Grand Theft Auto V (PC)
49,99 € 29,99 €

Ide o krabicovú verziu hry s diskami.Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

Call of Duty: WWII (PC)
59,99 €

Call of Duty sa vracia ku koreňom! Čaká vás príbehová kampaň z 2. svetovej vojny, vylodenie v Normandii, bitka v Ardénach a ďalšie nezabudnuteľné momenty.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)
54,99 €

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars.

Battlefield: Hardline CZ (PC)
48,99 € 17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V Battlefield: Hardline si splníte svoj sen stať sa policajtom alebo zločincom.

Get Even (PC)
20,99 € 11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pripravte sa a preskúmajte surrealistický a nekonvenčný svet hry Get Even. Čo je skutočné? Neprepadnite domnienkam. Alebo radšej vôbec nemyslite. Jednoducho sa sústreďte a zhlboka dýchajte.

Anthem (PC)
17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Balenie neobsahuje DVD disk. Len kód na stiahnutie z Originu.Autori pôvodnej trilógie Mass Effect predstavujú svoju úplne novú hru v podobe kooperatívneho akčného RPG.

Apex Legends - Bloodhound Edition (PC)
20,50 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PC)
21,50 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dr. Zomboss ovládol Suburbiu, zbavil ju všetkých rastlín a premenil ju v raj plný zombie. Teraz je rad na rastlinách, aby prešli do protiútoku a získali svoju pôdu späť.

DOOM VFR (HTC Vive) (PC)
31,50 € 29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DOOM VFR nie je priamy port pôvodnej hry, ale projekt, v ktorom sa vďaka tajnému programu UAC dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie.

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ (PC)-50%
54,99 € 26,99 €

Akcia

K objednávke dostanete darček kľúčenku Ghost Recon Soldier.AUROA EDITION OBSAHUJE:
 – hru Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint
 – Sacred Land Pack (misia Sacred Land, rituálny nôž, XP Booster a Credits Pack)

.

Far Cry New Dawn CZ (PC)
48,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom.

SoulCalibur VI (PC)
49,99 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords.

Assassins Creed: Origins CZ (PC)
37,99 € 26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Staroveký Egypt. Kedysi dávno obrovská a prosperujúca ríša, z ktorej zostali len ruiny.

Tekken 7 (PC)
33,99 € 23,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Prežite epické zakončenie príbehu klanu Mishima a odhaľte dôvody ich neutíchajúceho boja.

Agony (PC)
40,99 € 30,99 €

Ako umučená duša uprostred Pekla začínate svoju púť hrou Agony bez akejkoľvek spomienky na minulosť.

Apex Legends - Lifeline Edition (PC)
20,50 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Battlefield 4 EN (PC)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky zmazávajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu.

Generation Zero (PC)
36,50 € 19,99 €

Vitajte vo Švédsku v 80. rokoch 20. storočia. Miestni obyvatelia sa stratili a po uliciach sa teraz túlajú stroje neznámeho pôvodu.

Just Cause 4 (PC)
35,99 €

Rico Rodriguez sa vracia spolu so svojím povestným padákom, wingsuitom a nezabudnuteľným hákom. Štvrtý diel rozhodne neuberie na zbesilosti.

Battlefield 1 (Revolution edition) (PC)
35,99 €

Posledný kus za túto cenu!

REVOLUTION EDÍCIA OBSAHUJE
Základnú hru a Premium pass s DLC
 – They Shall Not Pass Expansion Pack
 – In the Name of the Tsar Expansion Pack
 – Turning Tides Expansion Pack
 – Apocalypse Expansion Pack

.

Destiny 2 (PC)
59,99 € 39,99 €

Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom.

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands (PC)
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Wildlands je taktická akcia v otvorenom svete, ktorú môžete hrať sami, alebo so štyrmi hráčmi v on-line kooperácii. Odohráva sa v Bolívií, veľmi blízkej budúcnosti, ktorá sa stala neovládateľnou drogovou veľmocou.

Battlefield V (PC)
60,99 € 35,99 €

Vstúpte do najväčšieho konfliktu, ktorý kedy ľudstvo zažilo v Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny.

Marvel vs. Capcom: Infinite (PC)
37,99 € 17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dva populárne svety sa opäť stretnú, aby si to obľúbení hrdinovia rozdali na férovku v parádnych súbojoch.

Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99 € 9,99 €

Mirror's Edge: Catalyst nie je ani tak pokračovaním, ako skôr novým začiatkom Mirror's Edge. Tentokrát na vás čaká otvorený svet mestských mrakodrapov a temných tunelov pod nimi.

RAGE 2 (PC)
49,99 €


Post-apo strieľačka od slávneho štúdia id Soft je späť. V otvorenom svete môžete ísť kamkoľvek, zastreliť kohokoľvek a odpáliť čokoľvek!

