Fallout 4: Game of the Year (PC)
29,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra vyžaduje aktiváciu na službe Steam, z ktorej budete sťahovať desiatky GB dát.DLC nie sú súčasťou disku, ale je nutné ich stiahnuť za pomoci priloženého kódu.

The Sims 4: Cesta ke slávě (datadisk) (PC)
42,99 € 36,99 €

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin! V balení nájdete kód na stiahnutie v službe Origin.Dosiahnite slávy a vystúpte až medzi celebrity v novom The Sims 4: Cesta ke slávě.

SoulCalibur VI (PC)
49,99 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords.

Grand Theft Auto V (PC)
49,99 € 29,99 €

Ide o krabicovú verziu hry s diskami.Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

The Sims 4 CZ (PC)

The Sims 4 CZ (PC)

Hodnotenie: 3
39,99 € 36,99 €

The Sims 4 budú mať v sebe všetko, čo tvorí podstatu existencie Simíkov. Hráči sa môžu v tejto hre tešiť na stretnutie s veľmi pôsobivými, originálnymi a okúzlujúcimi postavami Simíkov.

The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)
42,99 € 35,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Začnite sa učiť a ukážte svojho školského ducha v rozšírení The Sims 4 Hurá na vysokú. Simikovia nastúpia na univerzitu, kde si užijú štúdium i mimoškolské aktivity.

FIFA 19 (PC)
37,99 € 27,50 €

Zahrajte si vo FIFA 19 futbal na tej najvyššej klubovej úrovni.

WarHammer 40.000: Dawn of War III (PC)
53,99 € 21,99 €

Po tom, ako bola v tajomnom svete Acheron nájdená katastrofická zbraň, vám v Dawn of War III nezostáva nič iné, než sa postaviť svojim súperom tvárou v tvár.

Mass Effect: Andromeda (PC)
39,99 € 19,99 €

Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo.

The Division 2 CZ (PC)-39%
40,99 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Najviac chránené mesto na planéte padlo za obeť smrtiacemu vírusu, ktorý drasticky znížil populáciu na Zemi pred 7 mesiacmi.

The Sims 4: Sada 2 (PC)
30,50 € 28,99 €

Druhá sada pre The Sims 4 vám umožní hrať opäť novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa pozrú do prírody, uvaria si jedlo v novej kuchyni a nakoniec ich trochu postrašíte.

Assassins Creed: Odyssey CZ (PC)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový diel Assassins Creed s podtitulom Odyssey nás tentoraz zavedie do starovekého Grécka. Tešiť sa môžeme na mýtické územie bájí a povestí, námorné bitky a väčší dôraz na RPG prvky.

Empire + Napoleon: Total War (Game of the Year) (PC)
10,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!


Empire: Total War
Prvý diel v strategickej sérii Total War, ktorý predstavuje trojrozmerné námorné bitky. Budete môcť ovládať obrovské flotily a jednotlivé lode a brázdiť s nimi spenené vody.

DOOM VFR (HTC Vive) (PC)
31,50 € 29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DOOM VFR nie je priamy port pôvodnej hry, ale projekt, v ktorom sa vďaka tajnému programu UAC dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie.

For Honor (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém.

The Sims 4: Sada 1 (PC)
29,99 €

Táto sada pre The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa budú môcť vydať do kúpeľov, odpočinúť si vo vani s horúcou vodou, alebo usporiadať luxusnú párty.

Wasteland 2 (PC)
15,99 € 9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Wasteland 2 je priamym nástupcom rovnomennej hry z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé post-apokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu.

Bee Simulator CZ (PC)
40,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabudnite na dystopické svety plné useknutých končatín a fantasy rozprávky pre (ne) dospelých, ale pozrite sa na svet očami usilovnej včielky v hre Bee Simulator!

DOOM: Eternal (PC)
54,99 €

Novinka

Balenie neobsahuje disk, ale aktivačný kód na Bethesda Launcher.DOOM: Eternal je pokračovanie úspešného a veľmi kladne prijatého reštartu známej značky.

FIFA 20 CZ (PC)
64,99 € 54,99 €

Nová FIFA 20 vracia futbal späť do ulíc, spolu s autentickou kultúrou, kreativitou a štýlom. Nový režim VOLTA ponúkne mnoho spôsobov, ako si užiť pouličný futbal.

Monster Truck Destruction (PC)
15,56 € 11,99 €

Monster Truck Destruction predstavuje najväčšiu zbierku monster trucků z celého sveta v jednej hre.

Need for Speed: Heat (PC)
53,99 €

Balenie neobsahuje DVD, ale iba aktivačný kľúč na Origin.Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PC)
42,99 € 35,99 €

Vitajte v Neighborville, kde sú všetci šťastní a spokojní. Teda až na jeden nový šialený spor medzi nemŕtvymi a flórou. Klasická akcia známa z predchádzajúcich dielov Plants vs Zombies je späť s množstvom noviniek!

Ruleta
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná „hazardná hra” nielen pre deti, ktorá rozvíja pozornosť a súťaživého ducha!Obsah:
1 ks gyroskopu
cca 12 guľôčok
1 hracia tabuľa, rozmery: cca 14 × 14 × 2 cm.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)
54,99 €

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars.

The Sims 4 + rozšírenie Hurá na vysokou (PC)
62,99 € 54,99 €

BALENÍ OBSAHUJE
 – základní hru The Sims 4
 – rozšíření Hurá na vysokouPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

The Sims 4: Život ve městě (datadisk) (PC)
37,99 € 36,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!  Život v meste prináša zaujímavé a rôznorodé mesto San Myshuno, ktoré je na pobreží tesne pod horami.

Total War: Rome 2 - Enemy at the Gate Edition (PC)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Enemy at the Gate Edition OBSAHUJE
 – základnú hru Total War: Rome 2
 – rozšírenie Hannibal at the Gates
 – rozšírenie Empire Divided
 – tisíce hodín hrateľnosti

.

Train Simulator 2020 (PC)
30,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

NUREMBERG & REGENSBURG BAHN

Táto trasa je exkluzívne v hre Train Simulator 2020 a prináša úžasnú novobarokovú architektúru a rad historických staníc.

Wolfenstein: Youngblood - Deluxe Edition (PC)
34,99 €

Deluxe Edition OBSAHUJE
 – hru Wolfensten: Yongblood
 – Buddy Pass – pozvite kamaráta (nemusí vlastniť hru) a hrajte s ním kooperatívne
 – Cyborg Skin Pack

.

American Truck Simulator CZ (PC)
18,99 € 16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Späť do Ameriky! Českí vývojári z SCS Software, tvorcovia populárnej kamiónovej hry Euro Truck Simulator, sa opäť vracajú za oceán, kde so sériou 18 Wheels of Steel kedysi začínali.

Angry Birds: Star Wars II (PC)
14,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nech Vás Sila sprevádza. Pripravte sa na hru Angry Birds: Star Wars II. Epické pokračovanie herného fenoménu! Používajte Silu a konajte dobro proti chamtivej Pork Federation, alebo si zvoľte oveľa temnejšiu cestu. Je to tak.

Apex Legends - Bloodhound Edition (PC)-25%
19,99 € 14,99 €

Akcia

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Apex Legends - Lifeline Edition (PC)-25%
19,99 € 14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Battlefield V (PC)
60,99 € 35,99 €

Vstúpte do najväčšieho konfliktu, ktorý kedy ľudstvo zažilo v Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny.

Blair Witch (PC)
25,99 € 22,99 €

Novinka

20 rokov po premiére filmovej Záhady Blair Witch je tu hra, ktorá nás zavedie späť do desivého lesa pri Burkittsville.