Ace Combat 7: Skies Unknown - Collectors Edition (PC)
187,50 €

164,99 €

Posledný kus za túto cenu!ZBERATEĽSKÁ EDÍCIA OBSAHUJE

- kovový model lietadla Arsenal Bird – 40 cm

- artbook Aces at War: A History 2019 – 150 strán, A4

- Season Pass – 3 letúny, 3 misie, Music Player mode a ďalšie.


Agents of Mayhem (Day One Edition) (PC)
59,99 €

11,99 €

Autori série Saints Row predstavujú novú bláznivú akciu v otvorenom svete. Budete v nej hrať za skupinku rôznorodých super agentov z celého sveta, ktorí bojujú za záchranu Soulu proti ničivým plánom organizácie Legion.


Agony (PC)
39,99 €

30,99 €

Ako umučená duša uprostred Pekla začínate svoju púť hrou Agony bez akejkoľvek spomienky na minulosť.


Alien: Isolation CZ (PC)
37,99 €

7,99 €

Spoznajte skutočný význam slova strach v Alien: Isolation, hre žánri „survival horror“ zasadenej do atmosféry neutíchajúcej hrôzy a smrteľného nebezpečenstva. 15.


Anthem (PC)-45%
52,99 €

28,99 €

Akcia

Balenie neobsahuje DVD disk. Len kód na stiahnutie z Originu.

Autori pôvodnej trilógie Mass Effect predstavujú svoju úplne novú hru v podobe kooperatívneho akčného RPG.


Assassins Creed CZ (PC)
7,50 €
6,99 €

Hra je zasadená do raného stredoveku, konkrétne do roku 1191 nášho letopočtu, kde vo Svätej Zemi prebieha tretia krížová výprava a práve je tu aj tajomná skupina obávaných vrahov.


Assassins Creed III CZ (PC)
25,99 €

13,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Severná Amerika, 18. storočia. Po viac než 20 ročnom konflikte sa 13 amerických kolónií a Britská koruna ocitajú na pokraji mohutnej vojny. Bojové línie sú načrtnuté. Krviprelievanie je nevyhnutné.


Batman: Arkham Asylum EN (Game of the Year Edition) (PC)
8,99 €

7,99 €

V úlohe presláveného netopierieho muža budeme môcť vymlátiť dušu z tých najhorších zločincov, ktorých mesto Gotham kedy poznalo. V dôverne známom Gotham City sa nachádza Arkham Asylum, alebo teda Arkhamský ústav.


Batman: Arkham Origins (bez disku) (PC)
11,99 €

Neobsahuje disk, len kľúč k aktivácii v službe Steam.

Batman Arkham Origins Vás zavedie do úlohy mladého Batmana a vezme Vás pred udalosti prvého a druhého dielu série.


Battleborn (PC)
30,50 €

9,99 €

Tvorcovia Borderlands predstavujú svoj ďalší počin – FPS Battleborn. V ňom sa skupina drsných týpkov pokúsi zachrániť poslednú zostávajúcu hviezdu pred neznámym nepriateľom.


Battlefield 1 (Revolution edition) (PC)-47%
35,99 €

18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

REVOLUTION EDÍCIA OBSAHUJE
Základnú hru a Premium pass s DLC

- They Shall Not Pass Expansion Pack

- In the Name of the Tsar Expansion Pack

- Turning Tides Expansion Pack.


Battlefield 4 EN (PC)
19,99 €

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky zmazávajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu.


Battlefield V (PC)-42%
49,99 €

28,99 €

Akcia

Vstúpte do najväčšieho konfliktu, ktorý kedy ľudstvo zažilo v Battlefield V, ktorý sa vracia ku koreňom série do nikdy nevidenej časti druhej svetovej vojny.


Bejeweled Collection (PC)
9,99 €

7,99 €

Užite si najúspešnější logický rýchlik posledných 10. rokov – Bejeweled! Obsahuje pôvodný Bejeweled a kritikou oceňované pokračovania Bejeweled 2 a Bejeweled Twist!


Binary Domain (PC)
11,99 €

6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Binary Domain je prepracovaná tímová strielačka, v ktorej musíte získať kontrolu nad futuristickým Tokiom čeliacim novej robotickej hrozbe.


Call of Duty: Advanced Warfare (PC)
44,99 €

19,99 €

Call of Duty: ADVANCED WARFARE sa odohráva v blízkej budúcnosti, v ktorej vojaci maximálne využívajú technologické vymoženosti, či už v zbraniach alebo v taktike boja.


Call of Duty: Black Ops + CZ (PC)
21,99 €

11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Očakávané pokračovanie najobľúbenejšej FPS z vojnového prostredia, ktorej dej uvidíte minimálne očami dvoch postáv.


Call of Duty: Black Ops III (PC)
49,50 €

24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte v temnej budúcnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojakov. Rozdiel medzi človekom a strojom sa pomaly vytráca. Nanotechnológie a augmentácia sú všadeprítomné.


Call of Duty: Ghosts (PC)
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový príbeh, nové postavy, nový svet Call of Duty – toto všetko sú vlastnosti novej generácie Call of Duty: Ghosts, v poradí už desiatom pokračovaní tejto úspešnej série.


Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC)
16,99 €

11,99 €

Pokračovanie 4. dielu série z dôb moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariňáka.


Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC)
10,99 €

7,99 €

Príbeh Modern Warfare 3 priamo nadväzuje na záver druhého dielu, kde bola odpálená atómová nálož, ktorá vyradila z prevádzky všetky elektronické zariadenia.


Call of Duty: WWII (PC)
59,99 €

52,99 €

Call of Duty sa vracia ku koreňom! Čaká vás príbehová kampaň z 2. svetovej vojny, vylodenie v Normandii, bitka v Ardénach a ďalšie nezabudnuteľné momenty.


Chains Of Satinav: The Dark Eye (Collectors Edition) (PC)
19,99 €

15,50 €

Od tej doby, čo sa v kráľovstve Andergast usadili morové vrany, nemôžu byť poverčiví obyvatelia v kľude. Mladý lovec vtákov Geron je tým jediným, kto berie príchod zlých vtákov ako požehnanie.


DARK (PC)
35,99 €

9,99 €

Vžite sa do upírieho protagonistu s menom Eric Bane, ktorý sa prebúdza v upírom bare so stratou pamäte. Nepamätá si, ako sa tam dostal a ako sa stal jedným z nemŕtvych.


Destiny 2 (PC)
59,99 €

39,99 €

Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom.


Devil May Cry 5 (PC)
49,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra vyžaduje aktiváciu cez službu nobox. cz.


Dishonored: Death of the Outsider (PC)
21,99 €

14,99 €

Samostatne spustiteľné rozšírenie Dishonored: Death of the Outsider sa odohráva po udalostiach dvojky a hlavnou hrdinkou je nájomná vrahyňa Billie Lurk. Spoločne so starým známym Daudom sa pustí do odvážnej úlohy.


DOOM (PC)
24,99 €

15,99 €

DOOM je späť a vracia sa ku svojim koreňom. Rýchla, brutálna a extrémne chytľavá strielačka, bez zbytočného balastu okolo.


DOOM VFR (HTC Vive) (PC)
31,50 €
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DOOM VFR nie je priamy port pôvodnej hry, ale projekt, v ktorom sa vďaka tajnému programu UAC dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie.


Dying Light: The Following (Enhanced Edition) (PC)
29,99 €

24,99 €

Dying Light je akčný survival horor z pohľadu prvej osoby, zasadený do nebezpečného sveta mesta Harran. Užite si nevídanú slobodu pohybu v obrovskom meste, zasiahnutom zombie apokalypsou.


Escape Dead Island (PC)
23,99 €

6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Escape Dead Island je survival adventúra, v ktorá premieta príbeh Cliffa Cala, ktorý sa vydáva na ostrov Narapela, kde chce nakrútiť dokument o katastrofe na Banoi.


Fade to Silence (PC)
44,99 €

34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Fade to Silence je dobrodružstvo pre prežitie jedného hráča a družstva, ktoré sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý je zmrazený vo večnej zime. Sneh a ľad formovali nemilosrdnú krajinu. Príroda je zničená.


Far Cry New Dawn CZ (PC)
48,99 €

39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom.


Far Cry: Primal CZ (PC)
54,99 €

26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte v Dobe kamennej. Do času, kde Zemi vládnu ohromné mamuty a smrtiace šabľozubé tigre. Do času, kde je svet extrémne nebezpečným miestom a kde je každá minúta vášho života dobrodružstvom.


For Honor (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém.


Fortnite - Deep Freeze Bundle (PC)
32,50 €

26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DEEP FREEZE BUNDLE OBSAHUJE

- hru Fortnite: Battle Royal

- Frostbite Outfit

- Cold Front Glider

- Chill-Axe Pickaxe

- Freezing Point Back Bling.


Generation Zero (PC)
36,50 €

29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vitajte vo Švédsku v 80. rokoch 20. storočia. Miestni obyvatelia sa stratili a po uliciach sa teraz túlajú stroje neznámeho pôvodu.


Get Even (PC)
20,99 €

11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pripravte sa a preskúmajte surrealistický a nekonvenčný svet hry GET EVEN. Čo je skutočné? Neprepadnite domnienkam. Alebo radšej vôbec nemyslite. Jednoducho sa sústreďte a zhlboka dýchajte.


Grand Theft Auto V (PC)
49,99 €

29,99 €

Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

V hre sa ujmete rovno troch hlavných hrdinov.


Hard Reset CZ (PC)
10,99 €

7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Temné kyberpunkové FPS, v ktorom sa roboti vzbúria proti ľudstvu. Kormidla sa ujmete vo chvíli, kedy ľuďom zostáva posledná pevnosť s menom Bezoar.


Injustice: Gods Among Us (Ultimate Edition) (PC)
24,99 €

9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Akčná hra na spôsob Mortal Kombat od rovnakých tvorcov so super-hrdinami v hlavnej úlohe, kde budete môcť proti sebe postaviť sily dobra i zla známe z komiksových predlôh vrátane Batmana, Supermana, či Flasha.


Just Cause 4 (PC)
49,99 €

35,99 €

Rico Rodriguez sa vracia spolu so svojím povestným padákom, wingsuitom a nezabudnuteľným hákom. Štvrtý diel rozhodne neuberie na zbesilosti.