Fallout Legacy Collection (PC)
40,99 € 34,99 €

Našlapaná edícia so všetkými doposiaľ vydanými hrami pre jedného hráča zo série Fallout, od prvých dvoch izometrických dielov, Fallout Tactics, po New Vegas a štvrtý diel so všetkými prídavkami.

Diablo III: Battle Chest (PC)
37,99 € 29,99 €

Povolajte svojich kamarátov a pripravte sa brániť ríšu smrteľníkov. Je tu spoločné balenie legendárneho akčného RPG a vynikajúceho datadisku. Čakajú vás stovky hodín hrania, klikania a bdenia.

Mass Effect: Andromeda (PC)
39,99 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová generácia Mass Effectu vás zavedie do novej galaxie Andromeda, ďaleko za mliečnu dráhu. Tu budete v úlohe veliteľa vojenskej jednotky prieskumníkov v nepriateľskom prostredí bojovať za nový domov pre ľudstvo.

Ash of Gods: Redemption (PC)
25,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ash of Gods je taktické ťahové RPG s bohatým príbehom a detailným nelineárnym dejom o troch hrdinoch, ktorí čelia prastarému mýtickému zlu.

Darksiders: Genesis (PC)
44,99 € 25,99 €

Darksiders: Genesis je akčná adventúra s prvkami RPG, v ktorej si musíte prebiť cestu skrz hordy démonov, anjelov a všetkým medzi tým na ceste do Pekla a späť. Vašimi vernými protivníkmi sú pištole a meče.

Diablo III (PC)

Diablo III (PC)

Hodnotenie: 4
34,99 € 21,99 €

Dvadsať rokov uplynulo od udalostí z Diablo II a jeho datadisku Lords of Destruction.

Diablo III: Reaper of Souls (PC)
21,99 €

Porážka Diabla mala nastoliť vek nádeje. Miesto toho povstalo nové zlo, ktorého zámery zatiaľ skrýva závoj tajomstva.

Fallout 4: Game of the Year (PC)
29,99 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra vyžaduje aktiváciu na službe Steam, z ktorej budete sťahovať desiatky GB dát.DLC nie sú súčasťou disku, ale je nutné ich stiahnuť za pomoci priloženého kódu.

Fallout 4 VR (HTC Vive) (PC)
51,50 € 44,99 €

Vo Fallout 4 VR vás čakajú prepracované princípy súbojov, crafting a stavanie prispôsobené virtuálnej realite. Nechýba ani upravený systém VATS na zameriavanie nepriateľov.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers (PC)
40,99 € 37,99 €

Zúčastnite sa dobrodružstva v ďalšej kapitole oceňovanej hry Final Fantasy XIV Online s ďalším rozšírením Shadowbringers.

Final Fantasy XIV: Stormblood (PC)
36,99 € 22,99 €

S takmer 6 miliónmi dobrodruhov je Final Fantasy XIV Online jednou z najlepších MMO hier. Ponorte sa do ďalšej kapitoly dobrodružstiev s rozšírením Stormblood.STAŇTE SA PRIESKUMNÍKOM.

Mass Effect 3 (PC)
19,99 €

Zem je v plameňoch. Spoza hraníc známeho vesmíru zaútočil doposiaľ neznámy druh hrôzostrašných strojov a začal s deštrukciou ľudskej rasy.

Pillars of Eternity 2: Deadfire (PC)
56,99 € 23,99 €

Prenasledujte zlovoľného boha na mori aj na súši v pokračovaní cenami ovenčeného RPG Pillars of Eternity. Veľte svojej lodi na nebezpečnej objaviteľskej výprave cez neprebádané súostrovia Deadfire.

Stranger CZ (PC)
5,99 €

Fantasy realtime stratégia s RPG prvkami a silnou príbehovou líniou, ktorej základom je originálny fantasy svet rozdelený na dve úplne odlišné časti – povrch a podzemie.

The Dwarves (PC)
29,99 €

The Dwarves je fantasy RPG so silným príbehom a takticky náročnými bitkami v reálnom čase. Svojich 15 hrateľných hrdinov, každého s jedinečnými schopnosťami, si musíte rozumne rozvíjať.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr (PC)
49,99 € 29,99 €

The Elder Scrolls Online: Elsweyr OBSAHUJE

- základnú hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

- kapitolu Summerset

- kapitolu Morrowind

- kapitolu Elsweyr

.

The Surge (PC)
39,99 € 34,99 €

Hra The Surge predstavuje inovatívne bojové mechanizmy a originálny systém vývoja postavy založený na modulových vylepšeniach, ktorá získate v rámci napínavého a tuhého boja.

Tyranny (PC)
29,99 €

Klasické RPG od slávnych vývojárov z Obsidianu. Práve skončila vojna medzi dobrom a zlom a sily zla na čele s vládcom Kyrosom zvíťazili.

Vikings: Wolves of Midgard (Special Edition) (PC)
25,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Akčné RPG s nórskou mytológiou ponúka legendárne konflikty o konci sveta (Ragnarok) s brutálnym bojom a mýtickými tvormi. Hratelnosť sa nesie v tradičnom „diablo“ duchu, vrátane kooperačnej hry s ďalšími hráčmi.

Wasteland 2 (PC)
15,99 € 9,99 €

Wasteland 2 je priamym nástupcom rovnomennej hry z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé post-apokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu.