Ryža jazmínová

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ryža jazmínová. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ryža jazmínová najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
VETAMIX Ryža 5 kg Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg)
VETAMIX Ryža 5 kg

Čistá ryža je výživovo hodnostná a ľahko stráviteľná príloha vhodná pre chlpáčov s alergiami alebo zažívacími problémami.ZLOŽENIE:

100 % kŕmna ryža

Prihoďte do misky našu kvalitnú ryžu ako prílohu k pravidelnému BARF menu. Obsahuje vysoké množstvo sacharidov, rastlinných bielkovín a malého množstv

môžete mať 12.04 - 14.04

Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg)

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivější, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch. Natu ral značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená.

môžete mať 03.04 - 04.04

Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža jazmínová BIO (Varianta 0,5 kg)

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivější, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch.

môžete mať 03.04 - 04.04

Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g GOLDEN THAI LOTUS Thajská jazmínová ryža 4,55 kg
Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g

Jazmínová ryža natural BIO je pestovaná za prísnych podmienok ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Má podlhovasté svetlo hnedé zrno a príjemnú vôňu jazmínových kvetov. Doba varu je dlhší ako u bežnejšie jazmínovej ryže bielej.

môžete mať 03.04 - 04.04

Allnature Jazmínová ryža biela BIO 400 g GOLDEN THAI LOTUS Thajská jazmínová ryža 4,55 kg
Allnature Jazmínová ryža biela BIO 400 g

Jazmínová ryža biela BIO je prirodzene bezlepková obilnina. Má podlhovasté biele zrno s vôňou jazmínových kvetov a orechov. Pestuje sa za prísne kontroly ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Je veľmi populárny v ázijskej kuchyni.

môžete mať 03.04 - 04.04