Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 80x20 cm
42,05 €
+ doprava zadarmo

Skladací bazén pre psov bude najzábavnejší prvok vašej záhrady. Stane sa ideálnym letným osviežením pre štvornohých miláčikov. Karlie Skladací bazén pre psov zeleno-modrý 80×20 cm je zo špeciálneho odolného materiálu, ktorý eliminuje riziko pretrhnutia či prekusnutia.

Puller STANDARD 28x4 cm sada 2 ks (s českým komiksom)
21 €

Tréningová pomôcka je odolná proti zápachu a nečistotám. Je vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý je šetrný k zubom a ďasnám psa. Ideálne pre preťahovanie, aportovanie aj trénovanie skokov. Puller STANDARD 28×4 cm sada 2 ks (s českým komiksom) pláva na vode.

Puller MAXI 30x7 cm 1 ks (s českým komiksem)
21 €

Puller je unikátna výcviková pomôcka a interaktívna hračka v jednom. Puller MAXI je určený predovšetkým pre plemená typu bull a iné psy s extra silnými čeľusťami.

Beco Plush Toy Giraffie

Beco Plush Toy Giraffie

Hodnotenie: 4
13,20 €

Zábavná hračka v podobe žirafy je ideálna pre psov, ktorí sa radi maznajú, rovnako ako zápasia.

Akinu Kost DENTAL soft&hard MIX
7,37 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto kosť je špeciálne navrhnutá tak, aby si psík pri hre s ňou krásne očistil zuby.

Dog Fantasy Hračka farebná 2 knôty + 2 tenisáky 35 cm
2,70 €

Kombinované preťahovadlo2 tenisákmi pre zachovanie zdravého chrupu vášho štvornohého miláčika. Zloženie z prírodnej bavlny má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorá sa osvedčí nielen u spoločného hrania, ale aj pri hryzení. Dog Fantasy Hračka farebná 2 knôty + 2 tenisáky 35 cm zabaví vášho chlpáča po značnú časť dňa.

Beco Rope Ball Large

Beco Rope Ball Large

Hodnotenie: 3
12,10 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Beco lopta na lane je pre každého psa istotou mnohých hodín zábavy. V troch farebných prevedeniach

Dog Fantasy Preťahovadlo osmička farebné + tenisák 25 cm
1,92 € 1,90 €

Kombinované preťahovadlo s tenisákom pre zachovanie zdravého chrupu vášho štvornohého miláčika. Zloženie z prírodnej bavlny má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorá sa osvedčí nielen u spoločného hrania, ale aj pri hryzení. Dog Fantasy Přetahovadlo osmička farebné + tenisák 25 cm zabaví vášho chlpáča po značnú časť dňa.

Beco Plush Toy Teddy

Beco Plush Toy Teddy

Hodnotenie: 3,5
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hračka v podobe medveďa je ideálna pre psy, ktorí sa radi maznajú, rovnako ako zápasia.

Dog Fantasy Hračka mrkva 20 cm
1,92 € 1,90 €

Preťahovacia hračka v tvare mrkvy je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka mrkva 20 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Preťahovadlo Juta madlo + 2 lopty 60 cm-22%
7,81 € 6,06 €

Výpredaj

Preťahovacia hračka **je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si **masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá je **biologicky rozložiteľná **a recyklovateľná. Dog Fantasy Preťahovadlo Juta madlo + 2 lopty 60 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Uzol bavlnený farebný 5 knôtov 95 cm
6,20 €

**Hrací uzol **pre potreby zachovania zdravého chrupu vášho štvornohého miláčika. Hodí sa ako k samotnému preťahovaní, tak aj k aportovaniu na kratšie vzdialenosti. Zloženie z **prírodnej bavlny **má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorá sa osvedčí aj pri hryzení. Dog Fantasy Uzol bavlnený farebný 5 knôtov 95 cm zabaví vášho nezbedníka na dlhé hodiny.

Beco Plush Toy Alligator

Beco Plush Toy Alligator

Hodnotenie: 4
12,80 €

Zábavná hračka v podobe aligátora je ideálna pre psy, ktory sa radi maznajú, rovnako ako zapasia.

Dog Fantasy Preťahovadlo hádzacie farebné 45 cm
1,92 € 1,90 €

Aportovacie preťahovadlo, ktorým svojho štvornohého miláčika poriadne zamestnáte. Zloženie z prírodnej bavlny má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorú si vyskúšate najmä pri spoločnom hraní. Dog Fantasy Přetahovadlo hádzacie farebné 45 cm zabaví vášho chlpáča po väčšinu dňa.

Tommi Serengeti Soul - Had
7,80 €

S hračkou Serengeti Sou v tvare hada sa nebude nudiť žiadny štvornohý priateľ ani jeho majiteľ. Veľkosť 54cm

Karlie Frisbee gumové priemer 18 cm
5,70 €

Karlie frisbee je veľmi **odolný **lietajúci tanier pre všetkých hravých **zvieracích miláčikov. S frisbee si tak spoločne s vašim štvornohým miláčikom užijete veľa **zábavy.

Akinu Frisbee blikajúce pre psy
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Gumové frisbee s priemerom 22 cm je hračka vhodná pre šteňatá a psov stredných a väčších plemien.

Dog Fantasy Preťahovadlo hádzacie oranžovo-biele 45 cm
1,73 € 1,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo hádzacie oranžovo-biele 45 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Karlie Pískacia plyšová hračka frisbee, 17 cm
4,70 €

Pískacia plyšová hračka značky Karlie v podobe frisbee poteší každého psíka, ktorý má rád pohyb. Hračka je k dispozícii v dvoch farebných variantoch, ružovej a modrej. Veľkosť ø 17cm.

Akinu Chladiaca kosť SNACK hračka pre psov
8,20 € 8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka s chladiacim účinkom je vhodná aj pre šteňatá, ktoré prezubujú. Je naplnená ****vodou, ktorá po vložení do mrazničky zamrzne. Obsahuje otvor, do ktorého je možné vložiť maškrtu. Akinu Chladiaca kosť SNACK hračka pre psov nájde využitie predovšetkým v horúcich letných dňoch.

Akinu Hračka CRACKLE divočák
7,66 € 7 €

Jedinečná hračka na slovenskom trhu! Crackle hračka, vášho psíka doslova poblázni šťastím. Vnútri je schovaná PET fľaša, ktorá pri hryzení vydáva typický chrumkavý zvuk.

Karlie Frisbee, 22 cm
11,20 €

Karlie frisbee je odolné lietajúce frisbee vhodné pre všetkých hravých domácich miláčikov. Frisbee je vyrobené z netoxického termoplastického materiálu. Jeho priemer je 22 cm. K dispozícii je v 3 farebných variantoch.

Beco Bone Medium

Beco Bone Medium

Hodnotenie: 5
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná, hádzacia a hlavne extra skákavá gumová plniaca kosť pre psy. V troch farebných prevedeniach

Beco Rope Ball Small

Beco Rope Ball Small

Hodnotenie: 5
8,48 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Beco lopta na lane je pre každého psa istotou mnohých hodín zábavy. V troch farebných prevedeniach

Karlie Frisbee, 23 cm

Karlie Frisbee, 23 cm

Hodnotenie: 2
9,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Karlie frisbee je odolné lietajúce frisbee vhodné pre všetkých hravých domácich miláčikov. Frisbee je vyrobené z netoxického termoplastického materiálu. Jeho priemer je 23 cm.

Dog Fantasy Hračka lev 17 cm
2,70 €

Preťahovacia hračka v tvare leva je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka lev 17 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Preťahovadlo činka 25 cm
3,90 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo činka 25 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Beco Bone Small

Beco Bone Small

Hodnotenie: 4
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná, hádzacia a hlavne extra skákavá gumová plniaca kosť pre psy. V troch farebných prevedeniach