Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožná
30,59 € 28 €

Pumpa Profil Max FP 30 nožná je kvalitná dielenská pumpa s tlakom 12 bar/180 psi, polymérovou rukoväťou a oceľovým telom. Pumpa je vhodná pre všetky typy ventilov.

TOPEAK pumpa Joe Blow Max HP
38,85 € 32,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dielenská pumpa TOPEAK Joe Blow Max HP je veľmi kvalitne spracovaná pumpa, ktorá Vám vydrží mnoho rokov. Prácu určite uľahčí obojstranná hlavica s technológiou Twinhead, ktorá je určená pre všetky druhy ventilov.

Lezyne Sport Digital Drive Matte Black
71,85 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pumpa Lezyne Sport Digital Drive Matte Black patrí medzi špičkové pumpy. Disponuje extrémne presným digitálnym manometrom, drevenou rukoväťou a praktickou dvojitou hlavicou.

TOPEAK pumpa JoeBlow Mountain
64,40 €
+ doprava zadarmo

Veľkoobjemová podlahová pumpa Topeak JoeBlow Mountain určená prevažne pre horské bicykle. V spodnej časti pumpy je umiestnený barometer pre kontrolu tlaku v pneumatikách. Hlavica pumpy je určená pre galuskový aj moto ventilček.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnotenie: 5
21,90 €

Nožná pumpa Just One Air Max 2.0 s obojstrannou hlavicou pre všetky typy ventilov. Súčasťou pumpy je manometer pre presné meranie tlaku.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Nožná pumpa Just One Air Multi má viacúčelové použitie. Súčasťou balenia je ihla pre nafukovanie lôpt a plastová redukcia. Obojstranná hlavica je vhodná pre všetky typy ventilov.

TOPEAK pumpa JoeBlow Max HP II
32 € 29,90 €

Oceľové telo, základňa z tvrdeného plastu a dvojitá hlava nie sú jediné prednosti tejto špičkovej pumpy JoeBlow Max II od výrobcu TOPEAK, ktorý dostal už rad ocenení.

BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
39,40 € 38,90 €

Blackburn Piston 2 je kvalitní dílenská pumpa s 660 mm dlouhým ocelovým tělem a stabilní základnou, na kterou se můžete spolehnout. Velký přehledný ukazatel tlaku.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
66,30 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková pumpa Lezyne Alloy Over Drive Silver s veľkým objemom pre väčšie plášte. Disponuje špičkovým spracovaním, hliníkovou konštrukciou a rukoväťou z pravého dreva.

TOPEAK JoeBlow Pro X
118,11 € 98,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľká dielenská pumpa Topeak JoeBlow Pro X s maximálnym tlakom do 14 barov (200 psi). Stabilná oceľová základňa, veľké rukoväte a 3" analogový manometer pre vaše pohodlie. Extra dlhá hadica a hlavica SmartHead DX3, ktorá sa prispôsobí každému ventilku tvarom i tlakom. Teraz bude nafúkanie kolies hračka.

Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver
45,93 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Veľmi kvalitná pumpa Lezyne Šport Floor Drive Gloss Black. Disponuje extrémne pevnou zloženou konštrukciou, extra dlhou hadicou a rukoväťou z pravého dreva.

Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
69,43 € 59,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: