10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Hračky pre psov

Hračky pre psov slúžia na zábavu, výcviku aj trénovanie pamäti. Na trhu je rad interaktívnych, pískacích, plyšových aj odolných hračiek pre psov. Ktorá bude tá pravá pre vášho maznáčika?

Zobraziť viac

Interaktívne hračky pre psov a hlavolamy

→ Interaktívne hračky pre psov v podobe najrôznejších hlavolamov sú vhodné pre zabavenie vnímavých psíkov, pre ktorých je motivácia získania maškrty pre psov ukrytého v hračke. Hračky - hlavolamy sú bežne vyrobené z dreva, alebo plastu. Zvyčajne majú niekoľko stupňov obtiažnosti, odporúča sa začínať od najnižšieho stupňa a psovi názorne predviesť, ako hračka funguje. Ideálne sú pre šikovné psy ako napr. border kólia.

Plyšové hračky pre psov

→ Plyšové hračky sú veľmi rozšírené, vhodné pre psov, ktorí nemajú tendenciu hračky ničiť. Plyšové hračky majú často najrôznejšie preťahovadlo, uzly, ktoré majú psy v obľube.

Pískacie hračky pre psov

→ Pískacie hračky obľubuje väčšina psov, pretože po zatlačení vydávajú zvuky. Pískacie hračky sú zvyčajne gumové alebo textilné, môžu slúžiť aj ako aportovacie hračky alebo hračky do vody. V obľube ich majú najmä malé plemená.

Odolné a nezničiteľné psie hračky - preťahovadlá a kongy

→ Odolné psie hračky sú vhodné pre psíkov, ktorí hračky z plyšu alebo gumy po chvíli zničia alebo sa radi o hračky preťahujú. Tieto hračky sú zvyčajne vyrobené z odolnej gumy, robustnej textílie alebo povrazu, treba počítať s vyššou hmotnosťou hračky. Obľúbené sú textilné preťahovacie uzly. Ideálne pre psov typu "bull" so silným stiskom.

Hračky pre psov na maškrty

→ Hračky vhodné pre aktívnych a zvedavých psov. Fungujú na princípe motivácie pomocou maškrty. Najčastejšie sú v podobe hracej loptičky, ktorá sa naplní maškrtami. Tieto hračky sú ideálne v prípade, že sa pes musí zabaviť sám. Pomáhajú tiež pri odstránení separačnej úzkosti.

Dentálne hračky pre psov

→ Dentálne hračky motivujú psa ku žuvaniu a hryzeniu hračky. Obvykle sú vyrobené z prírodného kaučuku. Gumové výstupky na hračke masírujú ďasná psov a odstraňujú zubný povlak. Náhradou môžu byť aj dentálne tyčinky pre psov.

Hračky do vody pre psov

→ Hračky určené primárne na aportovanie a zábavu vo vode - nepotopia sa. Sú vhodné pre vodné plemená psov a retrieverov. Môžu slúžiť aj ako výcviková pomôcka.

Frisbee pre psov

→ Lietajúce taniere z gumy alebo plastu sú obľúbenou aportovacou hračkou. Môžu poslúžiť aj pri výcviku či nabratiu kondície obéznych psov.

Vrhače loptičiek pre psov

→ Vrhača loptičiek sú vhodné pre aktívne psy milujúce aportovanie. Na trhu sú ručné alebo automatické vrhača loptičiek.

Pri výbere psích hračiek dbajte na jej nezávadnosť.

INFO:

Každý pes by mal mať svoj priestor, kde si môže v pokoji hrať alebo odpočívať. Vyberať môžete z pestrej ponuky pelechov pre psov.


Hračky pre šteňatá, dospelých psov a starších psov majú iné parametre

Psie hračku by ste mali vyberať s ohľadom na vek vášho psieho maznáčika.

  • Hračky pre šteňatá - pre šteňatá s mliečnymi zúbkami sa hodia mäkké hračky nižšej hmotnosti - plyšové alebo pískacie
  • Hračky pre dospelých psov – dospelé psy s plne vyvinutým chrupom ocenia mäkké aj tvrdé hračky z gumy a textilu, v obľube sú často preťahovadlá
  • Hračky pre psích seniorov - starší psíkovia by si nemali namáhať chrup hryzením tvrdých a ťažkých hračiek, vhodné sú skôr gumové alebo textilné

→ Pri výbere hračky berte ohľad aj na rasu a hmotnosť psa. Pre malé psy sa nehodia príliš ťažké hračky, hračky pre veľké psy by zase nemali obsahovať drobné komponenty, ktoré by pes mohol prehltnúť.

INFO:

Mačky milujú tiež najrôznejšie hry. Vyberte im z ponuky hračiek pre mačky, interaktívne hlavolamy, tunely alebo plyšové myšky.

Upresniť parametre
Akinu plameniak hračka pre psy 42cm Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov nebeská modrá
Akinu plameniak hračka pre psy 42cm

Zábavná hračka pre každého psa ružový plameniak o veľkosti 42 cm

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akinu Český les sova plamenná textilná hračka pre psov Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov nebeská modrá
Akinu Český les sova plamenná textilná hračka pre psov

Prepadla vášho chlpáča nuda? Vypúlená sova z kolekcie ČESKÝ LES vášho parťáka zaručene rozptýli! Je priamo stvorená na žužlanie, hryzenie aj aportovanie. Tak sa poďte hrať!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov nebeská modrá Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov nebeská modrá
Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov nebeská modrá

Nosí si váš miláčik z každej prechádzky palicu? Po tejto palici už nebudete musieť upratovať triesky. Hádzaciu palicu bude váš miláčik spokojne aportovať a môže si ju bez obáv doniesť až domov do peliešku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov šípková červená Shopdbest Štýlové Hojdacie Lôžko pre Mačky a Psy s FLEXIBILNÝMI REŽIMY: Prispôsobte Pohodlie Vašich Maznáčikov
Akinu Český les TPR hádzacia palica pre psov šípková červená

Nosí si váš miláčik z každej prechádzky palicu? Po tejto palici už nebudete musieť upratovať triesky. Hádzaciu palicu bude váš miláčik spokojne aportovať a môže si ju bez obáv doniesť až domov do peliešku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ANTIK Telecom Antik Smart pohlcovač pachu mačacích toaliet ATK-OE01 Shopdbest Štýlové Hojdacie Lôžko pre Mačky a Psy s FLEXIBILNÝMI REŽIMY: Prispôsobte Pohodlie Vašich Maznáčikov
ANTIK Telecom Antik Smart pohlcovač pachu mačacích toaliet ATK-OE01

Smart pohlcovač pachov využíva aktívny kyslík a záporné ióny, ktoré účinne odstránia nepríjemný zápach a zabezpečia dôkladnú sterilizáciu. Vďaka zabudovaným IR senzorom dokáže identifikovať objekty v diaľke. To znamená, že keď vaša mačka vstúpi do mačacej toalety, absorbér sa nachvíľu vypne.

môžete mať 17.07 - 18.07

WUNDERBALL Wunderball Extémne odolná loptička Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní
WUNDERBALL Wunderball Extémne odolná loptička

Odolná a ručne vyrábaná loptička vyrobená z prírodnej latexovej gumy a jej konštrukcia pomáha čistiť zúbky. Wunderball má nepravidelný odskok, takže si s ňou váš havo užije veľa zábavy. Je takmer nezničiteľná. Máme 4 farby a 4 veľkosti, z ktorých si určite vyberiete.

môžete mať 22.07 - 23.07

Partner: Doxbox
Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní
Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní

Hojdacie kreslo pre psov môže podporovať domáce zvieratá, aby si počas používania tohto malého pelechu udržiavali zdravý stav pohybu.

môžete mať 19.07 - 22.07

BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L2 modrý Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L2 modrý

Loptový vrhač pre psov, dva varianty – malé lopty (priemer 5 cm), je vhodný pre malé a stredné plemená psov, materiál: plast, nastavenie vzdialenosti hádzania, napájanie zo siete a batérií, 3 lopty v balení.

môžete mať 19.07 - 22.07

Novinka
Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk
Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk

Rozmaznávajte svojho chlpáča interaktívnou hračkou, ktorá zabezpečuje mentálnu stimuláciu, hru a zdravú telesnú aktivitu! Svetelné efekty rozptyľujú psa a chránia tak pred deštruktívnym správaním a zároveň uspokojujú potrebu lovu.

môžete mať 18.07

Partner: Maneks SK
HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk
HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING

Aj domáci miláčikovia si zaslúžia pohodlie! Spravte radosť svojim psím maznáčikom s unikátnym hojdacím kreslom. Psík si jednoducho do nej upeleší a nechá sa spokojne hojdať. Nastaviteľné kreslo podľa veľkosti psa, vhodné pre menšie plemená.

môžete mať 22.07 - 23.07

Partner: Mormark
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 veľké 6,5 cm loptičky Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 veľké 6,5 cm loptičky

Vrhač loptičiek pre psov, priemer 6,5 cm, vhodné pre väčšie plemená psov, materiál: plast, nastavenie vzdialenosti, napájanie zo siete a na batérie, 3 loptičky v balení

môžete mať 19.07 - 22.07

Hračky pre psov

Ako zabaviť psieho maznáčika osamote doma alebo pri prechádzke v parku? Kúpte mu psiu hračku. Na domácu zábavu sa hodia plyšové alebo gumové psie hračky, interaktívne hračky pre psov vo forme hlavolamov zabavia psíka niekedy aj dlhé hodiny.

Na výlety do prírody kúpte aportovacie hračky pre psov alebo psie hračky do vody. Na výlete môžete psíka aj cvičiť pomocou výcvikových vodítok a ďalších chovateľských potrieb pre psov.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Hračky pre psov.