Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ryža Natural. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ryža Natural najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)

Guľatozrnná ryža je typická vysokou lepivosťou a teda krémovou konzistenciou. Ideálna na prípravu talianskeho „rissota“. Natu ral značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená. Jedná sa o ryžu v biokvalite. Ryža je tiež prirodzene bezlepková.

môžete mať 04.04 - 05.04

Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg) Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Ryža jazmínová natural BIO (Varianta 0,5 kg)

Jazmínová ryža v biokvalite s jemnou prirodzenou vôňou kvetín. Tradičná súčasť ázijskej kuchyne. Po uvarení je lepivější, hodí sa teda k omáčkam. Ryža má ľahko sladkastú chuť, využijete ju preto aj v dezertoch. Natu ral značí, že pri výrobe nie je leštená alebo brúsená.

môžete mať 04.04 - 05.04

Country Life Vločky ryžové BIO 250 g Country Life Ryža guľatozrnná natural BIO (Varianta 0,5 kg)
Country Life Vločky ryžové BIO 250 g

Ryžové vločky majú neutrálnu chuť, príjemnú ryžovú vôňu a výraznú tvrdosť. Pre lepšiu chuť je nutné ich povariť. Dobre drží tvar aj po uvarení. Vychutnajte si ich v biokvalite. Sú prirodzene bezlepkové a vyrobené z celozrnnej ryže.

môžete mať 04.04 - 05.04

Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g

Basmati ryža natural BIO má dlhé zrno svetlohnedej farby. Má pevná zrnká s príjemnou jemne orieškovou chuťou, nelepí sa. Je vhodná do šalátov, polievok a predovšetkým ako príloha ku koreneným jedlám z indickej kuchyne. Dlhšia doba varu v porovnaní s Basmati ryžou bielou stojí za vyskúšanie.

môžete mať 04.04 - 05.04

Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g

Jazmínová ryža natural BIO je pestovaná za prísnych podmienok ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Má podlhovasté svetlo hnedé zrno a príjemnú vôňu jazmínových kvetov. Doba varu je dlhší ako u bežnejšie jazmínovej ryže bielej.

môžete mať 04.04 - 05.04

Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g

Čierna ryža dlhozrnná ryža natural v biokvalite. Široké využitie v kuchyni ako exotická príloha, do šalátu alebo rizota. Po uvarení má krásnu fialkastú farbu a orieškovú chuť. Odporúčame miešať s bielou ryžou.

môžete mať 04.04 - 05.04