Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Cestovné pumpičky na bicykel. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Cestovné pumpičky na bicykel doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Cestovné pumpičky na bicykel najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Cestovné pumpičky na bicykel alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lezyne Tech Drive HP Black M Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Lezyne Tech Drive HP Black M

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lezyne Tech Drive HP Silver M Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
Lezyne Tech Drive HP Silver M

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BLACKBURN Mountain AnyValve BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
BLACKBURN Mountain AnyValve

Výkonná ručná pumpa na bicykel. Blackburn Mountain AnyValve má odolné hliníkové telo a ergonomicky tvarovanú rukoväť pre ľahké pumpovanie. Disponuje hlavicou, ktorá je použiteľná pre všetky typy ventilov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka

Prenosná pumpa s LCD displejom, vstavaná 3 × 2000mah veľkokapacitná lítiová batéria, vhodná pre pneumatiky bicyklov, malé a stredne veľké autá, pneumatiky motocyklov, nafukovacie hračky, plávacie kruhy, lopty atď. Vhodné pre outdoorové bicyklovanie, kempovanie v divočine, výlety, dovolenky a ďalšie!

môžete mať 04.12 - 05.12

Partner: bergmont
BLACKBURN AirStik 2Stage Grey BergMont Pumpa elektrická, Akumulátorový kompresorový bicykel, Powerbank 6000 mAH, 150 PSI, 10 Bar, baterka
BLACKBURN AirStik 2Stage Grey

Malá, ale extra výkonná pumpička na cestné aj MTB bicykle. Blackburn AirStik 2Stage Grey disponuje tlakom až 11 barov, vďaka ktorému nafúkne každé koleso za sekundu. Pumpička navyše umožňuje prepínanie medzi vysokým tlakom a veľkým objemom. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a ľahko ju tiež namontujete na rám kolesa. Pumpička je určená iba pre galuskový ventil.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dunlop Nožná hustilka na kolesá Forever Pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor
Dunlop Nožná hustilka na kolesá

Vzduchová pumpa značky Dunlop je vhodná pre všetky ventily a má maximálny tlak až 11 barov. Vďaka stabilnej nohe má pevný stojan a vďaka dlhému zdvihu je hustenie pneumatík bicyklov, futbalových lôpt, pneumatík automobilov, kočíkov atď. hračkou.

môžete mať 01.12

Partner: MALL
Forever Pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor Forever Pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor
Forever Pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor

Univerzálna pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor. Maximálny tlak 70 PSI (4,8 bar). Jednoducho pripevníte na rám bicykla. Podporuje ventily Scheader aj Presta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Just One Air 3.1 Forever Pumpička na bicykel PU-100 Forever Outdoor
Just One Air 3.1

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicou má nízku hmotnosť a je vyrobená z tvrdeného plastu. Držiak na rám bicykla je súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lezyne HP Drive ABS PARK TOOL Pumpička MINI čierna
Lezyne HP Drive ABS

Spoľahlivá a výkonná pumpa HP Drive ABS určená pre vysoký tlak vzduchu pri trekingových a iných cestovných bicykloch. Pružná obojstranná hadička vhodná pre oba typy ventilov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lezyne HV Drive ABS PARK TOOL Pumpička MINI čierna
Lezyne HV Drive ABS

Spoľahlivá a výkonná ručná pumpa HV Drive ABS s obojstrannou hadičkou pre oba typy ventilu. Vďaka pružnej hadičke ventilček už nikdy nepoškodíte!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
PARK TOOL Pumpička MINI čierna PARK TOOL Pumpička MINI čierna
PARK TOOL Pumpička MINI čierna

Spoľahlivá MINI pumpička vhodná na cesty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL