Zéfal Air Profil FC 01 pumpa teleskopická
18,48 €

15,90 €

Teleskopická minipumpa Zéfal Air Profil FC01. Flexibilné spojenie zabezpečuje dobrý prístup k ventilu a zabraňuje poškodeniu. Rýchla a jednoduchá premena na galuskový alebo autoventil. Kapacita 6 bar. Patent Zéfal.


Just One Air 5.0

Just One Air 5.0

Hodnotenie: 5
15,90 €

Pumpička Just One Air 5.0 s teleskopickým piestom sa hodí pre všetky typy ventilov. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.


Zéfal Mini Jet, čierna

Zéfal Mini Jet, čierna

Hodnotenie: 4,5
6,99 €

4,90 €

Plastová minipumpa Zéfal Mini Jet čierna pre AV i SV ventilčeky. Držiak na rám súčasťou balenia.


Zéfal Air Profil FC 02, čierna
29,57 €

16,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 02 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou.Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám.


TOPEAK Ninja P
23,90 €

Ultraľahká pumpa Topeak Ninja P, ktorá sa ukryje v sedlovke, aby nenarušovala ladné krivky bicykla. Napriek tomu je ľahko dostupná. Ninja P je nositeľom prestížneho ocenenia Red Dot Award.


BLACKBURN Mammoth Flex
39,40 €
38,90 €

Blackburn Mammoth Flex je malá pumpička s flexibilní hlavicí a manometrem, která v terénu nahradí i velkou dílenskou pumpu. Ventilek AnyValve pro univerzální použití s každým ventilkem.


Lezyne Sport Drive HP Black S
20 €

15,90 €

Lezyne Sport Drive HP Black S – jedna z najpredávanejších Lezyne pumpičiek – hoci základná verzia, tak s maximálnym výkonom a spoľahlivosťou. Vhodná pre galuskový aj autoventil.


TOPEAK RaceRocket HP cestná
42,19 €

33,05 €

Topeak RaceRocket HP je mierne kratšia verzia cyklo pumpy Race Rocket, ktorá sa ľahko zmestí do vrecka dresu. Táto elegantná mini pumpa ponúka hliníkové telo a vysokú kvalitu spracovania. Postará sa o bezproblémovú manipuláciu s galuskovým, alebo motorkovým ventilom. Súčasťou balenia pumpy Race Rocket HP je aj držiak k rámu.


Lezyne Lite Drive Black M
36,67 €

28,90 €

Výkonná cestná pumpa Lezyne Lite Drive Black M s precíznym spracovaním a maximálnym výkonom. Možno použiť pre galuskový aj auto ventilok.


BLACKBURN Mammoth AnyValve
19,73 €

13,90 €

Mini pumpička Blackburn Mammoth AnyValve se silou hurikánu, bez které se na svých MTB vyjížďkách prostě neobejdete. Precizní zpracování a univerzální ventilek. Lehká jako pírko.


BLACKBURN AirStik SL
19,73 €

16 €

Blackburn AirStik SL je jedna z nejmenších, ale za to nejrychlejší pumpička v kopcích! Rychlost a tlak až 11 barů ocení každý milovník silnic. Lehká a tak malá, že ji schováte i do kapsy u dresu. Pouze pro galuskový ventilek.


TOPEAK Pumpa Peak DX II čierna
25,52 €

20,50 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX II čiernaduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné čierne prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90PS/6bar.


TOPEAK Pumpa Peak DX II strieborná
25,52 €

18,90 €

Malá a skladná pumpa na bicykel Pumpa Peak DX IIduálnu hlavu na galuskový aj autoventil. Váži púhych 155g a má elegantné strieborné prevedenie, hliníkové telo a kapacitu 90psi / 6bar.


Lezyne Tech Drive HP Black M
31,11 €
28 €

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.


BLACKBURN Mountain AnyValve
14,95 €

10,90 €

Jednoduchá, skladná, výkonná, taková je mini pumpička Mountain AnyValve. Vybavena je hlavicí, která se přizpůsobí všem typům ventilků a bytelným hliníkovým tělem.


Just One Air 6.0

Just One Air 6.0

Hodnotenie: 5
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pumpička Just One Air 6.0 s veľmi nízkou hmotnosťou. Súčasťou balenia je držiak na rám bicykla.


Lezyne Carbon Road Drive Carbon S
108,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková malá pumpička Lezyne Carbon Road Drive Carbon S s konštrukciou zo 100% karbónového vlákna. Extrémne ľahká a pevná, vybavená obojstrannou hadičkou a karbónovým držiakom na rám.


Lezyne Road drive

Lezyne Road drive

Hodnotenie: 5
45,93 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Malá pumpička Lezyne Road drive ponúka dve rôzne veľkosti a unikátny upúšťací ventil ABS, s ktorým pri odskrutkovaní neuniká žiadny tlak.


TOPEAK Mountain TT Twin Turbo
35,40 €
34,90 €

Malá pumpička Topeak Mountain TT, Twin Turbo s velkým výkonem si poradí i s nafouknutím Fat biku a MTB s potřebou vyššího tlaku. Využívá pohybu pístu oběma směry k nafukování a tím šetří čas i námahu.


Lezyne Digital Pressure Drive Black
81,90 €
+ doprava zadarmo

Špičková pumpička s manometrom Lezyne Digital Pressure Drive Black. Precízne spracovanie, osvedčený ABS systém a novo digitálny manometer pre väčšiu presnosť.


Lezyne Tech Drive HP Silver M
34,90 €

Malá ľahká pumpička Lezyne Tech Drive HP Black M. Kompaktný dizajn ponúka o 30% väčšiu účinnosť než konkurenčné typy rovnakej veľkosti. Vhodná pre moto aj auto ventilčeky.


TOPEAK Mountain DA, Dual Action MTB
23,90 €

Malá pumpa Topeak Mountain DA s technológiou Dual Action vhodná pre MTB bicykle. Možno pripevniť na rám a vďaka jej ľahkosti a kompaktnosti nespoznáte, že ju máte so sebou. Maximálny tlak 4 bary.


Zéfal Air Profil FC 03, čierna
33,27 €

27,90 €

Pumpa Zéfal Air Profil FC 03 čierna. S integrovaným šlahúnikom a koncovkou Z-Flex a celohliníkovou konštrukciou, vyrobenou technológiou CNC. Držiak na rám + gumový chránič proti nečistotám. Vysokotlaková pumpa – 9 bar.


Just One Air 3.1
11,90 €

Pumpička Just One Air 3.1 s výsuvnou hadičkou 150 mm s hlavicou má nízku hmotnosť a je vyrobená z tvrdeného plastu. Držiak na rám bicykla je súčasťou balenia.