The Sims 4 + rozšírenie Cesta ke slávě (PC)
54,99 €

Posledný kus za túto cenu!

BALENÍ OBSAHUJE

- základnú hru The Sims 4

- rozšírenie Cesta ke slávěPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.


The Sims 4 CZ + The Sims 4: Psi a Kočky CZ (PC)
52,99 €

BALENIE OBSAHUJE

- základnú hru The Sims 4

- rozšírenie Psi a KočkyPrevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá.


Anno 1800 (PC)
52,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená budovateľská stratégia sa teraz pozrie do doby úsvitu priemyselnej revolúcie. Svoju stratégiu pre víťazstvo budete môcť založiť na diplomacii, obchode alebo bojovaní.


Civilization VI (PC)-47%
47,99 €

24,99 €

Akcia

Slávna séria Civilization tento rok oslavuje 25. výročie vzniku a pri tejto príležitosti prichádza jej šieste pokračovanie. Opäť sa postavíte proti najslívnejším vodcom ľudskej histórie pri stavbe svojej mocnej ríše.


Total War: Three Kingdoms - Limited Edition CZ (PC)
52,50 €

37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Limited Edition OBSAHUJE

- hru Total War: Three Kingdoms s českými titulkami

- exkluzívny obal hry

- obojstrannú tlačenú mapu herného sveta

- plagát s hernými hrdinami

.


The Sims 4 CZ (PC)-35%
36,99 €

23,99 €

Akcia

The Sims 4 budú mať v sebe všetko, čo tvorí podstatu existencie Simíkov. Hráči sa môžu v tejto hre tešiť na stretnutie s veľmi pôsobivými, originálnymi a okúzlujúcimi postavami Simíkov.


The Sims 4: Cesta ke slávě (datadisk) (PC)-48%
36,99 €

18,99 €

Akcia

Dosiahnite slávy a vystúpte až medzi celebrity v novom The Sims 4: Cesta ke slávě. Vybudujte si reputáciu a budujte kariéru herca a prepletajte sa so svojimi Simíkmi nepredvídateľnou dráhou slávy.


The Sims 4: Život ve městě (datadisk) (PC)-48%
36,99 €

18,99 €

Akcia

Život v meste prináša zaujímavé a rôznorodé mesto San Myshuno, ktoré je na pobreží tesne pod horami. Také mesto ste v The Sims ešte nikdy nevideli. San Myshuno je plné nových aktivít a zaujímavých Simíkov.


The Sims 4: Společná zábava (datadisk) (PC)-48%
36,99 €

18,99 €

Akcia

Vaši Simíci sa už trasú, aby niekam vyrazili. Niekam, kde si nájdu nových kamarátov, pozrú si miestne zaujímavosti a užijú si nové zážitky. Chcú predviesť tanečné číslo na tajnom večierku v Starovekých ruinách.


The Sims 4: Život na Ostrově (datadisk) (PC)
42,99 €

35,50 €

Novinka

Preskúmajte v rozšírení The Sims 4 Život na Ostrově bezstarostný svet zaliaty slnkom, pieskom a nekončiacou zábavou, kde si vaši Simíkovia vytvoria vlastný raj.


The Sims 4: Psi a kočky (datadisk) (PC)-46%
35,50 €

18,99 €

Akcia

Ide o krabičku s kódom ku stiahnutiu. Neobsahuje DVD disk.Zožeňte svojim Simíkom psíka alebo mačku v novom rozšírení pre The Sims 4 a zmeňte tak ich každodenný život.


Railway Empire: Day 1 Edition (PC)
42,99 €

34,99 €

DAY 1 EDITION OBSAHUJE

- hru Railway Empire

- digitálný soundtrack

- plagát

- vytlačený manuálSpojené štáty sú v roku 1830 označované za Nový svet.


Sudden Strike 4 (Limited Day 1 edition) (PC)
39,99 €

34,99 €

Sudden Strike 4 vás znovu prenesie do troch kampaní na bojiskách 2. svetovej vojny. Bojiská budú väčšie než v minulosti, budú obsahovať viac jednotiek a detailná grafika poteší nejedného veterána pôvodných hier.


The Sims 4: Ročné obdobia (datadisk) (PC)-45%
34,99 €

18,99 €

Akcia

Využite čo najviac možností, ktoré vám ponúka celoRočné počasie, od mrazivých snehových fujavíc až po spaľujúce horúčavy – každý svet je ovplyvnený ročným obdobím jedinečným spôsobom.


The Sims 4: Sada 1 (PC)
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada pre The Sims 4 vám umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa budú môcť vydať do kúpeľov, odpočinúť si vo vani s horúcou vodou, alebo usporiadať luxusnú párty.


The Sims 4: Sada 6 (PC)
27,99 €

BALENIE OBSAHUJE

- herný balíček The Sims 4 Dobrodružstvo v džungli

- kolekciu The Sims 4 Fitness

- kolekciu The Sims 4 BatoľatáIde o krabičku s kódom na stiahutie. Neobsahuje DVD disk.


Urban Empire (PC)
34,99 €

25,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa starostom, ktorý bude rozhodovať úplne o všetkom. Začnete v dobe priemyselnej revolúcie okolo roku 1820 a postupne budete objavovať nové technológie a udávať nový smer a filozofické myslenie.


Planetary Annihilation (PC)
24,99 €

Kolonizovať solárne systémy, pobiť celé svety a vyhladiť svojich nepriateľov v epických bitkách s viac než tisíckami jednotiek, to všetko môžete v realtime stratégii Planetary Annihilation.


The Sims 4: Sada 2 (PC)
30,50 €

24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Druhá sada pre The Sims 4 vám umožní hrať opäť novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie! Simíci sa pozrú do prírody, uvaria si jedlo v novej kuchyni a nakoniec ich trochu postrašíte.


