13,97 € 11,02 €

Fetish Fantasy bičík Čierny bičík od Fetish Fantasy s názvom Čierna mačka je opatrený drevenou rukoväťou v tvare spojených korálok, ktorej súčasťou je praktické pútko na ruku. Pramienky bičíka sú vyrobené z ľahko umývateľného vinylu.

13,23 € 11,02 €

Plácačka Sinful blackLuxusné plácačka, ktorá pridá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z čierneho vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

12,86 € 11,02 €

Plácačka Sinful Paddle pinkSinful Paddle je luxusná plácačka, ktorá dodá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z ružového vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

13,97 € 12,13 €

Korbáče Sinful blackElegantný Korbáče Sinful Whip dodajú iskru Vašim erotickým hrám. Pevná rukoväť s pútkom je potiahnutá lisovaným vinylom s plastickým vzorom, strapce sú vyrobené z čierneho mäkkého semišu.

13,97 € 12,13 €

Korbáče SinfulElegantný Korbáče Sinful Whip dodajú iskru Vašim erotickým hrám. Pevná rukoväť s pútkom je potiahnutá lisovaným vinylom s plastickým vzorom, strapce sú vyrobené z čierneho mäkkého semišu.

22,08 € 12,86 €

Novinka

Ouch! Denim Paddle Roughend denim Style Black Plácačka Denim Paddle Roughend je vyrobená zo silnej, „obnosené“ džínsoviny, je vybavená pútkom pre vaše zápästie, ktorý zabezpečí, že vám počas používania zostane v ruke.

22,08 € 12,86 €

Novinka

Ouch! Denim Paddle Roughend denim Style Blue Plácačka Denim Paddle Roughend je vyrobená zo silnej, „obnosené“ džínsoviny, je vybavená pútkom pre vaše zápästie, ktorý zabezpečí, že vám počas používania zostane v ruke.

22,08 € 12,86 €

Novinka

Ouch! Printed Paddle Old School Tattoo StylePosuňte svou výstřední hru na vyšší úroveň a objevte svou dominantní nebo submisivní stránku s touto vysoce kvalitní koženou plácačkou Ouch! Můžete potěšit, převzít kontrolu a ovládnout svou lásku.