Hračky pre mačky

Zháňate krmivo alebo vybavenie z kategórie hračky pre mačky? Vyberajte u nás na MALL.SK, tovar si môžete jednoducho zoradiť od najlacnejšieho alebo od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup pre vašich miláčikov vám doručíme ešte dnes.
  • Tovar z kategórie hračky pre mačky privezieme až k vám domov, alebo si ho môžete vyzdvihnúť v našej sieti viac ako 350 výdajných miest.
  • Potrebujete pomôcť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak sa vašim zvieracím miláčikom výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších 1 000 000 výrobkov.

-51%
Netscroll Postroj s vodítkom pre mačky, CatVest
3x

Netscroll Postroj s vodítkom pre mačky, CatVest

29,90 €
14,36 €
Výpredaj

Urobte si prechádzku so svojou mačkou príjemnou a ľahkou! Postroj CatVest je vhodná pre väčšinu domácich mačiek do 8 kg. Je pohodlná a vyrobená z kvalitných materiálov. Prechádzky s mačkou nikdy neboli zábavnejšie!

Partner: Maneks SK
-41%
GiGwi hračka pre mačky Pet Droid Hider interaktívna hračka so zvukom

GiGwi hračka pre mačky Pet Droid Hider interaktívna hračka so zvukom

17,60 €
10,30 €
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Senzorická hračka, opatrená trsom farebných pierok. Vydáva zvuk, ktorý mačku priláka, pričom sa pierka začnú pohybovať dookola. GiGwi Pet Droid Hider interaktívna hračka so zvukom je napájaná na batérie a je možné ju tiež pripevniť na stenu. Súčasťou balenia sú aj náhradné pierka.

Tovar od predajcu MALL
EBI D&D KeekaBOO 8cm 25ml Snoozy John

EBI D&D KeekaBOO 8cm 25ml Snoozy John

6,60 €

Hračka pre mačky. Obsahuje Catnip/Kocúrnik obyčajný bylinku, ktorá je pre väčšinu mačiek neodolateľná svojou vôňou a účinkami. Catnip/Kocúrnik obyčajný/Nepeta cataria/Mačacia mäta/Mačacia droga to všetko sú názvy pre mačaciu bylinku číslo jeden. Nepetalaktón obsiahnut…