10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Pumpičky na bicykel. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
 • Zakúpený tovar z kategórie Pumpičky na bicykel doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
 • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
 • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Pumpičky na bicykel najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
 • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
 • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Pumpičky na bicykel alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
SEDCO Hustilka lôpt HD-IC1 s hadičkou MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna
SEDCO Hustilka lôpt HD-IC1 s hadičkou

HD-IC1 nafukovacia pumpa na lopty SEDCO s hadicouNafukovacia pumpa na lopty je klasická, cenovo dostupná pumpa. Pumpička má možnosť násady na redukciu. Súčasťou balenia je hadica a redukcia ventilu.

môžete mať 19.04 - 23.04

MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna
MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna

Pumpa na bicykel – 5 trysiek pre rôzne ventily, výška 65cm, max tlak 160 psi (11 barov), upevňovací klip pre stabilizáciu, blokovacia páčka.

môžete mať 16.04 - 17.04

Partner: MOBILEGO
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lezyne Sport Digital Drive Matte Black BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
Lezyne Sport Digital Drive Matte Black

Pumpa Lezyne Sport Digital Drive Matte Black patrí medzi špičkové pumpy. Disponuje extrémne presným digitálnym manometrom, drevenou rukoväťou a praktickou dvojitou hlavicou.

môžete mať 16.04

Partner: MALL
CYCPLUS Inteligentná multifunkčná elektrická pumpička A2 BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
CYCPLUS Inteligentná multifunkčná elektrická pumpička A2

Multifunkčná minipumpička na bicykel, auto alebo loptu. Stačí pripevniť na ventil a nastaviť požadovaný tlak.

môžete mať 18.04

BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka

Prenosná pumpa s LCD displejom, vstavaná 3 × 2000mah veľkokapacitná lítiová batéria, vhodná pre pneumatiky bicyklov, malé a stredne veľké autá, pneumatiky motocyklov, nafukovacie hračky, plávacie kruhy, lopty atď. Vhodné pre outdoorové bicyklovanie, kempovanie v divočine, výlety, dovolenky a ďalšie!

môžete mať 17.04 - 18.04

Partner: bergmont
CYCPLUS Inteligentná multifunkčná elektrická pumpička A8 GEKO Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0-13,8 bar G01273
CYCPLUS Inteligentná multifunkčná elektrická pumpička A8

Multifunkčná minipumpička na bicykel, auto alebo loptu. Stačí pripevniť na ventil a nastaviť požadovaný tlak. Vstavané svietidlo Kompatibilný s autoventilkami, galuskovými ventilmi aj ventilmi typu Dunlop.

môžete mať 18.04

Compass Hustilka ručná 530 x 38mm SUPER PUMP s manometrom GEKO Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0-13,8 bar G01273
Compass Hustilka ručná 530 x 38mm SUPER PUMP s manometrom

Extra výkonná ručná hustilka so zabudovaným meračom tlaku. Je vhodná na hustenie pneumatík osobných automobilov i bicyklov. Vďaka dvojitému adaptéru na konci hadice je možné hustilku použiť ako na klasický automobilový ventil, tak na cyklistický (galuskový ventil).

môžete mať 22.04 - 24.04

GEKO Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0-13,8 bar G01273 GEKO Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0-13,8 bar G01273
GEKO Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0-13,8 bar G01273

Manometer digitálny na meranie tlaku pneu, 0–13,8bar GEKO Manometer s LCD displejom pre meranie tlaku v pneumatikách automobilov, nákladných automobilov, motocyklov, štvorkoliek, bicyklov a všetkých ostatných vozidlách. Gumová otočná hadička v dĺžke cca 37 cm s koncovkou 90°.

môžete mať 18.04

Partner: KAXL
MAR-POL Ručná pumpa, hustilka M82020 MAR-POL Ručná pumpa, hustilka M82020
MAR-POL Ručná pumpa, hustilka M82020

Ručná pumpa, hustilka M82020 MAR-POL Rozmery: 38×400 mm Farba: čierna

môžete mať 18.04

Partner: KAXL
Orava Akumulátorová pumpa Pump-1 MAR-POL Ručná pumpa, hustilka M82020
Orava Akumulátorová pumpa Pump-1

Inteligentná prenosná vzduchová pumpa disponuje veľkým LCD digitálnym displejom a vstavaným LED svietidlom. Pri dosiahnutí predvoleného tlaku pumpa zastaví nafukovanie. Orava Akumulátorová pumpa Pump-1 je vhodná na bicykel, motocykel aj lopty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TOPEAK Mountain DA, Dual Action MTB MAR-POL Ručná pumpa, hustilka M82020
TOPEAK Mountain DA, Dual Action MTB

Malá pumpa Topeak Mountain DA s technológiou Dual Action vhodná pre MTB bicykle. Možno pripevniť na rám a vďaka jej ľahkosti a kompaktnosti nespoznáte, že ju máte so sebou. Maximálny tlak 4 bary.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Pumpičky na bicykel

Pumpičky na bicykel sú k dispozícii ako pohotovostné ručné pumpičky vhodné na cesty, alebo veľké nožné pumpy, ktoré sú ideálne do garáží a dielní. Rýchle hustenie ponúka CO2 pumpa alebo elektrická pumpa.

Pumpičky na bicykel do dielne

 • Pre domáce hustenie sú vhodné pumpičky do dielne. Sú to spravidla nožné pumpy. Sú stabilné, robustné a rýchlo nahustia na potrebný tlak. Doplnené bývajú manometrom.

Pumpičky na bicykel na cesty

 • Cestovné pumpičky na bicykel sú malé a skladné. Sú to ručné pumpy. Ľahko ich zabalíte do batohu. Niektoré modely sú teleskopické. Slúžia ako pohotovostné, hustenie je zdĺhavé a namáhavé.

CO2 pumpa na bicykel

 • CO2 pumpa na bicykel využíva jednorazové bombičky s oxidom uhličitým. Pumpa je ľahká, skladná. Hustenie je rýchle a bez námahy.

Elektrická pumpa na bicykel

 • Elektrická pumpa na bicykel sa používa aj na nafúknutie motoriek alebo automobilov. Pohodlné hustenie.

Koncovka k pumpičke

Hustilka musí sedieť s ventilom kola. V niektorých pumpičkách sa menia nástavce či prepína páčka.

 • Autoventil (AV), bicykel dofuknete aj na benzínke
 • Galuskový (SV), priemer 6 mm
 • Regina (RV), používa sa pre talianske kolesá
 • Dunlop (DV), rozšírený u nás aj v zahraničí

Pumpa na bicykel, galuskový ventilček

 • Väčšina typov ventilkov má priemer 8 mm. Galuskový ventilček je užší, priemer má 6 mm. Je ním vybavená väčšina drahších bicyklov.

Pumpičky na vidlice a tlmiče

 • Špeciálne pumpičky na vidlice a tlmiče neslúžia pre nafúknutie gúm. Sú určené pre doplnenie vzduchu do vzduchových vidlíc a tlmičov odpružených kolies.