Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Tesla SMART Air Purifier Pro L Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART Air Purifier Pro L

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 360 m3/h pre miestnosti do 43 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro L je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Dimmer Touch Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART Dimmer Touch

Inteligentný stmievač Tesla Smart Dimmer Touch umožňuje prispôsobenie intenzity osvetlenia v dome podľa dennej doby aj vašich zvyklostí. Dotyková plocha pre manuálne ovládanie, diaľkové ovládanie po spárovanie cez Wi-Fimobilnou aplikáciou pre Android aj iOS, pripojenie ZigBee, možnosť nastavenie automatických scenárov. Kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alex a Google Assistant.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4 Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4

Tesla Pet Feeder je šikovný dávkovač krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Perfektný pomocník na diaľku zaistí dostatok krmiva, aj keď práve nie ste doma. Objem nádoby 4 l, je ľahko vyberateľná a priehľadná. Jednoduché plánovanie času kŕmenie aj veľkosti porcie. Jedna porcia cca 10 g, kŕmna dávka až 10 porcií. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi. Vybavený záložnou batériou, obsahuje mikrofón a reproduktor a tlačidlo Feed pre manuálne vydanie porcie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Module Dual Tesla SMART Switch Dual Battery
Tesla SMART Switch Module Dual

Inteligentné relé Tesla Smart Switch Module Dual zaistí všetky výhody inteligentného osvetlenia bez potreby výmeny klasických vypínačov. Inštalácia pod klasický vypínač, spárovanie cez pripojenie Wi-Fimobilnou aplikáciou pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Button Tesla SMART Switch Dual Battery
Tesla SMART Sensor Button

Môžete vďaka nemu ovládať ostatné chytré prístroje v domácnosti – chytrý senzor TESLA Smart Sensor Button poslúži ako univerzálne ovládacie tlačidlo. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a môžete inteligentné tlačidlo ovládať aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a má veľmi nízku spotrebu energie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Dual Battery Tesla SMART Switch Dual Battery
Tesla SMART Switch Dual Battery

Šikovný vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery. Vybavený 2 programovateľnými tlačidlami s nastavením funkcií, bezdrôtový protokol ZigBee. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Tesla Smart pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Možnosť manuálneho aj diaľkového ovládania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Air Purifier Pro XL Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Air Purifier Pro XL

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 510 m3/h pre miestnosti do 61 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub) Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)

Tesla Smart Bundle Basic obsahujúca 2 termostatické hlavice a centrálnu jednotku ZigBee Hub. Pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia, rýchla zmena teploty priamo na hlavici aj diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Plug Dual 2x Bundle Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Plug Dual 2x Bundle

2 inteligentné zásuvky Tesla SMART Plug Dual pre jednoduché nastavenie automatického spínania. Možnosť vzdialeného ovládania cez sprievodnú mobilnú aplikáciu, nastavenia automatizácií, zobrazujú aktuálnu aj dlhodobú spotrebu energie, možnosť nastavenia automatického spínania pre každú zásuvku zvlášť. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Kompatibilný s platformou Tuya, aplikácia Tesla Smart

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Power Strip 3+4 USB Tesla SMART Power Strip 3+4 USB
Tesla SMART Power Strip 3+4 USB

Inteligentná predlžovacia zásuvka Tesla SMART Power Strip 3 + 4 USB. Samostatné ovládanie zásuviek a USB portov, pripojenie Wi-Fi, zabudované 4 USB porty, možnosť vzdialeného ovládania cez sprievodnú mobilnú aplikáciu, nastavenie automatizácie, zobrazuje aktuálnu aj dlhodobú spotrebu energie. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Kompatibilný s platformou Tuya, aplikácia Tesla Smart

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Baby B200 Tesla SMART Power Strip 3+4 USB
Tesla SMART Camera Baby B200

Inteligentná detská pestúnka Tesla Smart Camera Baby B200 natáča v rozlíšení 1920×1080 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Wi-Fi pripojenie, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, mnoho funkcií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Siren Tesla SMART Power Strip 3+4 USB
Tesla SMART Sensor Siren

Monitoruje, či nie je ohrozený váš majetok alebo domácnosť – chytrý senzor TESLA Smart Sensor Siren vás v prípade nebezpečenstva upozorní alarmom s vysokým zvukovým tlakom a tiež pošle upozornenie na váš smartfón. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a o spustení alarmu budete vedieť aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a disponuje externým adaptérom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Dual Tesla SMART Camera Mini (2022) (TSL-CAM-MINI22S)
Tesla SMART Switch Dual

Inteligentný Wi-Fi vypínač Tesla Smart Switch Dual umožňuje pripojenie a nezávislé ovládanie2 pripojených zariadení alebo svetiel. Spárovanie cez pripojenie Wi-Fimobilnou aplikáciou pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier Tesla SMART Camera Mini (2022) (TSL-CAM-MINI22S)
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier

Zvlhčovač vzduchu sa zvlhčujúcim výkonom až 210 ml/h pre miestnosti až 21 m2. Tesla-Smart Humidifier ponúka automatické vypnutie, indikátor množstva vody, výkonnostné režimy a časovač. Objem nádrže na vodu 2,2 litra. Podpora mobilnej aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Mini (2022) (TSL-CAM-MINI22S) Tesla SMART Camera Mini (2022) (TSL-CAM-MINI22S)
Tesla SMART Camera Mini (2022) (TSL-CAM-MINI22S)

Vnútorná múdra kamera. Ostré a detailné zábery. Dosah 10 m. Kompaktné rozmery. Full HD rozlíšenie. Inteligentná detekcia pohybu a zvuku, obojsmerný zvuk.

môžete mať 02.10

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Camera Outdoor (2022) Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Camera Outdoor (2022)

Detekuje nezvyčajný pohyb a zvuk a ihneď začne natáčanie – múdra vonkajšia kamera TESLA Smart Camera Outdoor (2022) zhotovuje Full HD videá aj so zvukom a ukladá ich na microSD kartu, cloud alebo NVR. Ochráni okolité prostredie vášho domova, zachová váš prehľad o dianí na pozemku vo vašej neprítomnosti. Ovládanie je cez aplikáciu TESLA Smart, cez kameru môžete dokonca aj prehovoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad

Náhradná silikónová podložka do chytrej mačacej toalety Tesla Smart Cat Toilet.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Heater HTR300 Tesla SMART Cat Toilet Silicone Pad
Tesla SMART Heater HTR300

Inteligentné vykurovanie. Spôsob vykurovania PTC. Výkon 2000 W. 2 režimy vykurovania a režim ventilácie. Časovač 1–12 h. Podpora Wi-Fi 2,4 GHz. Možnosť ovládania aplikácií Tesla Smart. Kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa. Hlučnosť 53 dB. Rozmery 230 × 230 × 700 mm.

môžete mať 02.10

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Plug 3x Bundle Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity
Tesla SMART Plug 3x Bundle

3 inteligentné zásuvky Tesla SMART Plug 3× Bundle pre jednoduché nastavenie automatického spínania. Možnosť vzdialeného ovládania cez sprievodnú mobilnú aplikáciu, nastavenie automatizácií, zobrazuje aktuálnu aj dlhodobú spotrebu energie. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Kompatibilný s platformou Tuya, aplikácia Tesla Smart

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity
Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity

Inteligentný senzor teploty a vlhkosti Sensor Temperature and Humidity značky Tesla SMART. Detekuje teplotu a vlhkosť okolia v reálnom čase. Jednoduchá inštalácia, biele prevedenie, malé rozmery. Aplikácia Tesla Smart pre mobilné zariadenia Android a iOS.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Water Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity
Tesla SMART Sensor Water

Monitoruje, či vo vašej domácnosti nedochádza k úniku vody – inteligentný senzor TESLA Smart Sensor Water vás v prípade nebezpečenstva upozorní zaslaním poplašného signálu do brány (gateway) a tiež pošle upozornenie na váš smartfón. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a o zistenom nebezpečenstve budete vedieť aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a disponuje vymeniteľnou batériou s ročnou výdržou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Quatro Battery Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter
Tesla SMART Switch Quatro Battery

Šikovný vypínač Tesla Smart Switch Quatro Battery. Vybavený 4 programovateľnými tlačidlami s nastavením funkcií, bezdrôtový protokol ZigBee. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Tesla Smart pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Možnosť manuálneho aj diaľkového ovládania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART TESLA Smart T2KYD55 - 139cm Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter
Tesla SMART TESLA Smart T2KYD55 - 139cm

Televízia LED s rozlíšením 4K (3840 × 2160 px). Uhlopriečka 55"/139 cm. SMART TV s OS Android TV 9.0. Technológia HDR10, Dolby Audio. Wi-Fi. Bluetooth.

môžete mať 03.10

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter
Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter

Náhradný uhlíkový filter s fotokatalyzátorom. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter ponúka životnosť 12 mesiacov prevádzky. Určený pre Tesla Smart Air Purifier Pro XL (M, L)). 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL