Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky pre psov

Hračky pre psov slúžia na zábavu, výcviku aj trénovanie pamäti. Na trhu je rad interaktívnych, pískacích, plyšových aj odolných hračiek pre psov. Ktorá bude tá pravá pre vášho maznáčika?

Zobraziť viac

Interaktívne hračky pre psov a hlavolamy

→ Interaktívne hračky pre psov v podobe najrôznejších hlavolamov sú vhodné pre zabavenie vnímavých psíkov, pre ktorých je motivácia získania maškrty pre psov ukrytého v hračke. Hračky - hlavolamy sú bežne vyrobené z dreva, alebo plastu. Zvyčajne majú niekoľko stupňov obtiažnosti, odporúča sa začínať od najnižšieho stupňa a psovi názorne predviesť, ako hračka funguje. Ideálne sú pre šikovné psy ako napr. border kólia.

Plyšové hračky pre psov

→ Plyšové hračky sú veľmi rozšírené, vhodné pre psov, ktorí nemajú tendenciu hračky ničiť. Plyšové hračky majú často najrôznejšie preťahovadlo, uzly, ktoré majú psy v obľube.

Pískacie hračky pre psov

→ Pískacie hračky obľubuje väčšina psov, pretože po zatlačení vydávajú zvuky. Pískacie hračky sú zvyčajne gumové alebo textilné, môžu slúžiť aj ako aportovacie hračky alebo hračky do vody. V obľube ich majú najmä malé plemená.

Odolné a nezničiteľné psie hračky - preťahovadlá a kongy

→ Odolné psie hračky sú vhodné pre psíkov, ktorí hračky z plyšu alebo gumy po chvíli zničia alebo sa radi o hračky preťahujú. Tieto hračky sú zvyčajne vyrobené z odolnej gumy, robustnej textílie alebo povrazu, treba počítať s vyššou hmotnosťou hračky. Obľúbené sú textilné preťahovacie uzly. Ideálne pre psov typu "bull" so silným stiskom.

Hračky pre psov na maškrty

→ Hračky vhodné pre aktívnych a zvedavých psov. Fungujú na princípe motivácie pomocou maškrty. Najčastejšie sú v podobe hracej loptičky, ktorá sa naplní maškrtami. Tieto hračky sú ideálne v prípade, že sa pes musí zabaviť sám. Pomáhajú tiež pri odstránení separačnej úzkosti.

Dentálne hračky pre psov

→ Dentálne hračky motivujú psa ku žuvaniu a hryzeniu hračky. Obvykle sú vyrobené z prírodného kaučuku. Gumové výstupky na hračke masírujú ďasná psov a odstraňujú zubný povlak. Náhradou môžu byť aj dentálne tyčinky pre psov.

Hračky do vody pre psov

→ Hračky určené primárne na aportovanie a zábavu vo vode - nepotopia sa. Sú vhodné pre vodné plemená psov a retrieverov. Môžu slúžiť aj ako výcviková pomôcka.

Frisbee pre psov

→ Lietajúce taniere z gumy alebo plastu sú obľúbenou aportovacou hračkou. Môžu poslúžiť aj pri výcviku či nabratiu kondície obéznych psov.

Vrhače loptičiek pre psov

→ Vrhača loptičiek sú vhodné pre aktívne psy milujúce aportovanie. Na trhu sú ručné alebo automatické vrhača loptičiek.

Pri výbere psích hračiek dbajte na jej nezávadnosť.

INFO:

Každý pes by mal mať svoj priestor, kde si môže v pokoji hrať alebo odpočívať. Vyberať môžete z pestrej ponuky pelechov pre psov.


Hračky pre šteňatá, dospelých psov a starších psov majú iné parametre

Psie hračku by ste mali vyberať s ohľadom na vek vášho psieho maznáčika.

  • Hračky pre šteňatá - pre šteňatá s mliečnymi zúbkami sa hodia mäkké hračky nižšej hmotnosti - plyšové alebo pískacie
  • Hračky pre dospelých psov – dospelé psy s plne vyvinutým chrupom ocenia mäkké aj tvrdé hračky z gumy a textilu, v obľube sú často preťahovadlá
  • Hračky pre psích seniorov - starší psíkovia by si nemali namáhať chrup hryzením tvrdých a ťažkých hračiek, vhodné sú skôr gumové alebo textilné

→ Pri výbere hračky berte ohľad aj na rasu a hmotnosť psa. Pre malé psy sa nehodia príliš ťažké hračky, hračky pre veľké psy by zase nemali obsahovať drobné komponenty, ktoré by pes mohol prehltnúť.

INFO:

Mačky milujú tiež najrôznejšie hry. Vyberte im z ponuky hračiek pre mačky, interaktívne hlavolamy, tunely alebo plyšové myšky.

Upresniť parametre
Aga Hračka pre psov obrie tenisová loptička XXL 24cm Aga Hračka pre psov obrie tenisová loptička XXL 24cm
Aga Hračka pre psov obrie tenisová loptička XXL 24cm

Obrovská tenisová loptička pre vášho psa. Bude sa páčiť každému štvornožcovi. Hračka spotrebuje prebytočnú energiu a zlepší kondíciu vášho domáceho maznáčika. Lopta je vhodná na hranie vonku alebo v interiéri. Farba: žltá. St. guľa: 24 cm.

môžete mať 09.10

Partner: Aga24
Aga Plyšová hračka pre psov Kačica Aga Hračka pre psov obrie tenisová loptička XXL 24cm
Aga Plyšová hračka pre psov Kačica

Fantastická hračka pre vášho psa. Vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny a poskytne mu veľa zábavy. Ideálne na učenie aportovania. Je vybavená pískatkom, ktoré robí hru zaujímavejšou. Rozmery. hryzátko: 22,5×12×4cm.

môžete mať 09.10

Partner: Aga24
Aga Hračka pre psov gumový Králik 16,5 cm Aga Hračka pre psov obrie tenisová loptička XXL 24cm
Aga Hračka pre psov gumový Králik 16,5 cm

Skvelá hračka na hryzenie pre psov v tvare králika. Vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny a poskytne mu veľa zábavy. To sa vám bude hodiť pri učení aportovania. Zabezpečuje správne a zdravé zuby. K dispozícii v rôznych farbách. Rozmery. hryzátko: 16,5×5 cm.

môžete mať 09.10

Partner: Aga24
Aga Hračka pre psov gumová Kačica 20,5 cm Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní
Aga Hračka pre psov gumová Kačica 20,5 cm

Skvelá hračka na hryzenie pre psov v tvare kačice. Vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny a poskytne mu veľa zábavy. To sa vám bude hodiť pri učení aportovania. Zabezpečuje správne a zdravé zuby. K dispozícii v rôznych farbách. Rozmery. hryzátko: 20,5×8,5×7cm.

môžete mať 09.10

Partner: Aga24
Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní
Sofistar Hojdacie kreslo pre psov pre malých a stredne veľkých psov, veľa zábavy pri hraní

Hojdacie kreslo pre psov môže podporovať domáce zvieratá, aby si počas používania tohto malého pelechu udržiavali zdravý stav pohybu.

môžete mať 09.10 - 11.10

Nobby Bazén pre psy Splash Pool Ø150cm modrá Mormark Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY
Nobby Bazén pre psy Splash Pool Ø150cm modrá

Kvalitný bazén/podložka pre psov s malými striekajúcimi otvormi Nobby Splash Pool Ø150cm modrá

môžete mať 04.10 - 05.10

ProPet Psia toaleta - veľká 50 x 75 x 3 cm Mormark Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY
ProPet Psia toaleta - veľká 50 x 75 x 3 cm

Psia toaleta – veľká Psia toaleta je veľmi užitočná interiérová pomôcka. Pomôže Vám naučiť šteniatko hygienickým návykom – čistotnosti. Psiu toaletu doporučujeme aj pre chorých psíkov. Psiu toaletu môžete umiestniť do bytu, alebo na terasu.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: TVSHOP
Novinka
Mormark Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY Mormark Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY
Mormark Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY

Táto hračka podporuje duševnú aj fyzickú aktivitu a poskytuje vášmu miláčikovi dlhé obdobia rozptýlenia!

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Mormark
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 malé 5 cm loptičky BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 malé 5 cm loptičky
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 malé 5 cm loptičky

Vrhač loptičiek pre psov, malé loptičky (priemer 5 cm), malý je vhodný pre menšie a stredne veľké psy, materiál: plast, nastavenie vzdialenosti, napájanie zo siete a na batérie, 3 loptičky v balení.

môžete mať 06.10 - 09.10

Trixie Hračka loptička plyšová 6 cm BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L1 malé 5 cm loptičky
Trixie Hračka loptička plyšová 6 cm

Aktívna hračka so zvukom pre psov. Priemer: 6 cm.

môžete mať 10.10 - 12.10

Partner: VISO TRADE

Hračky pre psov

Ako zabaviť psieho maznáčika osamote doma alebo pri prechádzke v parku? Kúpte mu psiu hračku. Na domácu zábavu sa hodia plyšové alebo gumové psie hračky, interaktívne hračky pre psov vo forme hlavolamov zabavia psíka niekedy aj dlhé hodiny.

Na výlety do prírody kúpte aportovacie hračky pre psov alebo psie hračky do vody. Na výlete môžete psíka aj cvičiť pomocou výcvikových vodítok a ďalších chovateľských potrieb pre psov.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Hračky pre psov.