10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Green
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White

Elektrická zubná kefka, sonická, 2 minútový časovač, 42 000 kmitov za minútu, 4 režimy čistenia, vodotesný (IPX7), Bluetooth rozhranie. V balení: 1× kefka, 3× hlavica, 1× nabíjačka.

môžete mať 21.05 - 22.05

Partner: CZC.cz
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Pink Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Green
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Pink

Sonická zubná kefka s 4 režimami čistenia a 42 000 kmitov za minútu. Tesla TS200 Pink je vybavený šikovným 2minútovým časovačom, ktorý postráži správny čas čistenia, 30sekundovým intervalom s upozornením na zmenu oblasti čistenia a dlhou výdržou batérie. V aplikácii Tesla Smart nájdete záznamy o čistení, nastavíte v nej silu čistenia pri jednotlivých režimoch a upozorní vás na potrebu dobitia kefky alebo výmenu hlavice.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Green Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Green
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Green

Sonická zubná kefka s 4 režimami čistenia a 42 000 pohybmi za minútu. Tesla TS200 Green je vybavený šikovným 2minútovým časovačom, ktorý postráži správny čas čistenia, 30sekundovým intervalom s upozornením na zmenu oblasti čistenia a dlhou výdržou batérie. V aplikácii Tesla Smart nájdete záznamy o čistení, nastavíte v nej silu čistenia pri jednotlivých režimoch a upozorní vás na potrebu dobitia kefky alebo výmenu hlavice.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Black Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Black
Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Black

Sonická zubná kefka s 4 režimami čistenia a 42 000 pohybmi za minútu. Tesla TS200 Black je vybavený šikovným 2minútovým časovačom, ktorý postráži správnu dobu čistenia, 30sekundovým intervalom s upozornením na zmenu oblasti čistenia a dlhou výdržou batérie. V aplikácii Tesla Smart nájdete záznamy o čistení, nastavíte v nej silu čistenia pri jednotlivých režimoch a upozorní vás na potrebu dobitia kefky alebo výmenu hlavice.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera 360 (2022) Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Black
Tesla SMART Camera 360 (2022)

Detekuje nezvyčajný pohyb a zvuk a ihneď začne natáčanie – inteligentná kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) zhotovuje Full HD videá aj so zvukom a ukladá ich na microSD kartu, cloud alebo NVR. Ochráni váš domov, zachová váš prehľad o dianí v domácnosti vo vašej neprítomnosti. Ovládanie je cez aplikáciu TESLA Smart, cez kameru môžete dokonca aj prehovoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Baby B250 Tesla SMART sonická zubná kefka TS200 Black
Tesla SMART Camera Baby B250

Inteligentná detská pestúnka Tesla Smart Camera Baby B250 natáča vo vylepšenom rozlíšení 2304×1296 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Wi-Fi pripojenie, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, sprievodná aplikácia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus

Robotický vysavač s funkcí vysávání a vytírání se sací silou 3000 Pa a až 100 minutami provozu na jedno nabití. Tesla Smart Laser AI300 Plus je vybaven laserovou navigací LiDAR a SLAM a dokovací stanicí s funkcí automatického nabíjení a vyprazdňování.

môžete mať 21.05

Partner: MALL
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad

Náhradná silikónová podložka do chytrej mačacej toalety Tesla Smart Cat Toilet.

môžete mať 21.05

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Mini (2022) Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART Camera Mini (2022)

Detekuje nezvyčajný pohyb a zvuk a ihneď začne natáčanie – inteligentná kamera TESLA Smart Camera Mini (2022) vytvára Full HD videá aj so zvukom a ukladá ich na microSD kartu, cloud alebo NVR. Ochráni váš domov, zachová váš prehľad o dianí v domácnosti vo vašej neprítomnosti. Ovládanie je cez aplikáciu TESLA Smart, cez kameru môžete dokonca aj prehovoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART náhradný filter Dehumidifier XL Filter Tesla SMART náhradný filter Dehumidifier XL Filter
Tesla SMART náhradný filter Dehumidifier XL Filter

Náhradný HEPA XL filter kompatibilný s Tesla Smart Dehumidifier XL. Tesla Dehumidifier XL Filter ponúka HEPA filtračný papier F7.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Outdoor 2K Tesla SMART náhradný filter Dehumidifier XL Filter
Tesla SMART Camera Outdoor 2K

Detekuje nezvyčajný pohyb a zvuk a ihneď začne natáčanie – múdra vonkajšia kamera TESLA Smart Camera Outdoor 2K zhotovuje v 4Mpx rozlíšení videa aj so zvukom a ukladá ich na microSD kartu, cloud alebo NVR. Ochráni okolité prostredie vášho domova, zachová váš prehľad o dianí na pozemku vo vašej neprítomnosti. Ovládanie je cez aplikáciu TESLA Smart, cez kameru môžete dokonca aj prehovoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter Tesla SMART náhradný filter Dehumidifier XL Filter
Tesla SMART Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter

Náhradný uhlíkový filter s fotokatalyzátorom. Tesla-Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter ponúka životnosť 1600 hodín prevádzky. Určený pre Tesla Smart Air Purifier Pro M (L, XL). 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Thermostatic Valve TV500 Tesla SMART Tesla Foldable Ionic Hair Dryer
Tesla SMART Thermostatic Valve TV500

