BLACKBURN Mammoth AnyValve
19,73 € 19,40 €

Mini pumpička Blackburn Mammoth AnyValve se silou hurikánu, bez které se na svých MTB vyjížďkách prostě neobejdete. Precizní zpracování a univerzální ventilek. Lehká jako pírko.

Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
18,48 € 14,40 €

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

Zéfal Mini Jet, čierna

Zéfal Mini Jet, čierna

Hodnotenie: 4
6,99 € 4,90 €

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet čierna pre AV i SV ventilčeky. Držiak na rám súčasťou balenia.

Lezyne Sport Drive HP Black S
20 € 16,90 €

Lezyne Sport Drive HP Black S – jedna z najpredávanejších Lezyne pumpičiek – hoci základná verzia, tak s maximálnym výkonom a spoľahlivosťou. Vhodná pre galuskový aj autoventil.

Zéfal Air Profil FC 02, čierna
29,57 € 16,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou.Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám.

BLACKBURN AirStik SL
19,73 € 19,40 €

Blackburn AirStik SL je jedna z nejmenších, ale za to nejrychlejší pumpička v kopcích! Rychlost a tlak až 11 barů ocení každý milovník silnic. Lehká a tak malá, že ji schováte i do kapsy u dresu. Pouze pro galuskový ventilek.

Just One Air 3.1
11,90 €

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicou má nízku hmotnosť a je vyrobená z tvrdeného plastu. Držiak na rám bicykla je súčasťou balenia.

Just One Air 5.0

Just One Air 5.0

Hodnotenie: 5
15,90 €

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým piestom sa hodí pre všetky typy ventilov. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.

Lezyne Road drive

Lezyne Road drive

Hodnotenie: 5
45,93 € 44,50 €
+ doprava zadarmo

Malá pumpička Lezyne Road drive ponúka dve rôzne veľkosti a unikátny upúšťací ventil ABS, s ktorým pri odskrutkovaní neuniká žiadny tlak.

Lezyne Tech Drive HP Black M
31,11 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

TOPEAK Pumpa Peak DX II čierna
27 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX II čiernaduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné čierne prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90PS/6bar.

TOPEAK Pumpa Peak DX II strieborná
27 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX IIduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné strieborné prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90psi / 6bar.

BLACKBURN Mammoth Flex
39,40 € 38,90 €

Blackburn Mammoth Flex je malá pumpička s flexibilní hlavicí a manometrem, která v terénu nahradí i velkou dílenskou pumpu. Ventilek AnyValve pro univerzální použití s každým ventilkem.

BLACKBURN Mountain AnyValve
17,90 €

Jednoduchá, skladná, výkonná, taková je mini pumpička Mountain AnyValve. Vybavena je hlavicí, která se přizpůsobí všem typům ventilků a bytelným hliníkovým tělem.

Just One Air 6.0

Just One Air 6.0

Hodnotenie: 5
23,90 €

Pumpička Just One Air 6.0 s veľmi nízkou hmotnosťou. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.

Lezyne Carbon Road Drive Carbon S
101,48 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková malá pumpička Lezyne Carbon Road Drive Carbon S s konštrukciou zo 100% karbónového vlákna. Extrémne ľahká a pevná, vybavená obojstrannou hadičkou a karbónovým držiakom na rám.

Lezyne Digital Pressure Drive Black
77,41 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková pumpička s manometrom Lezyne Digital Pressure Drive Black. Precízne spracovanie, osvedčený ABS systém a novo digitálny manometer pre väčšiu presnosť.

Lezyne Tech Drive HP Silver M
31,11 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

TOPEAK Mountain TT Twin Turbo
35,40 € 34,90 €

Malá pumpička Topeak Mountain TT, Twin Turbo s velkým výkonem si poradí i s nafouknutím Fat biku a MTB s potřebou vyššího tlaku. Využívá pohybu pístu oběma směry k nafukování a tím šetří čas i námahu.

TOPEAK RaceRocket HP cestná
42,19 € 30,90 €

Topeak RaceRocket HP je mierne kratšia verzia cyklo pumpy Race Rocket, ktorá sa ľahko zmestí do vrecka dresu. Táto elegantná mini pumpa ponúka hliníkové telo a vysokú kvalitu spracovania. Postará sa o bezproblémovú manipuláciu s galuskovým, alebo motorkovým ventilom. Súčasťou balenia pumpy Race Rocket HP je aj držiak k rámu.

Zéfal Air Profil FC 03, čierna
33,27 € 23,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou, vyrobenou technológiou CNC. Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaková pumpa – 9 bar.

Lezyne Lite Drive Black M
36,67 € 28,90 €

Výkonná cestná pumpa Lezyne Lite Drive Black M s precíznym spracovaním a maximálnym výkonom. Možno použiť pre galuskový aj auto ventilok.