Scruffs Thermal Box Bed hnedý
54,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teplý pelech s termoizolačnou výplňou pre psy v hnedej farbe je vyrobený za použitia celistvej konštrukcie, ktorá poskytuje lepšiu podporu a dlhšiu životnosť. Vhodný aj pre psy choré či psy trpiace kĺbovými ťažkosťami. Dostupný v štyroch veľkostiach.

Tommi Proutěné kanape Provence
31,80 €

Novinka

Proutěný pelíšek je opatřen pohodlným a měkkým polštářem, který má z druhé strany umělého beránka. Dno je velmi prostorné a pevné. Tommi Proutěné kanape Provence potěší každého pejska a dopřeje mu nerušený spánek.

Scruffs Expedition Box Bed limetkový
35 €

Vodeodolný pelech pre psov v limetkovej farbe Scruffs Expedition je vyrobený pomocou veľmi silnej tkaniny, ktorá tvorí robustný, odolný vonkajší poťah. Pelech má tiež protišmykový materiál na spodnej strane. V troch veľkostiach

Tommi pelech Duo Hnedý

Tommi pelech Duo Hnedý

Hodnotenie: 5
14 € 9,30 €

Mäkký a veľmi pohodlný pelech pre všetky plemená aj veľkosti psov vo farbe hnedej a 5– veľkostiach.

Tommi vankúš Duo Hnedý

Tommi vankúš Duo Hnedý

Hodnotenie: 4,5
12,70 € 7,80 €

Mäkký a veľmi pohodlný vankúš pre všetky plemená a veľkosti psov v hnedej farbe a štyroch veľkostiach.

Tommi pelech Duo Pistáciovo zelený
14 € 9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkký a veľmi pohodlný pelech pre všetky plemená aj veľkosti psov v pistáciovo zelenej farbe a 5tich veľkostiach.

O´ lala Pets Kukaň Bella 52x45 cm
27,70 €

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vonkajšia strana je z čalúnnického materiálu a vnútorná z coral fleece. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Scruffs Expedition Box Bed čokoládový
35 €

Vodeodolný pelech pre psov v čokoládovej farbe Scruffs Expedition je vyrobený pomocou veľmi silnej tkaniny, ktorá tvorí robustný, odolný vonkajší poťah. Pelech má tiež protišmykový materiál na spodnej strane. V troch veľkostiach

O´ lala Pets Matrac Happy
14,57 €

Matrac pre psy s výškou 4 cm poskytuje mäkký a pohodlný oddychový priestor vášmu miláčikovi. Výplň je z molitanu, ktorý dobre izoluje. Súčasťou je praktický snímateľný a prateľný obal. O' lala Pets Matrac Happy nezachytáva srsť.

O´ lala Pets Adina 45 cm
21,43 €

Pelech pre psov i mačky s priemerom 45 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Obsahuje striešku, pod ktorou sa zviera môže schovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adina 45 cm neelektrizuje srsť.

Tommi vankúš Duo Bordó
12,70 € 7,80 €

Mäkký a veľmi pohodlný vankúš pre všetky plemená a veľkosti psov vo farbe bordó a štyroch veľkostiach.

O´ lala Pets Adriana de luxe 50 cm
24,56 €

Pelech pre psov i mačky s priemerom 50 cm poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Je možné ho rôzne tvarovať vďaka možnosti sťahovania. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Adriana de luxe 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Akinu Vankúš BRONZ 4hran

Akinu Vankúš BRONZ 4hran

Hodnotenie: 4,5
23,04 € 19,40 €

Luxusný zlatý vankúš pre malé aj veľké psy vyrobený z extra jemnej látky s reliéfnym vzorom s TERMO vrstvou. Dostupný v troch veľkostiach

Scruffs Wilton Box Bed modrý
27,16 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hebký a hrejivý pelech s plyšovou vnútornou stranou a protišmykovou spodnou stranou pre všetky plemená psov. Tri veľkosti

Akinu Vankúš GOLD 4hran
23,04 € 19,40 €

Luxusný zlatý vankúš pre malé aj veľké psy vyrobený z extra jemnej látky s reliéfnym vzorom s TERMO vrstvou. **Dostupný v troch veľkostiach.

O´ lala Pets Natalie 45 cm
22,36 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Všetko má náplň z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. Pelech možno využiť aj ako vak na schovávanie. O' lala Pets Natalie 45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm
21,90 €

Pelech pre psov disponuje molitanovú výstužou, ktorá pekne drží tvar. Výplň vankúša je z dutého vlákna, ktoré je mäkké a odolné proti zľahnutiu. Uzavretý tvar dodá na pocite bezpečia. O 'lala Pets Kukaň 42×30 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený
11,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Tommi vankúš Duo Béžový
8,20 € 6,20 €

Mäkký a veľmi pohodlný vankúš pre všetky plemená a veľkosti psov vo farbe béžovej a štyroch veľkostiach.

Tommi pelech Duo Červený

Tommi pelech Duo Červený

Hodnotenie: 4,5
21,40 € 16,70 €

Mäkký a veľmi pohodlný pelech pre všetky plemená aj veľkosti psov vo farbe červenej a 5– veľkostiach.

Petee Pelech CikCak 110cm x 100cm
65,89 €

Ručně vyráběný krásný a veselý pelíšek Petee CikCak hraje zářivými barvami. K dispozici je v několika velikostech, s maximální pozorností na detail a funkčnost. Pelíšek CikCak má odnímatelný samostatný polštář, který usna

O´ lala Pets Kukáň Comfort 45x30 cm
23,40 €

Pelech pre psov disponuje molitanovou výstužou, ktorá pekne drží tvar. Vnútorná strana je z mäkkého coral fleecu. Pelech neelektrizuje srsť, dodáva súkromie a pocit bezpečia. O 'lala Pets Kukáň Bella 52×45 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Petee Pelech LUX Brown 70cm x 60cm
30,99 €

Krásny, ručne vyrábaný v ČR. Pelech LUX Hnedý pre psov i mačky. K dispozícii je v niekoľkých veľkostiach, s maximálnou pozornosťou na detail a funkčnosť. Všetky rohy sú ručne prešité, aby držali tvar aj po vypraní. Pelech

Tommi vankúš Duo Tmavo modrý
8,20 € 6,20 €

Mäkký a veľmi pohodlný vankúš pre všetky plemená a veľkosti psov v tmavo modrej farbe a štyroch veľkostiach.

O´ lala Pets Amélie

O´ lala Pets Amélie

Hodnotenie: 5
15,64 €

Pelech pre psov i mačky poskytuje zimomravým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Amélie neelektrizujú srsť a rýchlo sa stane obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Esther 50 cm
26,97 €

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Je sťahovací a možno ho rôzne tvarovať. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. O 'lala Pets Esther 50 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

O´ lala Pets Pelech Super Trendy
25,54 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Trendy neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.

Scruffs Expedition Box Bed šedivý
35 €

Vodeodolný pelech pre psov v šedivej farbe Scruffs Expedition je vyrobený pomocou veľmi silnej tkaniny, ktorá tvorí robustný, odolný vonkajší poťah. Pelech má tiež protišmykový materiál na spodnej strane. V troch veľkostiach

O´ lala Pets Pelech Super Luxury
30,15 €

Pelech pre psov disponuje vyberateľným vankúšom, ktorý je možné samostatne prať. Výplň je z dutého vlákna, ktoré rýchlo schne a je odolné proti zľahnutiu. O 'lala Pets Pelech Super Luxury neelektrizuje srsť a má vyvýšený okraj pre opretie hlavy.

O´ lala Pets Emily 48 cm
18,18 €

Pelech pre psov poskytuje zimomrivým zvieratám teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je mäkká a odolná proti zľahnutiu. Je možné ho vyprať pri 30 ° C, a uschne veľmi rýchlo. O 'lala Pets Emily 48 cm sa stane rýchlo obľúbeným miestom vašich maznáčikov.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: