväčšia pridaná hodnota – môžete si byť istí, že čítate nezaujatú recenziu, ktorá vychádza z reálnych skúseností s tovarom.

Chcete tiež hodnotiť? Stačí sa prihlásiť do klientského centra a zvoliť sekcii „Moje hodnotenie“. Zobrazí sa vám formulár, pomocou ktorého môžete zakúpený tovar ohodnotiť.

Môže sa samozrejme stať, že narazíte aj na produkty bez slovného hodnotenia (majú len hviezdičky, pretože ich majitelia nepridali text) alebo doteraz nehodnotené. Recenzie však pribúdajú každým dňom a my vám za to ďakujeme!

Mohlo by vás zaujímať