10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Interaktívne hračky pre psov

Zháňate krmivo alebo vybavenie z kategórie Interaktívne hračky pre psov? Vyberajte u nás na MALL.sk, tovar si môžete ľahko porovnať od najlacnejšieho alebo od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup pre vašich miláčikov vám doručíme ešte dnes.
  • Tovar z kategórie Interaktívne hračky pre psov privezieme až k vám domov, alebo si ich môžete vyzdvihnúť v našej sieti viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Potrebujete pomôcť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online, dobierkou alebo pokojne až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokiaľ sa vašim zvieracím miláčikom výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.sk nájdete ďalších 1 000 000 výrobkov.

Upresniť parametre
Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30x20 cm Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30x20 cm
Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30x20 cm

Interaktívna hračka je vyrobená z dreva. Upúta pozornosť, zbystrí zmysly, postreh aj vytrvalosť, pretože úlohou psíka je nájsť skrytú maškrtu. Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30×20 cm je tou pravou zábavou pre vášho maznáčika.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Laser Dot Cats Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30x20 cm
Tesla SMART Laser Dot Cats

Tesla Smart Laser Dot Cats je šikovný laser na hranie pre mačky. Laserový lúč zabezpečí dostatok zábavy pre vašu mačku, aj keď práve nie ste doma. Navrhnutý pre mačky všetkých plemien, stimuluje lovecký inštinkt. Laser má 3 trajektórie pohybu a 3 rôzne režimy, možnosť manuálneho ovládania. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Bluetooth. Napájanie zo siete, hladké zrýchlenie lasera s plynulým prevodom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Beeztees Laserové ukazovadlo pre mačky Karlie interaktívna drevená hračka APOLLO 30x20 cm
Beeztees Laserové ukazovadlo pre mačky
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
laserovým ukazovadlom od značky Beeztees môžete zabaviť svoju mačku na celé hodiny. Vaša chlpatá kamarátka bude týmto jasným svetlom fascinovaná a bude ho neustále sledovať. Ide o produkt s označením Trieda 1, čo znamená, že je bezpečný pre ľudí i zvieratá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Karlie Interaktívna drevená hračka THALES 22 × 12 cm HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING
Karlie Interaktívna drevená hračka THALES 22 × 12 cm
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
THALES od značky Karlie je interaktívna drevená hračka pre psov, ktorá upúta ich pozornosť, zbystrí zmysly, postreh aj vytrvalosť. Vášho maznáčika rozhodne zabaví.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EYENIMAL Hračka pre psov a mačky Rolling Ball HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING
EYENIMAL Hračka pre psov a mačky Rolling Ball

Interaktívna hračka pre psov a mačky Eyenimal Rolling Ball zaručene zaistí zábavu pre vašich miláčikov na celé hodiny. Táto zábavná hračka sa sama náhodne pohybuje a nabáda vášho maznáčika, aby ju chytil.

môžete mať 31.05

Partner: Bentech
Novinka
HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING
HARLEY® Nastaviteľné hojdacie kreslo pre psov malých plemien | PAWSWING

Aj domáci miláčikovia si zaslúžia pohodlie! Spravte radosť svojim psím maznáčikom s unikátnym hojdacím kreslom. Psík si jednoducho do nej upeleší a nechá sa spokojne hojdať. Nastaviteľné kreslo podľa veľkosti psa, vhodné pre menšie plemená.

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: Mormark
Novinka
HARLEY® Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY HARLEY® Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY
HARLEY® Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY

Táto hračka podporuje duševnú aj fyzickú aktivitu a poskytuje vášmu miláčikovi dlhé obdobia rozptýlenia!

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: Mormark
Inny Laserové ukazovadlo kľúčové svetlo baterka hračka pre mačky 2v1 HARLEY® Interaktívna hračka pre domácich miláčikov v tvare homára | LOBSTY
Inny Laserové ukazovadlo kľúčové svetlo baterka hračka pre mačky 2v1

Miniatúrny laser je skvelý ako ukazovátko počas prezentácií a ako skvelý nástroj a hračka pre vášho psa alebo mačku.

môžete mať 30.05 - 31.05

Partner: ER4
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L2 modrý Enabot Ebo SE, Mobilná kamera pre domácich miláčikov s diaľkovým ovládaním
BOT Automatický vrhač loptičiek pre psov L2 modrý

Loptový vrhač pre psov, dva varianty – malé lopty (priemer 5 cm), je vhodný pre malé a stredné plemená psov, materiál: plast, nastavenie vzdialenosti hádzania, napájanie zo siete a batérií, 3 lopty v balení.

môžete mať 31.05 - 03.06

EBI COOCKOO Gary hračka 17x20x12cm zelená Enabot Ebo SE, Mobilná kamera pre domácich miláčikov s diaľkovým ovládaním
EBI COOCKOO Gary hračka 17x20x12cm zelená

Psia hračka Gary je zábavná, nafúkaná ostnatá ryba a je súčasťou rodiny Cooccoo. Gary je jedinečná hračka – v skutočnosti je to ostnatá TPR loptička pokrytá super mäkkým plyšovým poťahom! Pískadlo vo vnútri lopty túto hračku naozaj…

môžete mať 30.05 - 31.05

Enabot Ebo SE, Mobilná kamera pre domácich miláčikov s diaľkovým ovládaním Enabot Ebo SE, Mobilná kamera pre domácich miláčikov s diaľkovým ovládaním
Enabot Ebo SE, Mobilná kamera pre domácich miláčikov s diaľkovým ovládaním

Ide o bezpečnostného robota, ktorý je možné na diaľku ovládať aplikáciou v mobilnom telefóne. Môže sa pohybovať po vašom dome. S EBO môžete v reálnom čase kontrolovať situáciu na každom rohu. EBO môžete využiť aj na sprievod rodinných príslušníkov.

môžete mať 31.05 - 03.06