Neviete, aký darček vybrať?

Darujte darčekový poukaz!

Nakúpiť poukazy

Prečo nakupovať vianočné darčeky na MALL.SK

Vrátenie nevhodných darčekov do 31. 1. 2020

Či už nakupujete darčeky v predstihu alebo si ich nechávate na poslednú chvíľu, nikdy si nemôžete byť istý, že sa trafíte do vkusu alebo želaní vašich blízkych. Preto u nás teraz k nákupu získate možnosť predĺženého vrátenia tovaru – a to až do januára! Ponuka sa nevzťahuje na tovar označený ako Partnerský predaj. Kompletné podmienky akcie nájdete tu.

Vernostné kluby

Áno, u nás sa vernosť vypláca! Využite niektorý z našich vernostných klubov a užite si skvelé ponuky z prvej ruky každý mesiac a široký výber produktov za skvelé klubové ceny. Využiť môžete náš MALL klub Pre deti alebo Klub BigBrands. Viac informácií nájdete tu.

Osobný odber na viac než 350 výdajných miestach po celej SR

Nenechajte nič na náhodu a zvoľte si rýchlejší a bezproblémový spôsob doručenia darčekov pre vašich blízkych – nechajte si ich jednoducho doručiť na naše výdajné miesta a sieť MALL Boxov! Mapu výdajných miest a MALL Boxov nájdete tu.

Výhody osobného odberu na MALL.SK:

  • MALL Boxy s nonstop prevádzkou.
  • Najširšia sieť výdajných miest.
  • Doručenie už v deň objednania.
  • Predĺžená otváracia doba počas sviatkov!

Reklamácia bez problémov

Menšiu reklamáciu do 40 € u nás vyriešite bez problémov aj počas sviatkov.

Ak takúto reklamáciu od 16. 9. 2019 do 31. 12. 2019 prinesiete na pobočku MALL Shop (ich zoznam nájdete tu) obratom vám chybný tovar vymeníme za nový, alebo vám vrátime peniaze!

Výhody reklamácie bez problémov na MALL.SK:

  • Žiadne dlhé čakanie.
  • Ušetríte čas a starosti.
  • Za svoje darčeky získate rýchlu náhradu.

Z nášho blogu

Prečítať

Odhaľte vianočné trendy roku 2019

Vieme, aká je farba tohtoročných Vianoc a čo všetko bude in. Prečítajte si, ako vyladiť stromček aj byt podľa vianočných trendov pre rok 2019.

Prejsť na článok

Prečítať

Aké vianočné darčeky nakupujú Slováci najčastejšie?

Vianoce sú najmä sviatkom pokoja a mieru, ale bez darčekov pod stromčekom si ich už nedokážeme ani predstaviť. Vedeli ste, že Slováci najčastejšie nakupujú až 15 darčekov a minú za ne približne 400 €?

Prejsť na článok