BLACKBURN Mammoth AnyValve
19,73 € 19,40 €

Mini pumpička Blackburn Mammoth AnyValve se silou hurikánu, bez které se na svých MTB vyjížďkách prostě neobejdete. Precizní zpracování a univerzální ventilek. Lehká jako pírko.

Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožná
30,59 € 28 €

Pumpa Profil Max FP 30 nožná je kvalitná dielenská pumpa s tlakom 12 bar/180 psi, polymérovou rukoväťou a oceľovým telom. Pumpa je vhodná pre všetky typy ventilov.

Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
18,48 € 14,40 €

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

TOPEAK pumpa Joe Blow Max HP
38,85 € 32,50 €

Dielenská pumpa TOPEAK Joe Blow Max HP je veľmi kvalitne spracovaná pumpa, ktorá Vám vydrží mnoho rokov. Prácu určite uľahčí obojstranná hlavica s technológiou Twinhead, ktorá je určená pre všetky druhy ventilov.

Zéfal Z Shock pumpa na vidlice/tlmiče
27,37 € 22,90 €

Pumpa Zéfal Z shock pohodlne s ňou nahustíte vidlice a tlmiče s najvyššou presnosťou – vytvorí presne taký tlak, ktorý potrebujete. Pritom vďaka pohyblivému manometru nájdete vždy tú najlepšiu pozíciu pre hustenie. Prebytočný tlak je možné jednoducho vypustiť vypúšťacím ventilom. Kapacita 25 bar materiál tela: hliník

Just One Air 5.0

Just One Air 5.0

Hodnotenie: 5
15,90 €

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým piestom sa hodí pre všetky typy ventilov. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.

Zéfal Tubeless Tank

Zéfal Tubeless Tank

Hodnotenie: 4
81,90 €
+ doprava zadarmo

Zéfal Tubeless Tank – zásobník vzduchu pre ľahkú montáž bezdušových plášťov. Okamžite nafúkne plášť a ten sa správne usadí v ráfiku. Hliníkový tank udrží tlak do 16 bar.

Zéfal Mini Jet, čierna

Zéfal Mini Jet, čierna

Hodnotenie: 4
6,99 € 4,90 €

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet čierna pre AV i SV ventilčeky. Držiak na rám súčasťou balenia.

Zéfal Air Profil FC 02, čierna
29,57 € 16,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou.Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám.

PARK TOOL U.S.A Pumpa Home PT-PFP-8
38,50 €

Špičková vysokotlaková pumpa PARK TOOL U.S. Home PT- PFP-8 pre domáce použitie. Univerzálna hlavica s aretáciou na galuskové ventily, aj autoventilky. Veľmi vhodná aj do auta.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
66,30 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková pumpa Lezyne Alloy Over Drive Silver s veľkým objemom pre väčšie plášte. Disponuje špičkovým spracovaním, hliníkovou konštrukciou a rukoväťou z pravého dreva.

TOPEAK JoeBlow Max HP 11 bar biela
38,85 € 27,90 €

Dielenská pumpa Topeak Joe Blow Max HP 11 bar biela s výborným pomerom cena/výkon. Univerzálna hlavica Twinhead™, obrovská sila a špičkové spracovanie.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Nožná pumpa Just One Air Multi má viacúčelové použitie. Súčasťou balenia je ihla pre nafukovanie lôpt a plastová redukcia. Obojstranná hlavica je vhodná pre všetky typy ventilov.

BLACKBURN Piston 1 Matte Black/White
26,95 €

Blackburn Piston 1 Matte Black/White je kvalitná dielenská pumpa s 640 mm dlhým oceľovým telom a stabilnou základňou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Lezyne Sport Drive HP Black S
20 € 16,90 €

Lezyne Sport Drive HP Black S – jedna z najpredávanejších Lezyne pumpičiek – hoci základná verzia, tak s maximálnym výkonom a spoľahlivosťou. Vhodná pre galuskový aj autoventil.

BLACKBURN Mountain AnyValve
14,90 €

Jednoduchá, skladná, výkonná, taková je mini pumpička Mountain AnyValve. Vybavena je hlavicí, která se přizpůsobí všem typům ventilků a bytelným hliníkovým tělem.

TOPEAK JoeBlow Pro X
118,11 € 98,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľká dielenská pumpa Topeak JoeBlow Pro X s maximálnym tlakom do 14 barov (200 psi). Stabilná oceľová základňa, veľké rukoväte a 3" analogový manometer pre vaše pohodlie. Extra dlhá hadica a hlavica SmartHead DX3, ktorá sa prispôsobí každému ventilku tvarom i tlakom. Teraz bude nafúkanie kolies hračka.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnotenie: 5
21,90 €

Nožná pumpa Just One Air Max 2.0 s obojstrannou hlavicou pre všetky typy ventilov. Súčasťou pumpy je manometer pre presné meranie tlaku.

Just One Air Shock 3.0
31,90 €

Pumpička na odpružení One Air Shock 3.0 je vhodná pro všechny typy odpružených vidlic i zadních odpružení. Tělo vyrobeno převážně z hliníku. Tlak je možné nastavit díky velmi přesnému manometru.

Just One Air Max 1.1
25,90 €

Nožná pumpa Just Air Max 1.1 je vybavená ergonomicky tvarovaným držadlom. Súčasťou pumpy je manometer na presné meranie tlaku.

TOPEAK Náplň CO2 set 2ks
11,90 €

Topeak Náplň CO2 set 2ks je set náhradních bombiček do pumpiček, které využívají CO2. Konkrétně se jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.

TOPEAK pumpa JoeBlow Mountain
64,40 €
+ doprava zadarmo

Veľkoobjemová podlahová pumpa Topeak JoeBlow Mountain určená prevažne pre horské bicykle. V spodnej časti pumpy je umiestnený barometer pre kontrolu tlaku v pneumatikách. Hlavica pumpy je určená pre galuskový aj moto ventilček.

BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
39,40 € 31,90 €

Blackburn Piston 2 je kvalitní dílenská pumpa s 660 mm dlouhým ocelovým tělem a stabilní základnou, na kterou se můžete spolehnout. Velký přehledný ukazatel tlaku.

TOPEAK Náplň CO2 16g set 5 ks
26,90 €

Topeak Náplň CO2 set 5ks je set náhradných bombičiek do pumpičiek, ktoré využívajú CO2. Konkrétne sa jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.

TOPEAK pumpa JoeBlow Max HP II
32,50 €

Oceľové telo, základňa z tvrdeného plastu a dvojitá hlava nie sú jediné prednosti tejto špičkovej pumpy JoeBlow Max II od výrobcu TOPEAK, ktorý dostal už rad ocenení.

BLACKBURN AirStik SL
19,73 € 19,40 €

Blackburn AirStik SL je jedna z nejmenších, ale za to nejrychlejší pumpička v kopcích! Rychlost a tlak až 11 barů ocení každý milovník silnic. Lehká a tak malá, že ji schováte i do kapsy u dresu. Pouze pro galuskový ventilek.

Just One Air 3.1
11,90 €

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicou má nízku hmotnosť a je vyrobená z tvrdeného plastu. Držiak na rám bicykla je súčasťou balenia.

Lezyne Road drive

Lezyne Road drive

Hodnotenie: 5
45,93 € 44,50 €
+ doprava zadarmo

Malá pumpička Lezyne Road drive ponúka dve rôzne veľkosti a unikátny upúšťací ventil ABS, s ktorým pri odskrutkovaní neuniká žiadny tlak.

Lezyne Sport Digital Drive Matte Black
71,85 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pumpa Lezyne Sport Digital Drive Matte Black patrí medzi špičkové pumpy. Disponuje extrémne presným digitálnym manometrom, drevenou rukoväťou a praktickou dvojitou hlavicou.

Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver
45,93 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitná pumpa Lezyne Šport Floor Drive Gloss Black. Disponuje extrémne pevnou zloženou konštrukciou, extra dlhou hadicou a rukoväťou z pravého dreva.

Lezyne Tech Drive HP Black M
31,11 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

TOPEAK Pumpa Peak DX II strieborná
27 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX IIduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné strieborné prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90psi / 6bar.

BLACKBURN Mammoth Flex
39,40 € 38,90 €

Blackburn Mammoth Flex je malá pumpička s flexibilní hlavicí a manometrem, která v terénu nahradí i velkou dílenskou pumpu. Ventilek AnyValve pro univerzální použití s každým ventilkem.

Just One Air 6.0

Just One Air 6.0

Hodnotenie: 5
23,90 €

Pumpička Just One Air 6.0 s veľmi nízkou hmotnosťou. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.

Lezyne Carbon Road Drive Carbon S
109 €
+ doprava zadarmo

Špičková malá pumpička Lezyne Carbon Road Drive Carbon S s konštrukciou zo 100% karbónového vlákna. Extrémne ľahká a pevná, vybavená obojstrannou hadičkou a karbónovým držiakom na rám.

Lezyne Digital Pressure Drive Black
77,41 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špičková pumpička s manometrom Lezyne Digital Pressure Drive Black. Precízne spracovanie, osvedčený ABS systém a novo digitálny manometer pre väčšiu presnosť.

Lezyne Tech Drive HP Silver M
31,11 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

TOPEAK Mountain TT Twin Turbo
35,40 € 34,90 €

Malá pumpička Topeak Mountain TT, Twin Turbo s velkým výkonem si poradí i s nafouknutím Fat biku a MTB s potřebou vyššího tlaku. Využívá pohybu pístu oběma směry k nafukování a tím šetří čas i námahu.

TOPEAK Náplň CO2 25g set 2 ks
25,90 €

Náhradné CO2 bombičky Topeak Náplň CO2 25g set 2 ks je set náhradných bombičiek do pumpičiek, ktoré využívajú CO2. Konkrétne sa jedná o modely HybridRocket, CO2-Bra a AirBooster CO2.

TOPEAK Pumpa Peak DX II čierna
27 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX II čiernaduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné čierne prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90PS/6bar.

TOPEAK RaceRocket HP cestná
42,19 € 30,90 €

Topeak RaceRocket HP je mierne kratšia verzia cyklo pumpy Race Rocket, ktorá sa ľahko zmestí do vrecka dresu. Táto elegantná mini pumpa ponúka hliníkové telo a vysokú kvalitu spracovania. Postará sa o bezproblémovú manipuláciu s galuskovým, alebo motorkovým ventilom. Súčasťou balenia pumpy Race Rocket HP je aj držiak k rámu.

Zéfal Air Profil FC 03, čierna
33,27 € 23,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou, vyrobenou technológiou CNC. Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaková pumpa – 9 bar.

AHProfi Hustič pneu NEW | AHProfi
32,53 €

moderní design pro pohodlné používání v rukojeti je integrován uvolňovací ventil pro korekci tlaku vnější šroubení 1/4“ manometr se stupnicí o rozsahu do 1MPa ve škálách Psi, bar, MPa