The Sims 4: Sada 3 (PC)
30,50 €

24,99 €

Už tretia sada doplnkov pre hru The Sims 4 vám opäť umožní hrať novými spôsobmi – obsahuje totiž herný balíček a dve kolekcie!


Victory at Sea (PC)
22,99 €

Engage in epic RTS warfare across three huge campaigns as well as other battle modes. Create your own fleet of ships, pick your side and enter into World War II naval combat on a global scale.


WarHammer 40.000: Dawn of War III (PC)
53,99 €

21,99 €

Po tom, ako bola v tajomnom svete Acheron nájdená katastrofická zbraň, vám v Dawn of War III nezostáva nič iné, než sa postaviť svojim súperom tvárou v tvár.


StarCraft II: Heart of the Swarm (PC)
34,99 €

19,99 €

Sarah Kerrigan, kedysi Kráľovná čepelí – najobávanejšia bytosť v celej galaxii, je teraz uväznená v podzemných priestoroch tajného výskumného laboratória. Musí uniknúť, než ju dostanú teranskí zabijaci.


Age of Empires III (Complete collection) EN (PC)
17,99 €

Kompletná kolekcia obsahuje okrem základnej hry aj oba datadisky: The Asian Dynasties a WarChiefs.  Hra predstavila nové vzrušujúce herné prvky, vrátane nového Domovského mesta a úžasného bojového systému.


Cities XXL (PC)
29,99 €

14,99 €

Navrhnite, postavte a spravujte tie najväčšie a najrozmanitejšie mestá na svete v hre Cities XXL. Väčšie a lepšie než kedykoľvek predtým vďaka silnejšiemu hernému enginu a novému rozhraniu.


Tipping Point: Fate of the World (PC)
22,99 €

14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Prepracovaná strategická simulačná hra vývoja sveta v priebehu 200 rokov. Robíte rozhodnutia ovplyvňujúce globálnu ekologickú, priemyselnú a výskumnú tému.


Tropico 5 (Game of the Year) (PC)
26,99 €

14,50 €

V úlohe El Presidente sa ujmete vlády nad ostrovom Tropico počas ranej éry kolonizácie a potom ho povediete stále vopred naprieč stáročiam zmien, ktoré otrasú celým svetom.


Realpolitiks (Special Box Edition) (PC)
13,99 €

Staňte sa vodcom ľubovoľnej krajiny v Realpolitiks, real-time stratégii svetového kalibru! Vyjdite z každej situácie bez úhony a dosiahnite globálnu nadvládu!AKÝ BUDETE POLITIK?


Warlock: Master of Arcane (PC)
15,99 €

12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ťahová stratégia, ktorá svoje nápady berie hlavne z titulu Civilization V. Od stavby miest, hexagónového herného poľa, celkového grafického vzhľadu, vytváranie vojska a výskum, až po boj a objavovanie ostatných hráčov.


Dungeons II (PC)
22,99 €

11,99 €

Pán jaskyne je späť – a tentokrát to myslí vážne! V Dungeons II sa pokúsite naplniť túžbu Pána jaskyne po pomste najímaním strašlivých nových monštier zo všetkých kútov podzemia.


ANNO 2070 CZ (PC)
26,99 €

10,99 €

Ďalší diel zo série ANNO sa presúva do blízkej budúcnosti, v ktorej hlavnú úlohu hrá zmena klímy a tak je ľudstvo nútené prispôsobiť sa zvýšeniu hladiny morí, ktoré pomaly zaplavujú úrodnú pôdu.


Might & Magic Heroes VI CZ (PC)
12,99 €

9,99 €

Dobrodružstvo hry Heroes VI začína 400 rokov pred udalosťami Heroes V. Vo vzrušujúcom epickom príbehu, kedy sa Anjeli snažia znovu rozpútať nedokončenú vojnu. sa stretne celá plejáda hrdinov.


The Settlers: Vzestup říše (PC)
10,99 €
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokračovanie budovateľsko-ekonomickej stratégie zo stredoveku, nadväzujúci na odkaz najúspešnejších prvých dielov série, ktoré okrem nového audiovizuálneho spracovania a tradičnej hrateľnosti ponúka i sadu nových prvkov.


Omerta: City of Gangsters (PC)
11,99 €

8,99 €

Simulátor s taktickým bojom na ťahy. Hráči na seba prevezmú úlohu čerstvého imigranta, ktorý sníva o luxusnom živote v Amerike.


Beach Resort Simulator CZ (PC)
12,99 €

7,99 €

Premeňte opustené pobrežie na dokonalý tropický oddychová rezort s miliónmi turistov. Turisti sa len tak pohrnú do najrôznejších ubytovacích zariadení.


Blood Bowl CZ (PC)
7,99 €

Prerábka staručkej klasiky, ktorá je pôvodne inšpirovaná stolnou hrou a teraz prichádza v podaní 8 tradičných fantasy rás (Orkovia, Elfovia, ľudia, trpaslíci… ) na základe značky Warhammer.


Empire + Napoleon: Total War (Game of the Year) (PC)
10,99 €

7,99 €

Posledný kus za túto cenu!


Empire: Total War
Prvý diel v strategickej sérii Total War, ktorý predstavuje trojrozmerné námorné bitky. Budete môcť ovládať obrovské flotily a jednotlivé lode a brázdiť s nimi spenené vody.


Stronghold 2: Steam Edition (PC)
11,99 €

7,99 €

Stronghold 2: Steam Edition Vám umožní odhaliť skutočný život na stredovekom hrade. Ponúknete poddaným zábavy formou hostín a turnajov alebo budete vládnuť kruto a trestať lenivých dedinčanov?