Country Life Ryža čierna natural BIO 500 g
3 €

Čierna ryža dlhozrnná ryža natural v biokvalite. Široké využitie v kuchyni ako exotická príloha, do šalátu alebo rizota. Po uvarení má krásnu fialkastú farbu a orieškovú chuť. Odporúčame miešať s bielou ryžou. .


Wolfberry Ryžový olej 500 ml
4,50 €

Ryžový olej 500 ml Wolfberry je 100% jednodruhový rastlinný olej s vynikajúcimi výživovými vlastnosťami. Je ľahko stráviteľný, plný vitamínov a omega mastných kyselín, jeho chuť i vôňa sú neutrálne a perfektne sa hodí ako do teplej, tak do studenej kuchyne.


Allnature Basmati ryža natural BIO 400 g
3,10 €

Basmati ryža natural BIO má dlhé zrno svetlohnedej farby. Má pevná zrnká s príjemnou jemne orieškovou chuťou, nelepí sa. Je vhodná do šalátov, polievok a predovšetkým ako príloha ku koreneným jedlám z indickej kuchyne. Dlhšia doba varu v porovnaní s Basmati ryžou bielou stojí za vyskúšanie.


Allnature Červená ryža natural BIO 400 g
3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Červená ryža natural BIO má tmavú červeno-hnedú farbu, je nelúpaná a vďaka tomu je aj po uvarení trochu tvrdšie na skus. Oproti niektorým iným druhom ryže ale vydrží uvarená aj pár dní, bez toho aby sa zlepila. Má jemnú orieškovú chuť a vôňu.


Allnature Jazmínová ryža natural BIO 400 g
3,80 €

Jazmínová ryža natural BIO je pestovaná za prísnych podmienok ekologického poľnohospodárstva predovšetkým v Thajsku a Kambodži. Má podlhovasté svetlo hnedé zrno a príjemnú vôňu jazmínových kvetov. Doba varu je dlhší ako u bežnejšie jazmínovej ryže bielej.