Cities: Skylines - Parklife Edition (PC)
30,50 € 28,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cities: Skylines je doma na PC aj konzolách, na ktorých má krásne upravené ovládanie. Zahrajte si najlepšiu mestskú budovateľskú stratégiu súčasnosti v novej edícii s rozšírením Parklife.

The Sims 4: Ekobydlení (datadisk) (PC)
38,99 € 34,99 €

K hraniu je potrebná základná hra The Sims 4.Ste pripravení nechať svojich Simíkov zmeniť ich svet? Nasťahujte sa do komunity spolutvorcov v rozšírení The Sims 4: Ekobydlení!

The Sims 4: Sada 1 (PC)
29,99 €

Táto sada pre The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa budú môcť vydať do kúpeľov, odpočinúť si vo vani s horúcou vodou, alebo usporiadať luxusnú párty.

The Sims 4: Sada 2 (PC)

The Sims 4: Sada 2 (PC)

Hodnotenie: 5
30,50 € 28,99 €

Druhá sada pre The Sims 4 vám umožní hrať opäť novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa pozrú do prírody, uvaria si jedlo v novej kuchyni a nakoniec ich trochu postrašíte.

Total War: WARHAMMER: Savage Edition (PC)
22,99 € 18,99 €

Novinka

Ide o krabicovú verziu a hra vyžaduje aktiváciu v službe Steam.Savage Edition OBSAHUJE
 – základnú hru Total War: WARHAMMER
 – Call of the Beastmen DLC
 – Chaos Warriors DLC

.

WarHammer 40.000: Dawn of War III (PC)
53,99 € 21,99 €

Po tom, ako bola v tajomnom svete Acheron nájdená katastrofická zbraň, vám v Dawn of War III nezostáva nič iné, než sa postaviť svojim súperom tvárou v tvár.

1971 Project Helios (PC)
30,99 € 24,99 €

Európa je izolovaná. Počet obetí sa počíta na milióny a Severná Amerika vyzerá spustošená. Vplyv meteorov spustí zaľadňovanie, čím úplne zmení klímu celej planéty.

Age of Wonders: Planetfall - Day One Edition (PC)
51,99 € 44,99 €

Posledný kus za túto cenu!

DAY 1 EDITION OBSAHUJE

- hru Age of Wonders: Planetfall

- DLC Paragon Noble:

- Epic Cape

- Union Crown

- Emperor Garb

- Imperial Hood

- Levitation Diplomacy Pose.

Anno 1800 (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená budovateľská stratégia sa teraz pozrie do doby úsvitu priemyselnej revolúcie. Svoju stratégiu pre víťazstvo budete môcť založiť na diplomacii, obchode alebo bojovaní.

Blood Bowl CZ (PC)
7,99 €

Prerábka staručkej klasiky, ktorá je pôvodne inšpirovaná stolnou hrou a teraz prichádza v podaní 8 tradičných fantasy rás (Orkovia, Elfovia, ľudia, trpaslíci… ) na základe značky Warhammer.

Civilization VI (PC)-47%

Civilization VI (PC)

Hodnotenie: 5
47,99 € 24,99 €

Akcia

Slávna séria Civilization tento rok oslavuje 25. výročie vzniku a pri tejto príležitosti prichádza jej šieste pokračovanie. Opäť sa postavíte proti najslívnejším vodcom ľudskej histórie pri stavbe svojej mocnej ríše.

Desperados III (PC)
39,99 €

Desperados III je moderná taktická hra v reálnom čase, zasadená do drsného prostredia Divokého západu. Ovládate otrhanou družinu, z ktorej sa stáva vysoko funkčná skupina nepravdepodobných hrdinov a hrdiniek.

Dungeons 3 (Extremely Evil Edition) (PC)
47,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dungeons 3 EXTREMELY EVIL EDITION OBSAHUJE:

- hru Dungeons 3

- jedinečné DLC Throne Room

- originálnu podtácku Dungeons

- digitálny soundtrack

.

Frostpunk Season Pass (PC)
24,50 € 18,99 €

Predstavujeme nový Frostpunk Season Pass, ktorý prinesie dodatočný obsah vo forme 3 DLC a ďalšieho bonusového obsahu do oceňovanej survival stratégie Frostpunk.

Men of War: Assault Squad 2 - Cold War (PC)
24,50 € 19,99 €

Úplne prvýkrát v histórii série Men of War: Assault Squad 2 – Cold War hráči prevezmú kontrolu nad armádami Spojených štátov amerických alebo nad sovietskymi vojakmi, tankami, helikoptérami a oveľa viac.

Omerta: City of Gangsters (PC)
12,99 € 8,99 €

Simulátor s taktickým bojom na ťahy. Hráči na seba prevezmú úlohu čerstvého imigranta, ktorý sníva o luxusnom živote v Amerike.

Phoenix Point (PC)
32,99 €

BALENIE OBSAHUJE
 – disk s hrou (inštalácia cez Epic Games)
 – digitálnu kópiu herného soundtracku
 – vytlačený kód k hre na Epic Games Store
 – vytlačený kód pre DLC č.

Planetary Annihilation (PC)
24,99 €

Kolonizovať solárne systémy, pobiť celé svety a vyhladiť svojich nepriateľov v epických bitkách s viac než tisíckami jednotiek, to všetko môžete v realtime stratégii Planetary Annihilation.

StarCraft II: Heart of the Swarm (PC)
34,99 € 19,99 €

Sarah Kerrigan, kedysi Kráľovná čepelí – najobávanejšia bytosť v celej galaxii, je teraz uväznená v podzemných priestoroch tajného výskumného laboratória. Musí uniknúť, než ju dostanú teranskí zabijaci.

Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition) (PC)
49,99 € 34,99 €

Sudden Strike 4 vás znovu prenesie do troch kampaní na bojiskách 2. svetovej vojny. Bojiská budú väčšie než v minulosti, budú obsahovať viac jednotiek a detailná grafika poteší nejedného veterána pôvodných hier.

The Guild 2: Renaissance (PC)
13,99 € 7,99 €

Samostatne hrateľný datadisk stredovekej stratégie, ktoré v obrovskej miere rozširuje už tak bohatý herný svet, a to ako čo sa týka veľkosti, tak i rozmanitosti. Deväť nových kariér (t. j.

The Sims 4: Cesta ke slávě (datadisk) (PC)-48%
36,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin! V balení nájdete kód na stiahnutie v službe Origin.Dosiahnite slávy a vystúpte až medzi celebrity v novom The Sims 4: Cesta ke slávě.

The Sims 4 CZ (PC)

The Sims 4 CZ (PC)

Hodnotenie: 3
39,99 € 36,99 €

The Sims 4 budú mať v sebe všetko, čo tvorí podstatu existencie Simíkov. Hráči sa môžu v tejto hre tešiť na stretnutie s veľmi pôsobivými, originálnymi a okúzlujúcimi postavami Simíkov.

The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ (PC)
52,99 €

BALENIE OBSAHUJE
 – základnú hru The Sims 4
 – rozšírenie Psi a KočkyPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

The Sims 4: Psi a kočky (datadisk) (PC)-46%
35,50 € 18,99 €

Akcia

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!  Ide o krabičku s kódom ku stiahnutiu. Neobsahuje DVD disk.

The Sims 4 + rozšírenie Cesta ke slávě (PC)
54,99 €

BALENÍ OBSAHUJE
 – základnú hru The Sims 4
 – rozšírenie Cesta ke slávěPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

The Sims 4 + rozšírenie Hurá na vysokou (PC)
62,99 € 54,99 €

BALENÍ OBSAHUJE
 – základní hru The Sims 4
 – rozšíření Hurá na vysokouPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.

The Sims 4: Život ve městě (datadisk) (PC)-48%
36,99 € 18,99 €

Akcia

Vyžaduje základnú hru The Sims 4 a aktiváciu cez internetovú službu Origin!  Život v meste prináša zaujímavé a rôznorodé mesto San Myshuno, ktoré je na pobreží tesne pod horami.

Total War: Rome 2 - Enemy at the Gate Edition (PC)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Enemy at the Gate Edition OBSAHUJE
 – základnú hru Total War: Rome 2
 – rozšírenie Hannibal at the Gates
 – rozšírenie Empire Divided
 – tisíce hodín hrateľnosti

.

Urban Empire (PC)
25,99 €

Staňte sa starostom, ktorý bude rozhodovať úplne o všetkom. Začnete v dobe priemyselnej revolúcie okolo roku 1820 a postupne budete objavovať nové technológie a udávať nový smer a filozofické myslenie.

Victory at Sea (PC)
22,99 €

Engage in epic RTS warfare across three huge campaigns as well as other battle modes. Create your own fleet of ships, pick your side and enter into World War II naval combat on a global scale.

Warlock: Master of Arcane (PC)
15,99 € 12,99 €

Ťahová stratégia, ktorá svoje nápady berie hlavne z titulu Civilization V. Od stavby miest, hexagónového herného poľa, celkového grafického vzhľadu, vytváranie vojska a výskum, až po boj a objavovanie ostatných hráčov.