Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ryža. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ryža najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)

Guľatozrnná ryža je typická vysokou lepivosťou a teda krémovou konzistenciou. Ideálna na prípravu talianskeho „rissota“. Natu ral značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená. Jedná sa o ryžu v biokvalite. Ryža je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g

Čierna ryža dlhozrnná ryža natural v biokvalite. Široké využitie v kuchyni ako exotická príloha, do šalátu alebo rizota. Po uvarení má krásnu fialkastú farbu a orieškovú chuť. Odporúčame miešať s bielou ryžou.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža trojfarebná BIO (Varianta 0,5 kg)

Trojfarebná ryža sa skladá z natural dlhozrnnej ryže, červenej ryže a čiernej ryže. Exotická kombinácia skvelých chutí a vzhľadu dodá vašim pokrmom na originalite.

môžete mať 29.03 - 30.03

Country Life Ryža basmati BIO GOLDEN THAI LOTUS Thajská jazmínová ryža 4,55 kg
Country Life Ryža basmati BIO

Ryža basmati je typická dlhými zrnami a jemnú orieškovú vôňou. V kuchyni doceníte predovšetkým jej nelepivosť a krátku dobu prípravy. Jedná sa o ryžu v biokvalite z podhoria Himalájí. Basmati je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 29.03 - 30.03

Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g GOLDEN THAI LOTUS Thajská jazmínová ryža 4,55 kg
Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g

Bio ryža Basmati biela je obľúbená pre svoju typickú ušľachtilú vôňu a chuť. Jej dlhé a úzke zrnká sú po uvarení nadýchané, sypké a pevné. Je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Nedostižná je však ako príloha ku koreneným indickým omáčkam.

môžete mať 29.03 - 30.03

InnovaGoods Súprava na sushi s receptami Suzooka DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Fialovej Kameniny
InnovaGoods Súprava na sushi s receptami Suzooka

Kompletná a veľmi šikovná súprava na sushi, s ktorou bude príprava tohto milovaného ázijského pokrmu úplná hračka! Balenie obsahuje 3 kusy príslušenstva, ktoré je maximálne optimalizované na čo najjednoduchšiu prípravu.

Momentálne nedostupné

DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Fialovej Kameniny DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Fialovej Kameniny
DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Fialovej Kameniny

so súpravou duka thora môžete pohodlne a elegantne servírovať objednané alebo vlastnoručne vyrobené sushi.

Momentálne nedostupné

DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Modrej Kameniny DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Fialovej Kameniny
DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Modrej Kameniny

s duka thora setom bude jedenie vášho obľúbeného sushi ešte väčšia zábava! je vyrobená pre 2 osoby a obsahuje 2 veľké taniere a 4 misky z kameniny s elegantným glazúrovaným povrchom v svetlomodrej farbe.

Momentálne nedostupné

Allnature Jazmínová ryža biela BIO 400 g DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Hnedej Kameniny
Allnature Jazmínová ryža biela BIO 400 g

Jazmínová ryža biela BIO je prirodzene bezlepková obilnina. Má podlhovasté biele zrno s vôňou jazmínových kvetov a orechov. Pestuje sa za prísne kontroly ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Je veľmi populárny v ázijskej kuchyni.

môžete mať 29.03 - 30.03

VETAMIX Ryža 5 kg DUKA Súprava Na Sushi Pre 2 Osoby Thora 6 Kusov Hnedej Kameniny
VETAMIX Ryža 5 kg

Čistá ryža je výživovo hodnostná a ľahko stráviteľná príloha vhodná pre chlpáčov s alergiami alebo zažívacími problémami.ZLOŽENIE:

100 % kŕmna ryža

Prihoďte do misky našu kvalitnú ryžu ako prílohu k pravidelnému BARF menu. Obsahuje vysoké množstvo sacharidov, rastlinných bielkovín a malého množstv

môžete mať 05.04 - 11.04