Hľadáte tovar z kategórie pumpičky na bicykel? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
 • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
 • Produkty z kategórie Pumpičky na bicykel vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
 • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
 • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-19%
BLACKBURN Mammoth AnyValve Black
4x

BLACKBURN Mammoth AnyValve

19,73 €
15,90 €

Kvalitná kompaktná pumpička. Blackburn Mammoth AnyValve disponuje extrémnym výkonom. Táto pumpička je ideálnym doplnkom pre vaše vychádzky na MTB. Výhodou je univerzálne využitie na oba typy ventilov a precízne dielenské spracovanie.

Tovar od predajcu MALL
-21%
MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna
2x

MG Hand Pump 5in1 pumpa na bicykel, čierna

24,90 €
19,60 €

Pumpa na bicykel – 5 trysiek pre rôzne ventily, výška 65cm, max tlak 160 psi (11 barov), upevňovací klip pre stabilizáciu, blokovacia páčka.

Partner: MOBILEGO
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
45x

Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická

18,48 €
15,90 €

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožná
65x

Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožná

30,59 €
25,90 €

Pumpa Profil Max FP 30 nožná je kvalitná dielenská pumpa s tlakom 12 bar/180 psi, polymérovou rukoväťou a oceľovým telom. Pumpa je vhodná pre všetky typy ventilov.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Lezyne HP Drive ABS strieborná S
21x

Lezyne HP Drive ABS

29,81 €
20 €
Akcia

Spoľahlivá a výkonná pumpa HP Drive ABS určená pre vysoký tlak vzduchu pri trekingových a iných cestovných bicykloch. Pružná obojstranná hadička vhodná pre oba typy ventilov.

Tovar od predajcu MALL
Compass Hustilka ručná 500 x 32mm CHROM s manometrom

Compass Hustilka ručná 500 x 32mm CHROM s manometrom

13,78 €

Ďalšie ponuky od 8,10 €

Ručná hustilka so zabudovaným manometrom, na hustenie pneumatík osobných automobilov. Hustilka je zhotovená z pochrómovaného kovu. Je opatrená manometrom, s rozsahom merania 0 – 7 bar. K hustilkcii sú priložené ďalšie adaptéry pre najrôznejšie použitie, ako napr. dofukovanie lôpt a pod.

MAR-POL Nožná pumpa univerzálna M82008

MAR-POL Nožná pumpa univerzálna M82008

13,29 €

Nožná pumpa univerzálna MAR-POLNožná pumpa s manometrom na nafukovanie pneumatík áut, bicyklov a športového a turistického vybavenia. Používa sa tiež na dofukovanie tlakových nádob a kontrolu tesnosti inštalácie.

Partner: KAXL
Ripper Nožná pumpa dvojpiestová univerzálna M82009

Ripper Nožná pumpa dvojpiestová univerzálna M82009

14,54 €

Nožná pumpa dvojpiestová univerzálna RIPPERNožná pumpa s manometrom pre nafukovanie pneumatík áut, bicyklov a športového a turistického vybavenia. Používa sa tiež na dofukovanie tlakových nádob a kontrolu tesnosti inštalácie.Vďaka použitiu dvoch piestov nafúknete koleso 2 krát rýchlejšie.

Partner: KAXL

Pumpičky na bicykel

Pumpičky na bicykel sú k dispozícii ako pohotovostné ručné pumpičky vhodné na cesty, alebo veľké nožné pumpy, ktoré sú ideálne do garáží a dielní. Rýchle hustenie ponúka CO2 pumpa alebo elektrická pumpa.

Pumpičky na bicykel do dielne

 • Pre domáce hustenie sú vhodné pumpičky do dielne. Sú to spravidla nožné pumpy. Sú stabilné, robustné a rýchlo nahustia na potrebný tlak. Doplnené bývajú manometrom.

Pumpičky na bicykel na cesty

 • Cestovné pumpičky na bicykel sú malé a skladné. Sú to ručné pumpy. Ľahko ich zabalíte do batohu. Niektoré modely sú teleskopické. Slúžia ako pohotovostné, hustenie je zdĺhavé a namáhavé.

CO2 pumpa na bicykel

 • CO2 pumpa na bicykel využíva jednorazové bombičky s oxidom uhličitým. Pumpa je ľahká, skladná. Hustenie je rýchle a bez námahy.

Elektrická pumpa na bicykel

 • Elektrická pumpa na bicykel sa používa aj na nafúknutie motoriek alebo automobilov. Pohodlné hustenie.

Koncovka k pumpičke

Hustilka musí sedieť s ventilom kola. V niektorých pumpičkách sa menia nástavce či prepína páčka.

 • Autoventil (AV), bicykel dofuknete aj na benzínke
 • Galuskový (SV), priemer 6 mm
 • Regina (RV), používa sa pre talianske kolesá
 • Dunlop (DV), rozšírený u nás aj v zahraničí

Pumpa na bicykel, galuskový ventilček

 • Väčšina typov ventilkov má priemer 8 mm. Galuskový ventilček je užší, priemer má 6 mm. Je ním vybavená väčšina drahších bicyklov.

Pumpičky na vidlice a tlmiče

 • Špeciálne pumpičky na vidlice a tlmiče neslúžia pre nafúknutie gúm. Sú určené pre doplnenie vzduchu do vzduchových vidlíc a tlmičov odpružených kolies.