FIFA 20 CZ (PC)
64,99 € 54,99 €

Nová FIFA 20 vracia futbal späť do ulíc, spolu s autentickou kultúrou, kreativitou a štýlom. Nový režim VOLTA ponúkne mnoho spôsobov, ako si užiť pouličný futbal.

The Sims 4 CZ (PC)
39,99 € 36,99 €

Posledný kus za túto cenu!

The Sims 4 budú mať v sebe všetko, čo tvorí podstatu existencie Simíkov. Hráči sa môžu v tejto hre tešiť na stretnutie s veľmi pôsobivými, originálnymi a okúzlujúcimi postavami Simíkov.

The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ (PC)
52,99 €

BALENIE OBSAHUJE

- základnú hru The Sims 4

- rozšírenie Psi a KočkyPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)
42,99 € 35,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Začnite sa učiť a ukážte svojho školského ducha v rozšírení The Sims 4 Hurá na vysokú. Simikovia nastúpia na univerzitu, kde si užijú štúdium i mimoškolské aktivity.

Need for Speed: Heat (PC)
53,99 €

Balenie neobsahuje DVD, ale iba aktivačný kľúč na Origin.Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City.

Farming Simulator 19 - Platinum Edition (PC)
48,99 € 26,99 €

Farming Simulator je v súčasnej dobe obrovská frančíza, ktorej sa predali milióny kusov a v roku 2018 od nej nemôžeme očakávať len tak niečo malé.

The Sims 4: Sada 2 (PC)
30,50 € 28,99 €

Druhá sada pre The Sims 4 vám umožní hrať opäť novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa pozrú do prírody, uvaria si jedlo v novej kuchyni a nakoniec ich trochu postrašíte.

Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition) (PC)
39,99 € 34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Sudden Strike 4 vás znovu prenesie do troch kampaní na bojiskách 2. svetovej vojny. Bojiská budú väčšie než v minulosti, budú obsahovať viac jednotiek a detailná grafika poteší nejedného veterána pôvodných hier.

FIFA 19 (PC)
64,99 € 37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahrajte si vo FIFA 19 futbal na tej najvyššej klubovej úrovni.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PC)
42,99 € 35,99 €

Vitajte v Neighborville, kde sú všetci šťastní a spokojní. Teda až na jeden nový šialený spor medzi nemŕtvymi a flórou. Klasická akcia známa z predchádzajúcich dielov Plants vs Zombies je späť s množstvom noviniek!

Football Manager 2019 (PC)
40,99 € 37,99 €

Football Manager 2019 je vaša príležitosť ujať sa vedenia svojho obľúbeného klubu.

Generation Zero (PC)
36,50 € 19,99 €

Vitajte vo Švédsku v 80. rokoch 20. storočia. Miestni obyvatelia sa stratili a po uliciach sa teraz túlajú stroje neznámeho pôvodu.

Diablo III: Battle Chest (PC)
37,99 € 29,99 €

Povolajte svojich kamarátov a pripravte sa brániť ríšu smrteľníkov. Je tu spoločné balenie legendárneho akčného RPG a vynikajúceho datadisku. Čakajú vás stovky hodín hrania, klikania a bdenia.

Fallout 4: Game of the Year (PC)
29,99 € 18,99 €

GOTY EDÍCIA OBSAHUJE

- všetky DLC rozšírenia (sťahujú sa pomocí priloženého kódu)

- Nuka-World

- Vault-Tec Workshop

- Contraptions Workshop

-  Far Harbor

- Wasteland Workshop

- Automatron .

Assassins Creed: Origins CZ (PC)
37,99 € 26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Staroveký Egypt. Kedysi dávno obrovská a prosperujúca ríša, z ktorej zostali len ruiny.

The Sims 4: Sada 1 (PC)
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada pre The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa budú môcť vydať do kúpeľov, odpočinúť si vo vani s horúcou vodou, alebo usporiadať luxusnú párty.

The Crew 2 (PC)
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

The Crew 2 je zasadené do obrovského, pestrého a akčného sveta, ktorý sa volá Motornation. Zahŕňa americké mestá a pamiatky a vychutnáte si v ňom pretekanie na zemi, na mori a vo vzduchu.

Euro Truck Simulator 2 CZ (PC)
13,99 € 11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Európou od severu k juhu a od východu na západ. Kdekoľvek bude potrebné po Európe dopraviť tovar, nebude to pre vás žiaden problém.

Need for Speed: Payback (PC)
62,50 € 17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slávna pretekárska séria sa vracia v plnej sile. Hra vás zavedie do mesta Fortune Valley, kde sa postavíte neslávne známemu kartelu House, ktorý tu vládne podsvetiu.

Battlefield 4 EN (PC)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky zmazávajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu.

Diablo III (PC)

Diablo III (PC)

Hodnotenie: 4
34,99 € 21,99 €

Dvadsať rokov uplynulo od udalostí z Diablo II a jeho datadisku Lords of Destruction.