Tesla Smart termostatická hlavica TV500 pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia. Rýchla zmena teploty priamo na hlavici a diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Tesla Foldable Ionic Hair Dryer Tesla SMART Tesla Foldable Ionic Hair Dryer
Tesla SMART Tesla Foldable Ionic Hair Dryer

Skladací sušič vlasov s ionizáciou vzduchu. Výkon 1 500 W. Jednosmerný motor. Napájanie 220–240 V AC 50/60H. Ochrana proti prehriatiu. 2 rýchlosti + studený vzduch. Skladacia konštrukcia. Dĺžka kábla 2,8 m. Súčasťou balenia nadstavec koncentrátora vzduchu a difuzér. Hmotnosť 350 g.

môžete mať 21.05 - 22.05

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Laser Dot Cats Tesla SMART Tesla Foldable Ionic Hair Dryer
Tesla SMART Laser Dot Cats

Tesla Smart Laser Dot Cats je šikovný laser na hranie pre mačky. Laserový lúč zabezpečí dostatok zábavy pre vašu mačku, aj keď práve nie ste doma. Navrhnutý pre mačky všetkých plemien, stimuluje lovecký inštinkt. Laser má 3 trajektórie pohybu a 3 rôzne režimy, možnosť manuálneho ovládania. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Bluetooth. Napájanie zo siete, hladké zrýchlenie lasera s plynulým prevodom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Baby and Display BD300 Tesla SMART Camera 360 4G Battery (TSL-CAM-19TG)
Tesla SMART Camera Baby and Display BD300

Inteligentná detská pestúnka so sprievodným displejom Teslá Smart Camera Baby and Display BD300 natáča vo vysokom rozlíšení 1304×1296 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Monitor s 5'' LCD displejom a Wi-Fi pripojením, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, sprievodná **aplikácia

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera 360 4G Battery (TSL-CAM-19TG) Tesla SMART Camera 360 4G Battery (TSL-CAM-19TG)
Tesla SMART Camera 360 4G Battery (TSL-CAM-19TG)

Kamera, rozlíšenie: 2304 × 1296 bodov (3 Mpix), obojsmerný zvuk, IR prísvit do 10 metrov, otočný objektív, interné batérie, možno napájať cez vybraný solárny panel (nie je súčasťou balenia). Rozhranie: 4G/LTE, slot pre pamäťovú kartu.

môžete mať 21.05 - 22.05

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Air Purifier Pro M Tesla SMART Camera 360 4G Battery (TSL-CAM-19TG)
Tesla SMART Air Purifier Pro M

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 210 m3/h pre miestnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať 21.05

Partner: MALL
Tesla SMART robotický vysavač AI100 Tesla SMART fén Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer
Tesla SMART robotický vysavač AI100

Robotický vysavač vysává i vytírá zároveň a ušetří vám tak starosti s úklidem. Tesla Smart AI100 disponuje sací silou 1800 Pa, baterií s kapacitou 2000 mAh, HEPA filtrem, gyroskopickou navigací a připojením k Wi-Fi.

môžete mať 21.05

Partner: MALL
Tesla SMART fén Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer Tesla SMART fén Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer
Tesla SMART fén Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer

Fén na vlasy s príkonom 1500 W, 3 teplotami a 3 rýchlosťami. Tesla Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer disponuje automatickým režimom, LED osvetlením, pamäťovým konfiguračným systémom a profesionálnymi magnetickými tryskami s otáčaním o 360°.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Pet Fountain 2 l Tesla SMART fén Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer
Tesla SMART Pet Fountain 2 l

Tesla Smart Pet Fountain je inteligentná fontána na vodu pre vášho domáceho maznáčika. Zaistí dostatok čerstvej a čistej vody, aj keď práve nie ste doma. Objem nádrže 2 l, je jednoduchá na údržbu aj výmenu filtra. Prepracovaný filtračný systém, cirkulácia vody, filter z organickej bavlny s aktívnym uhlím a živicou pre perfektne čistú vodu. Premení vodu na mäkkú, odstráni zvyškový chlór a vyfiltruje ióny ťažkých kovov. Spárovateľná cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Baby B200 Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Camera Baby B200

Inteligentná detská pestúnka Tesla Smart Camera Baby B200 natáča v rozlíšení 1920×1080 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Wi-Fi pripojenie, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, mnoho funkcií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Battery CB500 Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Camera Battery CB500

Vonkajšia WiFi kamera TESLA Smart Camera Battery CB500 vytvára záznamy vo 2K rozlíšení, má integrovaný LED prísvit pre nočné videnie a výkonnú integrovanú batériu s kapacitou 9600mAh. Ukladá záznamy na microSD kartu alebo Cloud. Obojsmerná audio komunikácia, detekcia pohybu, možnosť solárneho dobíjania pre nepretržitú prevádzku. Sprievodná ovládacia aplikácia Tesla Smart pre Android aj iOS.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C

Tesla Pet Feeder Camera je inteligentný dávkovač krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Perfektný pomocník na diaľku zaistí dostatok krmiva, aj keď práve nie ste doma. Objem nádoby 4 l, je ľahko vyberateľná a priehľadná. Jednoduché plánovanie času kŕmenie aj veľkosti porcie. Jedna porcia cca 10 g, kŕmna dávka až 10 porcií. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi. Vybavený záložnou batériou, HD kamerou s nočným videním, mikrofónom, reproduktorom a tlačidlom Feed pre manuálne vydanie porcie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL