Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Tesla SMART

Upresniť parametre
Tesla SMART Air Purifier Pro M Tesla SMART Air Purifier Pro XL
Tesla SMART Air Purifier Pro M

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 210 m3/h pre miestnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tesla SMART Air Purifier Pro L Tesla SMART Air Purifier Pro XL
Tesla SMART Air Purifier Pro L

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 360 m3/h pre miestnosti do 43 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro L je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tesla SMART Air Purifier Pro XL Tesla SMART Air Purifier Pro XL
Tesla SMART Air Purifier Pro XL

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom 510 m3/h pre miestnosti do 61 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL je vybavená UV lampou, HEPA filtrom, umývateľným predfiltrom a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrom. Generátor negatívnych iónov výrazne zlepšuje kvalitu vzduchu. 

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART zvlhčovač vzduchu Humidifier

Zvlhčovač vzduchu sa zvlhčujúcim výkonom až 210 ml/h pre miestnosti až 21 m2. Tesla-Smart Humidifier ponúka automatické vypnutie, indikátor množstva vody, výkonnostné režimy a časovač. Objem nádrže na vodu 2,2 litra. Podpora mobilnej aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S) Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)

Bezpečnostná 2 Mpx kamera s PIR senzorom. Tesla Smart Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S) natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 × 1080 px a širokom pozorovacom uhle 130°, má dobíjaciu batériu s kapacitou 9 600 mAh a mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená spoľahlivým PIR senzorom a má krytie IP65 pre ochranu pred prachom a vodou. Podporuje domácich asistentov Goodle Assistant a Amazon Alexa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART odvlhčovač vzduchu Dehumidifier XL Tesla SMART Camera PIR Battery (TSL-CAM-SNAP11S)
Tesla SMART odvlhčovač vzduchu Dehumidifier XL

Odvlhčovač vzduchu s funkciou automatického vypnutia a alarmom plného zásobníka vody. Tesla Smart Dehumidifier XL je vybavený časovačom, nastaviteľným výkonom odvlhčovania a 2–4–8 hodinovým časovačom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tesla SMART Camera 360 (2022) Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Camera 360 (2022)

Detekuje nezvyčajný pohyb a zvuk a ihneď začne natáčanie – inteligentná kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) zhotovuje Full HD videá aj so zvukom a ukladá ich na microSD kartu, cloud alebo NVR. Ochráni váš domov, zachová váš prehľad o dianí v domácnosti vo vašej neprítomnosti. Ovládanie je cez aplikáciu TESLA Smart, cez kameru môžete dokonca aj prehovoriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera Baby B250 Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Camera Baby B250

Inteligentná detská pestúnka Tesla Smart Camera Baby B250 natáča vo vylepšenom rozlíšení 2304×1296 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Wi-Fi pripojenie, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, sprievodná aplikácia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Thermostatic Valve TV100 Tesla SMART Thermostatic Valve TV100
Tesla SMART Thermostatic Valve TV100

Tesla Smart termostatická hlavica TV100 pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia. Rýchla zmena teploty priamo na hlavici a diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S) Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)

Vnútorná bezpečnostná 2 Mpx kamera. Tesla Smart Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S) natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 × 1080 px, detekuje podozrivý zvuk a pohyb, umožňuje rotáciu 355° horizontálne a až 85° vertikálne a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Záznam uložíte na MicroSD kartu alebo na cloudové úložisko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Plug Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Plug

Inteligentná zásuvka Tesla SMART Plug pre jednoduché nastavenie automatického spínania. Možnosť vzdialeného ovládania cez sprievodnú mobilnú aplikáciu, nastavenie automatizáciou, zobrazuje aktuálnu aj dlhodobú spotrebu energie. Podpora hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Kompatibilný s platformou Tuya, aplikácia Tesla Smart

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Smoke Tesla SMART Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9S)
Tesla SMART Sensor Smoke

Monitoruje, či vo vašej domácnosti nedošlo k požiaru – šikovný senzor TESLA Smart Sensor Smoke vás v prípade nebezpečenstva upozorní alarmom, blikaním a tiež pošle upozornenie na váš smartfón. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a o spustení alarmu budete vedieť aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a disponuje batériou s 5-ročnou životnosťou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x

Náhradné vrecká do Tesla Smart Cat toilet značky Tesla SMART. V balení 2× rolka po 20ks.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch ZigBee Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x
Tesla SMART Switch ZigBee

Inteligentný vypínač Tesla Smart Switch ZigBee umožňuje pripojenie a nezávislé ovládanie osvetlenia aj na diaľku. Na komunikáciu využíva bezdrôtový protokol ZigBee umožňujúci pokrytie až 50 m, ovládanie sprievodnou mobilnou aplikáciou pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART RJ45 ZigBee Hub Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x
Tesla SMART RJ45 ZigBee Hub

Teslá Smart RJ45 ZigBee Hub – prepojovací prvok chytrých zariadení fungujúcich vďaka bezdrôtovému protokolu ZigBee.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Laser Dot Cats Tesla SMART Camera Baby B200
Tesla SMART Laser Dot Cats

Tesla Smart Laser Dot Cats je šikovný laser na hranie pre mačky. Laserový lúč zabezpečí dostatok zábavy pre vašu mačku, aj keď práve nie ste doma. Navrhnutý pre mačky všetkých plemien, stimuluje lovecký inštinkt. Laser má 3 trajektórie pohybu a 3 rôzne režimy, možnosť manuálneho ovládania. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Bluetooth. Napájanie zo siete, hladké zrýchlenie lasera s plynulým prevodom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Cat Toilet Tesla SMART Camera Baby B200
Tesla SMART Cat Toilet

Chytrá toaleta pre mačky s funkciou automatickej filtrácie podstielky, kapacita podstielky 3 L. Podporované aplikácie: Tesla Smart pre Google Android a Apple iOS. Napájanie: DC 12V, 1A.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Tesla SMART Camera Baby B200 Tesla SMART Camera Baby B200
Tesla SMART Camera Baby B200

Inteligentná detská pestúnka Tesla Smart Camera Baby B200 natáča v rozlíšení 1920×1080 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládať otáčanie a naklápanie kamery v horizontálnej aj vertikálnej osi a má mikrofón aj reproduktor pre obojstrannú komunikáciu. Je vybavená infračerveným nočným videním na vzdialenosť 10 m. Wi-Fi pripojenie, monitoring teploty aj vlhkosti v miestnosti, mnoho funkcií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A
Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A

Tesla Smart termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia. Rýchla zmena teploty priamo na hlavici a diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL. Batéria s výdržou až 24 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Module Dual Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A
Tesla SMART Switch Module Dual

Inteligentné relé Tesla Smart Switch Module Dual zaistí všetky výhody inteligentného osvetlenia bez potreby výmeny klasických vypínačov. Inštalácia pod klasický vypínač, spárovanie cez pripojenie Wi-Fimobilnou aplikáciou pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Siren Tesla SMART Termostatická hlavica Style TSL-TRV-GS361A
Tesla SMART Sensor Siren

Monitoruje, či nie je ohrozený váš majetok alebo domácnosť – chytrý senzor TESLA Smart Sensor Siren vás v prípade nebezpečenstva upozorní alarmom s vysokým zvukovým tlakom a tiež pošle upozornenie na váš smartfón. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a o spustení alarmu budete vedieť aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a disponuje externým adaptérom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Sensor Gas Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Sensor Gas

Monitoruje, či vo vašej domácnosti nedochádza k úniku zemného plynu – šikovný senzor TESLA Smart Sensor Gas vás v prípade nebezpečenstva upozorní alarmom, blikaním a tiež pošle upozornenie na váš smartfón. Stačí si nainštalovať aplikáciu TESLA Smart a o spustení alarmu budete vedieť aj na diaľku. Bezdrôtové pripojenie je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládanie a disponuje externým adaptérom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Switch Dual Battery Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Switch Dual Battery

Šikovný vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery. Vybavený 2 programovateľnými tlačidlami s nastavením funkcií, bezdrôtový protokol ZigBee. Spárovanie s mobilnou aplikáciou Tesla Smart pre Android aj iOS, možnosť nastavenia automatických scenárov. Možnosť manuálneho aj diaľkového ovládania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub) Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)
Tesla SMART Bundle Basic 2 (2x hlavica + Zigbee Hub)

Tesla Smart Bundle Basic obsahujúca 2 termostatické hlavice a centrálnu jednotku ZigBee Hub. Pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia, rýchla zmena teploty priamo na hlavici aj diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL