Beco Travel Bowl Large

Beco Travel Bowl Large

Hodnotenie: 5
13,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Beco cestovná miska vyrobená z čistého silikónu s objemom 1,25 l v troch farebných variantoch.

Maelson Napájačka Aquaa

Maelson Napájačka Aquaa

Hodnotenie: 4,5
11,46 € 10,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Dômyselná napájačka na pitnú vodu. K dispozícii v 2 veľkostiach.

CURVER Multibox 6l biely

CURVER Multibox 6l biely

Hodnotenie: 5
7,80 €

Krásny a praktický multibox Curver pre uskladnenie krmiva či potrieb pre vašich domácich miláčikov. Vďaka kvalitnému plastu a precíznemu prevedeniu box skvele tesní a krmivo v ňom zostane čerstvé a voňavé.

Hagen fontána Catit New 3L

Hagen fontána Catit New 3L

Hodnotenie: 4,5
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová fontánka určená pre mačky a malé plemená psov. Objem 3l.

Hagen fontána CatIt

Hagen fontána CatIt

Hodnotenie: 4,5
30,70 €

Vodné fontána vhodná pre napájanie mačiek a malých psov. Objem 3 l.

Beco Bowl Slow Feed Large
11,07 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Beco miska Pomalujezka vyrobená z unikátneho plastu z rastlinného vlákna. S objemom 1,25 l v piatich farebných variantoch.

Ferplast miska Supernova

Ferplast miska Supernova

Hodnotenie: 5
14,70 €

Prísavná nerezová miska na vodu a kŕmenie pre psy aj mačky so zdvihnutým okrajom.

Maelson Miska Biod Bowl zelená
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska pre psy a mačky vyrobená zo 100% biologicky rozložiteľného plastu. K dispozícii v 4 veľkostiach.

Maelson Miska Biod Bowl čierna
5,70 €

Miska pre psy a mačky, ktorá je vyrobená zo100% biologicky odburateľného plastu. Dostupná v 4 veľkostiach.

Dog Fantasy Miska nerezová s gumou
1,34 € 1,30 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika. Guma na okraji spodného dielu misky zabezpečí, že mu nebude kĺzať.

IMAC Dizajnová dvojmiska pre psa plastová 300 + 300 ml-21%
7,80 € 6,12 €

Výpredaj

Užitočná dvojmiska na psiu potravu či doplnenie vody. Možnosť oddelenia krmiva. Vrchná časť je nepatrne zahnutá dovnútra, čo znižuje prípadné vyliatie alebo vysypanie. Spodná časť je upravená o protišmykovú vrstvu. IMAC Dizajnová miska pre psa plastová s objemom 300 + 300 ml je podstatnou súčasťou domácnosti i vonkajšieho výbehu.

IMAC Dizajnová miska pre psa plastová 1000 ml-24%
8,59 € 6,50 €

Výpredaj

Užitočná miska na psiu potravu alebo k príjmu tekutín. Vrchná časť je nepatrne zahnutá dovnútra, čo znižuje prípadné vyliatie alebo vysypanie. Spodná časť je upravená o protišmykovú vrstvu. IMAC Dizajnová miska pre psa plastová s objemom 1000 ml je podstatnou súčasťou domácnosti i vonkajšieho výbehu.

Akinu ECO bambus miska pre psy
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska pre psov s objemom 0,5 l je ideálna do každej domácnosti. Je vyrobená z prírodného bambusového prášku a nezaťažuje životné prostredie. Za 3–5 rokov sa rozloží na biologický odpad. Akinu ECO bambus miska pre psov je skvelou alternatívou k bežným plastovým miskám.

Dog Fantasy Miska nerezová

Dog Fantasy Miska nerezová

Hodnotenie: 4,5
0,63 € 0,60 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

Dog Fantasy Miska nerezová skrutkovacia
1,53 € 1,50 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika. Skrutkovací mechanizmus umožňuje misku ľahko a pevne pripevniť ku klietke.

IMAC Gumová loptička pre psa - oranžovo-modrá - 5 cm
10,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická miska Diva pre psa nerez + plast s objemom 2800 ml s priemerom 30,5 cm od výrobcu IMAC a v mixe farieb. Miska je hlboká, s plastovou základňou a vyberateľnou miskou, ktorá zaistí ľahkú a rýchlu údržbu. Naviac je doplnená protišmykovými nožičkami, aby držala na svojom mieste. Elegantný dizajn a farba bude aj skvelým doplnkom vašej domácnosti.

Dog Fantasy Miska nerezová ťažká
1,34 € 1,30 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

IMAC Dizajnová miska pre psa plastová 600 ml-23%
6,63 € 5,08 €

Výpredaj

Užitočná miska na psiu potravu alebo k príjmu tekutín. Vrchná časť je nepatrne zahnutá dovnútra, čo znižuje prípadné vyliatie alebo vysypanie. Spodná časť je upravená o protišmykovú vrstvu. IMAC Dizajnová miska pre psa plastová s objemom 600 ml je podstatnou súčasťou domácnosti i vonkajšieho výbehu.

IMAC Protišmyková nerezová miska pre psa
9,37 € 8,10 €

Ťažká nerezová miska sa veľmi ľahko umýva. Je vhodná pre naplnenie buď granulami, alebo vodou. IMAC Protišmyková nerezová miska pre psa je zospodu opatrená špeciálnou gumou, ktorá ju udrží na svojom mieste.

IMAC Dizajnová miska so zásobníkom na vodu aj granule 1 500 ml-24%
16,82 € 12,65 €

Výpredaj

Zásobník na vodu a granule podporujúci pravidelný pitný režim aj prísun potravy. Samotný rezervoár možno otočením o 180° ľahko zložiť. Spodná časť je upravená o protišmykovú vrstvu. IMAC Dizajnová miska so zásobníkom na vodu aj granule s objemom 1500 ml je podstatnou súčasťou domácnosti i vonkajšieho výbehu v prípadoch, keď je váš štvornohý obľúbenec bez dozoru.

IMAC Dizajnová miska pre psa plastová 300 ml-23%
5,06 € 3,88 €

Výpredaj

Užitočná miska na psiu potravu alebo k príjmu tekutín. Vrchná časť je nepatrne zahnutá dovnútra, čo znižuje prípadné vyliatie alebo vysypanie. Spodná časť je upravená o protišmykovú vrstvu. IMAC Dizajnová miska pre psa plastová s objemom 300 ml je podstatnou súčasťou domácnosti i vonkajšieho výbehu.

IMAC Fontána pre mačky a psov 2000 ml
39,18 € 33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fontána pre vašich štvornohých objaviteľov zaisťujúca pravidelný prísun pitnej vody. O výslednú kvalitu sa stará uhlíkový filter, u ktorého je preferovaná výmena raz mesačne. Protišmyková vrstva na spodnej strane potláča nechcený posun či prevrátenie. IMAC Fontána pre mačky a psov s objemom 2000 ml tvorí hlavnú časť výbavy pre vašich miláčikov.

IMAC Miska pre psa nerez + plast - 1900 ml - mix farieb - priemer 25,6 cm
7,80 €

Praktická miska pre psa nerez + plast s objemom 1900 ml s priemerom 25,6 cm od výrobcu IMAC a v mixe farieb. Miska je hlboká, s plastovou základňou a vyberateľnou miskou, ktorá zaistí ľahkú a rýchlu údržbu. Naviac je doplnená protišmykovými nožičkami, aby držala na svojom mieste. Elegantný dizajn a farba bude aj skvelým doplnkom vašej domácnosti.

IMAC Protišmykový nastaviteľný stojan s dvoma miskami
31,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové misky v praktickom stojane sú ideálne pre vyšších psov. Zaisťujú ich pohodlnejšie kŕmenie. Stojan je výškovo nastaviteľný a je opatrený praktickými protišmykovými nožičkami. IMAC Protišmykový nastaviteľný stojan s dvoma miskami je vhodný na vodu i granule.