Apex Legends - Lifeline Edition (PC)
20,50 € 19,99 €

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Empire + Napoleon: Total War (Game of the Year) (PC)
10,99 € 7,99 €


Empire: Total War
Prvý diel v strategickej sérii Total War, ktorý predstavuje trojrozmerné námorné bitky. Budete môcť ovládať obrovské flotily a jednotlivé lode a brázdiť s nimi spenené vody.

Helicopter 2015: Natural Disasters CZ (PC)
12,99 €

Staňte sa hrdinom. Vďaka tomuto leteckému simulátoru sa môžete stať pilotom, ktorý zachraňuje životy. V kabíne záchrannej helikoptéry môžete prejsť vyše 40 náročných misií s mnohými úlohami.

Ori and the Blind Forest (Definitive Edition) (PC)
17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ori and the Blind Forest je príbehom malej siroty, predurčenej na hrdinstvo. Vizuálne ohromujúca plošinovka ponúka kombináciu klasického skákania s akčnými pasážami, nádherným rozprávaním a solídnou náročnosťou.

Far Cry 2 CZ (PC)
9,99 €

Pokračovanie Jackovej strastiplnej cesty tentoraz presunutej do Afriky, kde si užijete vyprahnutú savanu s kaňonmi alebo rozpadajúci sa dom v útrobách neprístupnej džungle.

Grand Theft Auto V (PC)
49,99 € 29,99 €

Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC)
52,50 € 43,99 €

Azeroth zaplatil ukrutnú cenu k zastaveniu apokalyptickej krížovej výpravy Legion, ale cez hlboké rany, ktoré táto udalosť zanechala, sa ako najťažšie ukazuje udržať krehkú dôveru medzi Alianciou a Hordou.

Assassins Creed CZ (PC)
7,50 € 6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra je zasadená do raného stredoveku, konkrétne do roku 1191 nášho letopočtu, kde vo Svätej Zemi prebieha tretia krížová výprava a práve je tu aj tajomná skupina obávaných vrahov.

Battlefield V (PC)
60,99 € 35,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do najväčšieho konfliktu, ktorý kedy ľudstvo zažilo v Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny.

The Sims 4: Sada 5 (PC)
31,50 € 26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Už piata sada The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie!Ide o krabičku s kódom na stiahutie. Neobsahuje DVD disk.The Sims 4: Rodičovství.

Wolfenstein: The New Order (PC)
16,99 € 9,99 €

Nový Wolfenstein sa bude odohrávať vo fiktívnom roku 1960 po tom, čo nacisti vyhrali II. svetovú vojnu. Hráči sa vžijú do známeho amerického vojnového hrdinu s menom B. J.

Assassins Creed: Odyssey CZ (PC)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový diel Assassins Creed s podtitulom Odyssey nás tentoraz zavedie do starovekého Grécka. Tešiť sa môžeme na mýtické územie bájí a povestí, námorné bitky a väčší dôraz na RPG prvky.

Call of Duty: WWII (PC)
59,99 €

Call of Duty sa vracia ku koreňom! Čaká vás príbehová kampaň z 2. svetovej vojny, vylodenie v Normandii, bitka v Ardénach a ďalšie nezabudnuteľné momenty.

American Truck Simulator: Oregon (PC)
11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyjdite na cestu ústrety divokej kráse v Oregone, ktorému sa hovorí „Beaver State“. Neustále zelená krajina sa stretne s púštnou scenériou aj hustými mestskými oblasťami, ako je Portland a Salem.

Motorsport Manager (PC)
17,99 €

Staňte sa manažérom špičkového motoristického tímu. Motorsport Manager predstavuje prepracovaný manažér pre fanúšikov motoristických športov, ktorý je najlepším vo svojej triede.

Simulátor stavby: Jeřáb (Žeriav) (PC)
11,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto unikátna hra vám umožní posadiť sa do žeriavu a pomocou neho nielen vykladať a nakladať tonové panely ale tiež stavať napríklad rodinný dom od samých základov.

Steep (Winter Games Edition) (PC)
42,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

WINTER GAMES EDITION OBSAHUJE

- hru Steep

- rozšírenie Road to the OlympicsUtiahnite si topánky, nasaďte helmy a bežte na svah.

Wolfenstein: Youngblood - Deluxe Edition (PC)
34,99 €

Deluxe Edition OBSAHUJE
 – hru Wolfensten: Yongblood
 – Buddy Pass – pozvite kamaráta (nemusí vlastniť hru) a hrajte s ním kooperatívne
 – Cyborg Skin Pack

.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)
54,99 €

Novinka

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars.

The Sims 4: Psi a kočky (datadisk) (PC)
35,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!  Ide o krabičku s kódom ku stiahnutiu. Neobsahuje DVD disk.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: