Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier

Zvlhčovač vzduchu sa zvlhčujúcim výkonom až 210 ml/h pre miestnosti až 21 m2. Tesla-Smart Humidifier ponúka automatické vypnutie, indikátor množstva vody, výkonnostné režimy a časovač. Objem nádrže na vodu 2,2 litra. Podpora mobilnej aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Oxymeter Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier
Tesla SMART Oxymeter

Prstový pulzný oxymeter značky Tesla-SMART je určený na zmeranie SpO2 a tepovej frekvencie. Ľahko prenosný a kompaktný prístroj určený na okamžité zmeranie. Počas niekoľkých sekúnd zobrazí vašu nasýtenie hemoglobínu a srdcovú frekvenciu. Pripojenie Bluetooth, farebný OLED displej, sprievodná aplikácia pre Android aj iOS.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Thermometer Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier
Tesla SMART Thermometer

Digitálny bezdotykový teplomer. Vybavený IR senzorom. Na profesionálne aj domáce použitie. LED podsvietenie. Zvukový alarm. Automatické vypnutie pri nečinnosti. Podpora technológie Bluetooth. Disponuje dvoma prevádzkovými režimami na meranie telesnej teploty a na meranie teploty povrchov predmetov.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Blood Pressure Monitor Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi, osobní váha
Tesla SMART Blood Pressure Monitor

Tlakomer. Intuitívne ovládanie. Veľký LED displej. Ideálne pre seniorov. Oscilometrická metóda merania. Oblasťou merania je nadlaktie. Podpora Bluetooth. Umožňuje stiahnutie aplikácie Tesla Smart pre Google Android a Apple iOS. Zariadenie je funkčné na 4 alkalické batérie AAA/Typ-C 5V.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Composition Scale SC100 Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi, osobní váha
Tesla SMART Composition Scale SC100

Múdra váha so schopnosťou zmerať až 18 rôznych typov meraní (napríklad hmotnosť, BMI, miera telesného tuku %, svalová hmota, telesná voda a pod. Váha je vybavená prehľadným LED displejom a 4 tenzometre.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi, osobní váha Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi, osobní váha
Tesla SMART Composition Scale Style Wi-Fi, osobní váha

Chytrá váha. Meranie až 13 údajov. Priehľadná vodivá ITO vrstva. 6 mm hrubé kompozitné sklo. 4 tenzometre na meranie hmotnosti Wi-Fi pripojenia. Aplikácia Tesla Smart.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Composition Scale Wi-Fi Tesla SMART Composition Scale Wi-Fi
Tesla SMART Composition Scale Wi-Fi

Inteligentná osobná váha TESLA Smart Composition Scale Wi-Fi sa rozhodne neradí medzi obyčajné váhy. Vďaka 4 senzometrom a rade elektród spoľahlivo zmeria až 13 údajov vrátane BMI či obsahu vody v tele. Disponuje pripojením Wi-Fi a údaje prenesie a vyhodnotí v sprievodnej aplikácii Tesla Smart. Nosnosť 180 kg, kvalitné materiály, nabíjanie AAA batériami.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL