Garantovaná dostupnosť

Zaujíma vás či je vami vybraný tovar v sklade a či ho dostanete skutočne tak, ako píšeme? Teraz si môžete byť istí, dostupnosť nášho tovaru totiž garantujeme.

Garantovaná dostupnost

Dostupnosť

Vyberiete si tovar a hneď po cene vás samozrejme zaujíma jeho dostupnosť. Je tovar v sklade? Ak si ho objednám, príde mi skutočne v tom termíne, ktorý je pri ňom napísaný, alebo to u MALL funguje ako v iných obchodoch a informácie o dostupnosti sú iba informatívne?

Garantovaná dostupnosť

Našim zákazníkom sa vždy snažíme o tovare poskytnúť čo najpresnejšie informácie, vrátane jeho dostupnosti. Vďaka vlastnému distribučnému centru so skladovou plochou 6 800 m2, máme väčšinu tovaru stále v sklade a priamym on-line prepojením s dodávateľmi a výrobcami, poznáme aktuálnu dostupnosť aj toho ostatného. V prípade, že dostupnosť tovaru nemôžeme garantovať, neponúkneme vám ho na objednanie.

Stráženie dostupnosti

Iste vám teraz napadla otázka: "Ale čo keď práve o tento tovar mám záujem?" Riešenie je ľahké. Dostupnosť si postrážite stlačením tlačidla Strážiť dostupnosť (poznáte pod názvom Strážny pes). O každej, čo aj najmenšej zmene, vás budeme informovať e-mailom. Ako také stráženie funguje? Po stlačení tlačidla Strážiť dostupnosť sa prihlásite pod svojim e-mailom, ak ste už u nás niekedy nakupovali, ak ešte nie, zvolíte si heslo.

Aby ste si boli istí, že vybraný produkt pre vás skutočne strážime, pošleme vám správu na e-mail. Rovnako aj v prípade, pokiaľ sa dostupnosť tovaru zmení a to vrátane informácie o možnej dobe dodania.

Ak je tovar nedostupný dlhšie ako 14 dní, pošleme vám e-mail, aby sme sa uistili, že máte o vybraný produkt stále ešte záujem. Nemusíte sa teda vôbec o nič starať, všetko postrážime za vás.

Alternatívne produkty

U nedostupného tovaru nájdete alternatívne produkty, ktoré si môžete kúpiť hneď, bez čakania. Sú to vybrané typy tovaru s rovnakými, alebo podobnými vlastnosťami a cenou.