Star Wars: Battlefront (Ultimate Edition) (PC)
26,99 € 23,99 €

Bojujte za najznámejších hrdinov a zloduchov galaxie, akými sú Darth Vader alebo Boba Fett. Stretnite sa s obľúbenými postavami z pôvodnej filmovej trilógie. Staňte sa hrdinom, alebo zloduchom.

The Evil Within 2 (PC)
46,99 € 17,99 €

Druhý diel The Evil Within sľubuje ešte desivejšiu atmosféru a veľmi psychedelický výlet až za hranice normálnosti. V hlavnej úlohe sa vráti detektív Sebastian Castellanos, ktorý bude hľadať stratenú dcéru.

Titanfall 2 (PC)
28,99 € 18,99 €

Titanfall 2 vám ponúkne novú kampaň pre jedného hráča, ktorá priblíži jedinečné puto medzi človekom a strojom a k tomu samozrejme bohatšiu ponuku režimov pre hru viacerých hráčov.

Dishonored: Death of the Outsider (PC)
29,99 € 14,99 €

Samostatne spustiteľné rozšírenie Dishonored: Death of the Outsider sa odohráva po udalostiach dvojky a hlavnou hrdinkou je nájomná vrahyňa Billie Lurk. Spoločne so starým známym Daudom sa pustí do odvážnej úlohy.

Fade to Silence (PC)
44,99 € 34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Fade to Silence je dobrodružstvo pre prežitie jedného hráča a družstva, ktoré sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý je zmrazený vo večnej zime. Sneh a ľad formovali nemilosrdnú krajinu. Príroda je zničená.

For Honor (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém.

Red Faction Guerrilla - Re-Mars-tered Edition (PC)
32,50 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Re-Mars-tered EDÍCIA OBSAHUJE

- kompletne prepracovanú grafiku – výrazne prepracované textúry a grafické prvky, ktoré sa postarajú o veľkolepý pohľad

- vylepšené vykresľovanie tieňov.

Titanfall (PC)
39,99 € 16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Titanfall je sci-fi strielačka s malými pešiakmi a mohutnými robotmi, ktorá neobsahuje klasickú kampaň a off-line si ju nezahráte.

Tom Clancys Rainbow Six: Siege CZ (PC)
26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Rainbow Six: Siege je pripravované pokračovanie populárnej série strielačiek z pohľadu prvej osoby, vyvinutej známym štúdiom Ubisoft Montreal pre novú generáciu počítačov a herných konzol.

Tom Clancys: The Division (PC)
25,99 €

Posledný kus za túto cenu!

New York City zasiahla zničujúca pandémia. Základné služby kolabujú jedna za druhou. Všade vládne chaos. Spoločnosť sa počas niekoľkých dní bez jedla a vody rozpadá.

Toxikk (PC)
30,50 € 23,99 €

Fragy, ako za starých dobrých čias! Toxikk ignoruje dnešné vojenské strielačky a kombinuje jednoduchú a intuitívnu mechaniku FPS zo starej školy s novým prostredím v uhladenej grafike a čerstvou víziou.

Agents of Mayhem (Day One Edition) (PC)
59,99 € 11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Autori série Saints Row predstavujú novú bláznivú akciu v otvorenom svete. Budete v nej hrať za skupinku rôznorodých super agentov z celého sveta, ktorí bojujú za záchranu Soulu proti ničivým plánom organizácie Legion.

Alien: Isolation CZ (PC)
37,99 €

Spoznajte skutočný význam slova strach v Alien: Isolation, hre žánri „survival horror“ zasadenej do atmosféry neutíchajúcej hrôzy a smrteľného nebezpečenstva. 15.

Battleborn (PC)
30,50 € 9,99 €

Tvorcovia Borderlands predstavujú svoj ďalší počin – FPS Battleborn. V ňom sa skupina drsných týpkov pokúsi zachrániť poslednú zostávajúcu hviezdu pred neznámym nepriateľom.

Call of Duty: Black Ops III (PC)
49,50 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte v temnej budúcnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojakov. Rozdiel medzi človekom a strojom sa pomaly vytráca. Nanotechnológie a augmentácia sú všadeprítomné.

Chains Of Satinav: The Dark Eye (Collectors Edition) (PC)
19,99 € 15,50 €

Od tej doby, čo sa v kráľovstve Andergast usadili morové vrany, nemôžu byť poverčiví obyvatelia v kľude. Mladý lovec vtákov Geron je tým jediným, kto berie príchod zlých vtákov ako požehnanie.

DARK (PC)
35,99 € 9,99 €

Vžite sa do upírieho protagonistu s menom Eric Bane, ktorý sa prebúdza v upírom bare so stratou pamäte. Nepamätá si, ako sa tam dostal a ako sa stal jedným z nemŕtvych.