Fallout 4: Game of the Year (PC)
29,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra vyžaduje aktiváciu na službe Steam, z ktorej budete sťahovať desiatky GB dát.DLC nie sú súčasťou disku, ale je nutné ich stiahnuť za pomoci priloženého kódu.

The Sims 4: Cesta ke slávě (datadisk) (PC)
42,99 € 36,99 €

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin! V balení nájdete kód na stiahnutie v službe Origin.Dosiahnite slávy a vystúpte až medzi celebrity v novom The Sims 4: Cesta ke slávě.

SoulCalibur VI (PC)
49,99 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords.

Grand Theft Auto V (PC)
49,99 € 29,99 €

Ide o krabicovú verziu hry s diskami.Ďalšie pokračovanie už dobre známej série sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka.

DOOM: Eternal (PC)
54,99 €

Novinka

Balenie neobsahuje disk, ale aktivačný kód na Bethesda Launcher.DOOM: Eternal je pokračovanie úspešného a veľmi kladne prijatého reštartu známej značky.

The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)-47%
35,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Začnite sa učiť a ukážte svojho školského ducha v rozšírení The Sims 4 Hurá na vysokú. Simikovia nastúpia na univerzitu, kde si užijú štúdium i mimoškolské aktivity.

FIFA 19 (PC)
37,99 € 27,50 €

Zahrajte si vo FIFA 19 futbal na tej najvyššej klubovej úrovni.

WarHammer 40.000: Dawn of War III (PC)
53,99 € 21,99 €

Po tom, ako bola v tajomnom svete Acheron nájdená katastrofická zbraň, vám v Dawn of War III nezostáva nič iné, než sa postaviť svojim súperom tvárou v tvár.

The Sims 4: Sada 2 (PC)
30,50 € 28,99 €

Druhá sada pre The Sims 4 vám umožní hrať opäť novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa pozrú do prírody, uvaria si jedlo v novej kuchyni a nakoniec ich trochu postrašíte.

Assassins Creed: Odyssey CZ (PC)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový diel Assassins Creed s podtitulom Odyssey nás tentoraz zavedie do starovekého Grécka. Tešiť sa môžeme na mýtické územie bájí a povestí, námorné bitky a väčší dôraz na RPG prvky.

Mass Effect: Andromeda (PC)
39,99 € 19,99 €

Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo.

DOOM VFR (HTC Vive) (PC)
31,50 € 29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DOOM VFR nie je priamy port pôvodnej hry, ale projekt, v ktorom sa vďaka tajnému programu UAC dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie.

For Honor (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém.

Wasteland 2 (PC)
15,99 € 9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Wasteland 2 je priamym nástupcom rovnomennej hry z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé post-apokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu.

Bee Simulator CZ (PC)
40,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Zabudnite na dystopické svety plné useknutých končatín a fantasy rozprávky pre (ne) dospelých, ale pozrite sa na svet očami usilovnej včielky v hre Bee Simulator!

Monster Truck Destruction (PC)
15,56 € 11,99 €

Monster Truck Destruction predstavuje najväčšiu zbierku monster trucků z celého sveta v jednej hre.

Need for Speed: Heat (PC)-44%
53,99 € 29,99 €

Akcia

Balenie neobsahuje DVD, ale iba aktivačný kľúč na Origin.Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City.

Ruleta
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná „hazardná hra” nielen pre deti, ktorá rozvíja pozornosť a súťaživého ducha!Obsah:
1 ks gyroskopu
cca 12 guľôčok
1 hracia tabuľa, rozmery: cca 14 × 14 × 2 cm.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PC)-45%
54,99 € 29,99 €

Akcia

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars.

The Division 2 CZ (PC)
40,99 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Najviac chránené mesto na planéte padlo za obeť smrtiacemu vírusu, ktorý drasticky znížil populáciu na Zemi pred 7 mesiacmi.

The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ (PC)
52,99 €

BALENIE OBSAHUJE
 – základnú hru The Sims 4
 – rozšírenie Psi a KočkyPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

Total War: Rome 2 - Enemy at the Gate Edition (PC)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Enemy at the Gate Edition OBSAHUJE
 – základnú hru Total War: Rome 2
 – rozšírenie Hannibal at the Gates
 – rozšírenie Empire Divided
 – tisíce hodín hrateľnosti

.

