Mortal Kombat 11 - Kollectors Edition (PC)
325,99 € 189,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Kollectors Edition OBSAHUJE
 – hru Mortal Kombat 11
 – Kombat Pack
 – exkluzívny steelcase a magnet
 – maska Scorpiona v pomere 1:1
 – Kollectors Box
 – exkluzívne DLC
 – certifikát autenticity

.

Kobra 11: Nitro (ABC) (PC)
1,99 €

Jazda na diaľnici je ako samotný život – rýchly, adrenalínový a plný zvratov, kde jediná sekunda dokáže zmeniť osud človeka. Pre policajtov znamená diaľnica byť vždy v streche a byť pripravený na čokoľvek.

DARK (PC)
35,99 € 9,99 €

Vžite sa do upírieho protagonistu s menom Eric Bane, ktorý sa prebúdza v upírom bare so stratou pamäte. Nepamätá si, ako sa tam dostal a ako sa stal jedným z nemŕtvych.

Ace Combat 7: Skies Unknown - Collectors Edition (PC)
187,50 € 164,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ace Combat 7: Skies Unknown prináša divoké vzdušné súboje vo fotorealistickej grafike. Pocit a autenticita lietania sú intenzívne a úžasný príbeh len podčiarkuje tempo hry.REALISTICKÝ POHYB.

Agents of Mayhem (Day One Edition) (PC)
59,99 € 11,99 €

Autori série Saints Row predstavujú novú bláznivú akciu v otvorenom svete. Budete v nej hrať za skupinku rôznorodých super agentov z celého sveta, ktorí bojujú za záchranu Soulu proti ničivým plánom organizácie Legion.

Agony (PC)
40,99 € 30,99 €

Ako umučená duša uprostred Pekla začínate svoju púť hrou Agony bez akejkoľvek spomienky na minulosť.

Apex Legends - Bloodhound Edition (PC)-50%
19,99 € 9,99 €

Akcia

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Apex Legends - Lifeline Edition (PC)-50%
19,99 € 9,99 €

Akcia

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Assassins Creed: Odyssey CZ (PC)
39,99 €

Nový diel Assassins Creed s podtitulom Odyssey nás tentoraz zavedie do starovekého Grécka. Tešiť sa môžeme na mýtické územie bájí a povestí, námorné bitky a väčší dôraz na RPG prvky.

Battlefield 1 (Revolution edition) (PC)
35,99 €

REVOLUTION EDÍCIA OBSAHUJE
Základnú hru a Premium pass s DLC
 – They Shall Not Pass Expansion Pack
 – In the Name of the Tsar Expansion Pack
 – Turning Tides Expansion Pack
 – Apocalypse Expansion Pack

.

Battlefield 4 EN (PC)
19,99 €

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky zmazávajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu.

Battlefield V (PC)-47%
35,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do najväčšieho konfliktu, ktorý kedy ľudstvo zažilo v Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny.

Death Stranding - Day 1 Edition (PC)
70,99 € 59,99 €

Novinka

DAY 1 EDITION obsahuje:
 – Kód pre aktiváciu hry v službe Steam.
 – Steelbook v pevnom púzdre.
 – Tapety pre pracovnú plochu vo vysokom rozlíšení.
 – Zlaté a strieborné slnečné okuliare „Sam“.

Destiny 2 (PC)
59,99 € 39,99 €

Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom.

Destroy All Humans! (PC)
24,99 €

Novinka

Kultová klasika z PS2 sa vracia. Ako mimozemšťan Crypto-137 sa vydáte terorizovať ľudí na planéte Zem počas päťdesiatych rokov minulého storočia.

Dishonored: Death of the Outsider (PC)
29,99 € 14,99 €

Samostatne spustiteľné rozšírenie Dishonored: Death of the Outsider sa odohráva po udalostiach dvojky a hlavnou hrdinkou je nájomná vrahyňa Billie Lurk. Spoločne so starým známym Daudom sa pustí do odvážnej úlohy.

DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PC)
89,99 € 74,99 €

Deluxe EDÍCIA OBSAHUJE
 – základnú hru
 – Year One Pass (zahrňuje DLC 1 a 2)
 – Demonic Slayer skin postavy
 – Classic weapons balíček zvukov

.

DOOM VFR (HTC Vive) (PC)
31,50 € 29,99 €

DOOM VFR nie je priamy port pôvodnej hry, ale projekt, v ktorom sa vďaka tajnému programu UAC dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie.

Escape Dead Island (PC)
29,99 € 6,99 €

Escape Dead Island je survival adventúra, v ktorá premieta príbeh Cliffa Cala, ktorý sa vydáva na ostrov Narapela, kde chce nakrútiť dokument o katastrofe na Banoi.

