BLACKBURN Piston 4 Metallic Silver
62,95 € 47,90 €

Kvalitná dielenská pumpa má dlhé oceľové telo so stabilnou základňou. Pumpa je vybavená veľkým manometrom, ktorý má kontrastné označenie. BLACKBURN Piston 4 Metallic Silver je kompatibilný so všetkými druhmi ventilkov vďaka AnyValve hlavice.

TOPEAK Joe Blow Sport III
54,03 € 41,70 €

Dielenská cyklo pumpa Topeak Joe Blow Sport III s obojstrannou hlavicou nafúkne galuskový aj auto ventil. Extra dlhá hadica s 360° kĺbom pre lepšiu manipuláciu.

Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožná
30,59 € 28 €

Pumpa Profil Max FP 30 nožná je kvalitná dielenská pumpa s tlakom 12 bar/180 psi, polymérovou rukoväťou a oceľovým telom. Pumpa je vhodná pre všetky typy ventilov.

TOPEAK pumpa Joe Blow Max HP
42 €

Dielenská pumpa TOPEAK Joe Blow Max HP je veľmi kvalitne spracovaná pumpa, ktorá Vám vydrží mnoho rokov. Prácu určite uľahčí obojstranná hlavica s technológiou Twinhead, ktorá je určená pre všetky druhy ventilov.

PARK TOOL U.S.A Pumpa Home PT-PFP-8
43,50 €

Špičková vysokotlaková pumpa PARK TOOL U.S. Home PT- PFP-8 pre domáce použitie. Univerzálna hlavica s aretáciou na galuskové ventily, aj autoventilky. Veľmi vhodná aj do auta.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnotenie: 4,4
20,30 €

Nožná pumpa Just One Air Max 2.0 s obojstrannou hlavicou pre všetky typy ventilov. Súčasťou pumpy je manometer pre presné meranie tlaku.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnotenie: 4,5
14,20 €

Nožná pumpa Just One Air Multi má viacúčelové použitie. Súčasťou balenia je ihla pre nafukovanie lôpt a plastová redukcia. Obojstranná hlavica je vhodná pre všetky typy ventilov.

TOPEAK pumpa JoeBlow Max HP II
32 € 29,90 €

Oceľové telo, základňa z tvrdeného plastu a dvojitá hlava nie sú jediné prednosti tejto špičkovej pumpy JoeBlow Max II od výrobcu TOPEAK, ktorý dostal už rad ocenení.

BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
39,40 € 38,90 €

Blackburn Piston 2 je kvalitní dílenská pumpa s 660 mm dlouhým ocelovým tělem a stabilní základnou, na kterou se můžete spolehnout. Velký přehledný ukazatel tlaku.

Lezyne Sport Floor Drive Gloss Black
47,78 € 37,20 €

Veľmi kvalitná pumpa Lezyne Šport Floor Drive Gloss Black. Disponuje extrémne pevnou zloženou konštrukciou, extra dlhou hadicou a rukoväťou z pravého dreva.

Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
69,43 € 61,80 €

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.

TOPEAK JoeBlow Max HP 11 bar biela
42 €

Dielenská pumpa Topeak Joe Blow Max HP 11 bar biela s výborným pomerom cena/výkon. Univerzálna hlavica Twinhead™, obrovská sila a špičkové spracovanie.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
65,90 €

Špičková pumpa Lezyne Alloy Over Drive Silver s veľkým objemom pre väčšie plášte. Disponuje špičkovým spracovaním, hliníkovou konštrukciou a rukoväťou z pravého dreva.

BLACKBURN Piston 1 Dark Olive / Yellow
30 €

Kvalitná dielenská pumpa. Blackburn Piston 1 Dark Olive / Yellow má 640 mm dlhé oceľové telo so stabilnou základňou. Pumpa je vybavená veľkým manometrom, ktorý má kontrastné označenia. Pumpa je kompatibilná so všetkými druhmi ventilov.

Just One Air Max 1.1
24,40 €

Nožná pumpa Just Air Max 1.1 je vybavená ergonomicky tvarovaným držadlom. Súčasťou pumpy je manometer na presné meranie tlaku.

TOPEAK pumpa JoeBlow Mountain
49,96 € 39,90 €

Veľkoobjemová podlahová pumpa Topeak JoeBlow Mountain určená prevažne pre horské bicykle. V spodnej časti pumpy je umiestnený barometer pre kontrolu tlaku v pneumatikách. Hlavica pumpy je určená pre galuskový aj moto ventilček.