TORO Sviečka v skle Vanilka 510 g
9,74 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatická sviečka v skle 510 g je vhodná nielen na dekoráciu a spríjemnenie chvíľ strávených doma, ale aj ako darček, ktorý urobí radosť vašim blízkym. Vôňa – vanilka.

TORO Sviečka v skle Jahoda + melón 510 g
9,74 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatická sviečka v skle 510 g je vhodná nielen na dekoráciu a spríjemnenie chvíľ strávených doma, ale aj ako darček, ktorý urobí radosť vašim blízkym. Vôňa – jahoda + melón.

Yankee Candle Home Sweet Home Classic malá 104 g
15,63 € 7,80 €

Aróma škorice, domáceho pečenia, ktorá vás zahreje pri srdci a naplní váš domov atmosférou vzájomnej lásky a porozumenia. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejším dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

Yankee Candle Lemongrass & Ginger Classic malá 104 g
15,63 € 7,80 €

Čerstvá a čistá zmes jemnej citrónovej trávy a práve rozkrojeného zázvoru. Vonná sviečka Yankee Candle v najobľúbenejšom dizajne Classic so skleneným vrchnákom bola vyrobená za použitia najlepších surovín a čistých prírodných vonných výťažkov.

TORO Čajová sviečka biela 100 ks
5,05 € 4 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá.

Air wick Essential Oils sviečky - zimná kolekcia (5 x 185 g)
36,40 € 19,90 €

Set 5 vonných sviečok Airwick prevonia nejednu miestnosť a spríjemní pochmúrne jesenné večery. V kolekcii nájdete jablčnú vôňu, biely melón, pomaranč, vanilku a naplavené drevo. Sviečky Essential Oils obsahujú esenciálne oleje priamo z ovocia a kvetín.

Air wick Essential Oils Infusion sviečka - Pomaranč a sviatočné korenie 150g
3,06 € 2,80 €

Sviečka s vôňou pomaranča a sviatočného korenia z radu Air Wick Essential Oils, ktorá je inšpirovaná vôňami namiešanými z prírodných esencií získaných z ovocia, kvetov a rastlín. Jemná citrusová aróma vyzretého pomaranč dodá vášmu domovu pocit čistoty a zmes korenia s ľahkými tónmi badiánu vykúzli jedinečnú sviatočnú atmosféru. Okrem toho, že prevonia vzduch, eliminuje vďaka svojmu zloženiu aj tabakové pachy.

Air wick XXL sviečky - zimná kolekcia (3 x 310 g)
27,60 € 17,90 €

Set 3 vonných sviečok Airwick prevonia nejednu miestnosť a spríjemní pochmúrne jesenné večery. V kolekcii nájdete sladkú vanilku, ružový hrachor a korenenú škoricu pre nekončiaci romantiku. Sviečky Essential Oils obsahujú esenciálne oleje priamo z ovocia a kvetín.

Glade MAXI candle Deep Amber Hills 224 g
6,50 € 5,40 €

Aromatická sviečka od značky Glade v limitovanej vianočnej edícii príbytok nádherne prevonia vôňou čiernych ríbezlí s kadidlom a klinčekmi. Dekoratívny vzhľad sviečky v sklenenej dóze dozdobí interiér aj pokiaľ nie je práve zapálená.

TORO Čajová sviečka Vanilka 30 ks
5,05 € 2,90 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá. Vôňa vanilka.

Woodwick Vonná sviečka váza Black Cherry 609,5 g
27,10 € 21,70 €

Vonná sviečka Black Cherry v sebe ukrýva sladkú šťavnatú vôňu čiernych čerešní. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.

Woodwick Vonná sviečka loď Pomegranate 453,6 g
26,40 € 21,10 €

Sviečka loď vám prináša sviežu vôňu granátového jablka s čiernymi ríbezľami, kvetmi a bohatými podtóny rumu a pižma. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.

Woodwick Vonná sviečka loď Magnolia 453 g
26,40 € 21,10 €

Vonná sviečka loď Magnolia – to je sladká vôňa kvetov magnólie, ktorá sa prelína s akordmi zelených lístkov a bielych kvetov. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.

Woodwick Vonná sviečka loď White Tea & Jasmine 453 g
26,40 € 21,10 €

Vonná sviečka loď White Tea & Jasmine v sebe ukrýva čistý biely čaj a štipku jazmínu s vôňou červeného cédru a ruže. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.

Glade Pack 3x Sviečka Decor Santalové drevo 70 g
6,21 € 5 €

Aromatická sviečka Glade Decor Santalové drevo z Bali. Obsahuje zmes vonných olejov, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia. Vydrží horieť až 30 hodín.

Woodwick At The Beach 275,0 gr váza stredná
21,10 € 13,20 €

Vonná sviečka s typickým dreveným viečkom krásne prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu. Sviečka At The Beach 275,0 gr svetovej značky Woodwick vonia po **tropickom ovocí a krémovom **kokosu.

Air wick Essential Oils sviečka - Pomaranč & Vonná tyčinka 185 g
7,36 € 4,40 €

Zútulnenie domácnosti za chladných večerov je možné vďaka vonnej sviečke Air Wick s vôňou pomaranča, korenia a santalového dreva. Sklenený svietnik s uzáverom z prírodného korku kompletizuje útulnú atmosféru, ktorú pálenie tejto sviečky vyvolá.

TORO Čajová sviečka Jablko 30 ks
5,05 € 2,90 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá. Vôňa jablko.

Woodwick Vonná sviečka 453,6 g Červená jarabina
27,93 € 20,70 €

Vonná sviečka od značky Woodwick s vôňou červenej jarabiny vydrží horieť až 50 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.

Yankee Candle Classic veľká 623 g Mulberry & Fig Delight
30 € 20,40 €

Vonná sviečka so skleneným vrchnákom je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Sviečka Yankee Candle Classic veľká 623 g Mulberry & Fig Delight prevonia váš byt šťavnatými plodmi moruše a čerstvo odtrhnutých fíg.