Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ryža Basmati. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ryža Basmati najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Country Life Ryža basmati BIO Bio nebio Ryža Basmati natural BIO 500 g
Country Life Ryža basmati BIO

Ryža basmati je typická dlhými zrnami a jemnú orieškovú vôňou. V kuchyni doceníte predovšetkým jej nelepivosť a krátku dobu prípravy. Jedná sa o ryžu v biokvalite z podhoria Himalájí. Basmati je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 29.03 - 30.03

Bio nebio Ryža Basmati natural BIO 500 g Bio nebio Ryža Basmati natural BIO 500 g
Bio nebio Ryža Basmati natural BIO 500 g

Bio ryža Basmati natural je obľúbená pre svoju typickú vôňu a chuť. Jej dlhé a úzke zrnká sú po uvarení nadýchané, sypké a pevné. Natu ral ryža nebola zbavená cennej vrchnej šupičky a kľúča a je nezastupiteľnou súčasťou zdravej kuchyne a makrobiotikami.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g Bio nebio Ryža Basmati natural BIO 500 g
Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g

Basmati ryža natural BIO má dlhé zrno svetlohnedej farby. Má pevná zrnká s príjemnou jemne orieškovou chuťou, nelepí sa. Je vhodná do šalátov, polievok a predovšetkým ako príloha ku koreneným jedlám z indickej kuchyne. Dlhšia doba varu v porovnaní s Basmati ryžou bielou stojí za vyskúšanie.

môžete mať 29.03 - 30.03

Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g
Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g

Bio ryža Basmati biela je obľúbená pre svoju typickú ušľachtilú vôňu a chuť. Jej dlhé a úzke zrnká sú po uvarení nadýchané, sypké a pevné. Je veľmi všestranná a svojou chuťou sa skvele hodí k mnohým pokrmom. Nedostižná je však ako príloha ku koreneným indickým omáčkam.

môžete mať 29.03 - 30.03

Allnature Basmati ryža biela BIO 400 g Bio nebio Ryža Basmati biela BIO 500 g
Allnature Basmati ryža biela BIO 400 g

Basmati ryža biela BIO je druh dlhozrnnej ryže pestovanej na úpätí himalájskych hôr v Pakistane a Indii. Patrí medzi jeden z najušľachtilejších druhov ryže. Basmati ryža nelepí, je prirodzene bezlepková a ľahko stráviteľná, hodí sa aj pre diétnu stravu.

môžete mať 29.03 - 30.03