Train Simulator 2020 (PC)
30,99 € 27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

NUREMBERG & REGENSBURG BAHN

Táto trasa je exkluzívne v hre Train Simulator 2020 a prináša úžasnú novobarokovú architektúru a rad historických staníc.

American Truck Simulator CZ (PC)
18,99 € 16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Späť do Ameriky! Českí vývojári z SCS Software, tvorcovia populárnej kamiónovej hry Euro Truck Simulator, sa opäť vracajú za oceán, kde so sériou 18 Wheels of Steel kedysi začínali.

Angry Birds: Star Wars II (PC)
14,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nech Vás Sila sprevádza. Pripravte sa na hru Angry Birds: Star Wars II. Epické pokračovanie herného fenoménu! Používajte Silu a konajte dobro proti chamtivej Pork Federation, alebo si zvoľte oveľa temnejšiu cestu. Je to tak.

Apex Legends - Bloodhound Edition (PC)
20,50 € 19,99 €

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Apex Legends - Lifeline Edition (PC)
20,50 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Na samom okraji známeho vesmíru nájdete Apex Games – battle royale, v ktorej tímy vyvrheľov a odpadlíkov súťažia o titul šampiónov APEX. Vyhrajte a budú vás nazývať legendou.

Brány Skeldalu: 7 mágů (PC)
11,99 € 7,99 €

Legendárny český dungeon sa vracia v najlepšej forme. Po dlhých 18-tich rokoch Brány Skeldalu znovu ožívajú, aby novej generácii hráčov pripomenuli, ako vyzerá poriadne krokovacie RPG.

Call of Duty: WWII (PC)
59,99 €

Call of Duty sa vracia ku koreňom! Čaká vás príbehová kampaň z 2. svetovej vojny, vylodenie v Normandii, bitka v Ardénach a ďalšie nezabudnuteľné momenty.

Civilization VI (PC)

Civilization VI (PC)

Hodnotenie: 5
59,99 € 47,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slávna séria Civilization tento rok oslavuje 25. výročie vzniku a pri tejto príležitosti prichádza jej šieste pokračovanie. Opäť sa postavíte proti najslívnejším vodcom ľudskej histórie pri stavbe svojej mocnej ríše.

Darksiders: Genesis (PC)
44,99 € 25,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Darksiders: Genesis je akčná adventúra s prvkami RPG, v ktorej si musíte prebiť cestu skrz hordy démonov, anjelov a všetkým medzi tým na ceste do Pekla a späť. Vašimi vernými protivníkmi sú pištole a meče.

Destiny 2 (PC)
59,99 € 39,99 €

Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom.

DOOM: Eternal - Deluxe Edition (PC)
89,99 €

Deluxe EDÍCIA OBSAHUJE
 – základnú hru
 – Year One Pass (zahrňuje DLC 1 a 2)
 – Demonic Slayer skin postavy
 – Classic weapons balíček zvukov

.

Escape Dead Island (PC)
29,99 € 6,99 €

Escape Dead Island je survival adventúra, v ktorá premieta príbeh Cliffa Cala, ktorý sa vydáva na ostrov Narapela, kde chce nakrútiť dokument o katastrofe na Banoi.

Fade to Silence (PC)
44,99 € 34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Fade to Silence je dobrodružstvo pre prežitie jedného hráča a družstva, ktoré sa odohráva v postapokalyptickom svete, ktorý je zmrazený vo večnej zime. Sneh a ľad formovali nemilosrdnú krajinu. Príroda je zničená.

Fallout 4 VR (HTC Vive) (PC)
52,99 € 44,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vo Fallout 4 VR vás čakajú prepracované princípy súbojov, crafting a stavanie prispôsobené virtuálnej realite. Nechýba ani upravený systém VATS na zameriavanie nepriateľov.

Far Cry New Dawn CZ (PC)-32%
27,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom.

FIFA 20 - 2200 FUT POINTS (PC)
22,50 € 19,99 €

FUT POINTS sú špeciálne body, ktoré slúžia ako platidlo, za ktoré sa dajú nakupovať vylepšenia do Ultimate Teamu ako je vybavenie a hlavne noví hráči.