Fade to Silence (PC)
44,99 € 34,99 €

Fade to Silence je dobrodružstvo pre prežitie jedného hráča a družstva, ktoré sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý je zmrazený vo večnej zime. Sneh a ľad formovali nemilosrdnú krajinu. Príroda je zničená.

Far Cry New Dawn CZ (PC)
48,99 € 27,99 €

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom.

For Honor (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém.

Generation Zero (PC)
36,50 € 19,99 €

Vitajte vo Švédsku v 80. rokoch 20. storočia. Miestni obyvatelia sa stratili a po uliciach sa teraz túlajú stroje neznámeho pôvodu.

Get Even (PC)
25,99 € 20,99 €

Pripravte sa a preskúmajte surrealistický a nekonvenčný svet hry Get Even. Čo je skutočné? Neprepadnite domnienkam. Alebo radšej vôbec nemyslite. Jednoducho sa sústreďte a zhlboka dýchajte.

Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) (PC)
24,99 € 9,99 €

Akčná hra na spôsob Mortal Kombat od rovnakých tvorcov so super-hrdinami v hlavnej úlohe, kde budete môcť proti sebe postaviť sily dobra i zla známe z komiksových predlôh vrátane Batmana, Supermana, či Flasha.

Just Cause 4 (PC)
35,99 €

Rico Rodriguez sa vracia spolu so svojím povestným padákom, wingsuitom a nezabudnuteľným hákom. Štvrtý diel rozhodne neuberie na zbesilosti.

Killer is Dead (Nightmare Edition) (PC)
18,99 € 7,50 €

Netradične pojatá akčná hra s príbehom 35 ročného kata s menom Mondo Zappa, ktorý je vybavený mečom, pištoľou schopnou transformácie a kybernetickými implantátmi.

LEGO: Batman 2 - DC Super Heroes (PC)
26,99 € 12,99 €

Batman s Robinom sa vracajú, aby zachránili mesto Gotham pred šialeným Jokerom, ktorý sa navyše spojil s Lexom Luthorom a hodlá prevziať nadvládu nad svetom.

Marvel vs. Capcom: Infinite (PC)
47,50 € 17,99 €

Dva populárne svety sa opäť stretnú, aby si to obľúbení hrdinovia rozdali na férovku v parádnych súbojoch.

Mirrors Edge: Catalyst (PC)
18,99 € 9,99 €

Mirror's Edge: Catalyst nie je ani tak pokračovaním, ako skôr novým začiatkom Mirror's Edge. Tentokrát na vás čaká otvorený svet mestských mrakodrapov a temných tunelov pod nimi.

My Memory of Us (PC)
16,50 € 12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

My Memory of Us je spomienka na priateľstvo medzi jedným chlapcom a jednou dievčinou. Na priateľstvo vzniknuté v ťažkej dobe.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PC)-47%
35,99 € 18,99 €

Akcia

Vitajte v Neighborville, kde sú všetci šťastní a spokojní. Teda až na jeden nový šialený spor medzi nemŕtvymi a flórou. Klasická akcia známa z predchádzajúcich dielov Plants vs Zombies je späť s množstvom noviniek!

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PC)
21,50 € 19,99 €

Dr. Zomboss ovládol Suburbiu, zbavil ju všetkých rastlín a premenil ju v raj plný zombie. Teraz je rad na rastlinách, aby prešli do protiútoku a získali svoju pôdu späť.

RAGE 2 (PC)
49,99 €


Post-apo strieľačka od slávneho štúdia id Soft je späť. V otvorenom svete môžete ísť kamkoľvek, zastreliť kohokoľvek a odpáliť čokoľvek!

RAGE 2 - Wingstick Deluxe Edition (PC)
81,50 € 62,99 €


Wingstick EDITION OBSAHUJE

- hru Rage 2

- Wingstick

- rozšírenie Rise of the Ghosts

- zbraň BFG z DOOMu

- zbroj a pištoľ Nicholasa Raineho

- skin Mutant Monster Truck.

Red Faction Guerrilla - Re-Mars-tered Edition (PC)
32,50 € 18,99 €

Re-Mars-tered EDÍCIA OBSAHUJE

- kompletne prepracovanú grafiku – výrazne prepracované textúry a grafické prvky, ktoré sa postarajú o veľkolepý pohľad

- vylepšené vykresľovanie tieňov.

Ride to Hell: Retribution (PC)
31,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Píše sa rok 1960. Všade zúri idea: sex, drogy a rock'n'roll. Motorkárske gangy, rocková hudba a hippies kultúra. Toto všetko prispieva k fascinujúcej atmosfére, ktorou sa žije v Ride to Hell.

SoulCalibur VI (PC)
52,99 € 19,99 €

SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords.