HIMAXX Elektrický zapaľovač Spark Blue USB-14%
26,28 €

22,52 €

Výpredaj

Metalicky modrý luxusný zapaľovač v kovovom prevedení je dodávaný v darčekovom balení. Do zapaľovača nemusíte dopĺňať žiadne látky, stačí len pripojiť na USB nabíjačku a máte hotovo.


HIMAXX Elektrický zapaľovač Spark Gold USB
36,95 €

22,15 €

Luxusný zapaľovač v zlatom prevedení s rytinou dračieho motívu je dodávaný v darčekovom balení. Do zapaľovača nemusíte dopĺňať žiadne látky, stačí len pripojiť na USB nabíjačku a máte hotovo.


HIMAXX Elektrický zapaľovač Spark Rainbow USB-14%
26,28 €

22,52 €

Výpredaj

Luxusný dúhovo farebný zapaľovač v kovovom prevedení je dodávaný v darčekovom balení. Do zapaľovača nemusíte dopĺňať žiadne látky, stačí len pripojiť na USB nabíjačku a máte hotovo.


Postershop Tabuľa Marilyn Monroe
7,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s legendárnou hviezdou 50. rokov Marilyn Monroe poteší všetkých fanúšikov tejto americkej herečky. Tabuľa má rozmer 15 × 20 cm a vďaka otvorom ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.


Postershop Tabuľa The Beatles
7,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro tabuľa s motívom Beatles poteší všetkých priaznivcov tejto anglickej skupiny. Je vyrobená z plechu a vďaka štyrom otvorom v ich rohoch ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.


Postershop Pokladnička Volkswagen
7,36 €

Plechová pokladnička už svojím motívom nabáda k šetreniu na nové úpravy a vychytávky pre vášho miláčika na štyroch kolesách. Pokladnička má odnímateľné veko, a tak ju môžete bez zničenia kedykoľvek vyprázdniť.


Postershop Plechová tabuľa 20x30 cm VW Parking Only
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s rozmermi 20×30cm s nápisom Parking Only je ideálnym darčekom pre milovníkov značky Volkswagen a môžete ju umiestniť napríklad vo vašej garáži.


Postershop Plechová tabuľa 20x30cm Beware
10,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Vtipná plechová tabuľa Beware of the cat umiestnená na dverách vášho domu každému napovie, kto vás po vstupe dovnútra uvíta. Rozmery tabule činia 20 × 30 cm.


Postershop Plechová tabuľa Beatles Abbey Road
10,12 €

Dekoračná tabuľa s motívom hudobného albumu Abbey Road legendárnej skupiny Beatles poteší všetkých fanúšikov tejto kapely. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 20 cm.


Postershop Plechová tabuľa Beware of the Dog
6,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Vtipná plechová tabuľa „Beware of the Dog“ umiestnená na dverách vášho domu napovie, kto vás po vstupe dovnútra uvíta. Rozmery tabule činia 20 × 15 cm.


Postershop Plechová tabuľa Coca-Coca fľaše
18,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dekoračná tabuľa s rozmermi 25 × 50 cm zobrazuje vývoj dizajnu sklenených fliaš Coca Cola od roku 1899. Ideálny darček pre všetkých milovníkov tejto limonády.


Postershop Plechová tabuľa Coffee
9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s veľkosťou 20×30 cm sa bude vynímať najlepšie v kuchyni či v jedálni v blízkosti vášho obľúbeného kávovaru. Jej opotrebované prevedenie z nej robí módny interiérový kúsok.


Postershop Plechová tabuľa Hangover Cures
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s rozmermi 40 × 30 cm s mnohými druhmi liekov na opicu. Je až neuveriteľné, čo v akej krajine považujú za najlepší spôsob zbavenia sa tohto nie závidenia hodného stavu.


Postershop Plechová tabuľa Warning! Genius at Work
16,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Umiestnením tabule s nápisom „Warning! Genius at work“ hoci aj na vaše dvere jasne oznámite, kto sa za múrom nachádza. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 40 cm.


Postershop Plechová tabuľa WINE
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálne pre milovníkov vína máme plechovú tabuľu s rozmermi 40 × 30 cm s vymenovanými druhmi vín. Nechajte sa inšpirovať ku kúpe zatiaľ nepoznanej chuti vína.


Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.


Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
9,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.


Postershop Plechová dóza s klipom Tea Time
9,36 €

Modro-biela dóza na čaj s tematickým motívom je vyrobená z plechu a jej veko istí klip, ktorý zaručí, že sa skladovaný obsah nevysype. Svoje využitie však nájde kdekoľvek vo vašej domácnosti.


Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
9,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízka dóza obdĺžnikového pôdorysu je vyrobená z plechu a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred prachom a inými nečistotami. Ideálna pre uchovanie vašich drobností či ako praktický darček.


Postershop Plechová dóza XL Good Morning
10,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom Good Morning je ideálna pre uchovávanie vašich obľúbených cereálií. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.


Postershop Plechová tabuľa: Best Cheeseburger in Town
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Best Cheeseburger in Town bude vtipným doplnkom nielen do bytu. Preneste kus Ameriky k vám domov!


Postershop Plechová tabuľa: Domáca limonáda
10,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Domáca limonáda bude vhodným doplnkom do akejkoľvek kuchyne. Motív obsahuje skvelý recept na osviežujúci nápoj!


Postershop Plechová tabuľa: Kawasaki Parking Only
16,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Kawasaki Parking Only vyrobená z kvalitného plechu s prelisom vykúzli atmosféru pretekov kamkoľvek si ju zavesíte. Dizajn od značky Postershop v čiernej a bielej farbe s výrazným červeným prvkom. Rozmery tabule sú 30×40 cm.


Postershop Plechová tabuľa: Mercedes-Benz 300 SL
10,79 €

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Plechová tabuľa: Mercedes-Benz 300 SL je tou pravou dekoráciou pre milovníka áut.


Postershop Plechová tabuľa: Musíš naše pivo piť
10,79 €

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Plechová tabuľa: Musíš naše pivo piť je vtipným doplnkom napríklad do reštaurácie.


Postershop Plechová tabuľa: Prosíme neparkovať
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Prosíme neparkovať bude vtipným doplnkom nielen do bytu.


Postershop Plechová tabuľa: Rum
14,50 €

Akcia

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Rum bude vtipným doplnkom nielen do bytu.


Postershop Plechová tabuľa: Tu strážim ja
14,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Tu strážim ja bude vtipným doplnkom do bytu u každého, kto má doma psíka.


Postershop Plechová tabuľa: Vespa Garage
16,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Vespa je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom ladená do tmavo modrej farby od značky Postershop. Spestrí akékoľvek miesto, kam si ju zavesíte. Tabuľa má rozmery 40×30 cm.


Postershop Plechová tabuľa: Vespa The Italian Classic
10,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Vespa The Italian Classic vyrobená z kvalitného plechu s prelisom a výraznými farbami od značky Postershop. Tabuľa vo formáte 20×30 cm zobrazuje štýlový skúter Vespa na pozadí vo farbách talianskej vlajky.