GreenFood Colostrum 90 kapsúl
10,49 €

Colostrum vyhľadávajú ľudia orientovaní na imunitu, celkovú revitalizáciu, prevenciu a podporu pri zápale, prevenciu a podporu pri alergiách.

GreenFood Maitake vegan 90 kapsúl
7,89 €

Maitake (Trsovnica lupeňovitá) – jedlá drevokazná huba – posilňuje aktivitu a obranyschopnosť imunitného systému, obnovuje krvotvorbu, pomáha znižovať krvný tlak, hladinu Cholesterolu i tukov.

GreenFood Avocado Extract 90 kapsúl
8,24 €

Extract z avokáda s vysokým obsahom fytosterolov. Plody Avokáda obsahujú až 30% oleja, ktorý je dobre stráviteľný, po mnoho rokov trvanlivý a obsahuje množstvo vitamínov A, B, E, G, železo.

Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 1 l
11,90 € 8 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.

Areko Ovosan 90 kapslí SK
80,30 €

Ovosan je originálny prírodný preparát získaný z ischemizovaných kuracích aby zahŕňali, ktorý je čs. patentom. Obsahuje špecifické vaječné fosfolipidy PNAE s účinkom na normálnu činnosť imunitného systému.

VIROSTOP ústny sprej 30 ml

VIROSTOP ústny sprej 30 ml

Hodnotenie: 4,7
7,40 €

ViroStop sprej obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek pre našej imunitu a dýchacie cesty.

Enzympro RegulatPro BIO 350 ml
51,60 €

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

Penoxal 50 mg 120 kapsúl
84 €

Penoxal má 100 % prírodné zloženie obohatené o vitamín C a betaglukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému .

Barny's InoCell ™ forte 2 x 60 kapslí
25,60 €

Novinka

InoCell ™ forte prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom. Hlavný význam látok obsiahnutými v InoCell ™ forte je v podpore posilnenie imunity organizmu, konkrétne tzv. NK buniek.

Pharma Activ AloeVeraLife 1000 ml 2+1
18,90 € 17,70 €

AloeVeraLife 1000 ml 2 + 1 aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom, ktorých obsah v základnej surovine je dodávateľom zaručený dokladom analýzy a pohybuje sa nad 9%.

Pharma Nord Bioaktívny Selén + Zinok FORTE 150 tablet
27,10 €

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Fytofontana VIROSTOP 25 ml
5,80 €

Prípravok Fytofontana VIROSTOP obsahuje jedinečnú kombináciu rastlín pre normálnu funkciu imunitného a dýchacieho systému.

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule
10,30 €

100% čistý Kozinec blanitý koreň kapsule bohaté na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Penoxal 50 mg 60 kapsúl

Penoxal 50 mg 60 kapsúl

Hodnotenie: 5
48 €

Penoxal má 100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán , ktoré prispieva k nomální funkciu imunitného systému .

MRL Cordyceps sinensis 90 tabliet
29,80 €

Cordyceps Sinensis je doplnok stravy vo forme tabliet zo sušenej hubovej biomasy. Účinky Cordycepsu sú podobné účinkom ženšenu.

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
53,30 € 50,90 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

VIROSTOP 30 kapslí
6,20 €

Prípravok Fytofontana VIROSTOP obsahuje jedinečnú kombináciu rastlín Cist krétsky a Echinacea purpurová pre normálnu funkciu imunitného a dýchacieho systému.

Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g
6,70 €

100% čistý Kozinec blanitý jemne mletý koreň bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Pharma Activ LIPOZOMAL Vitamín K2 MK7 + D3 1000 IU 250 ml
15,50 €

Lipozomálne vitamín K2 MK7 a D3 majú v porovnaní s inými formami vyššou vstrebateľnosť. Je to dané tým, že tekutý vitamín K2 MK7 a D3 sú obalené fosfolipidovými nanobublinkami tzv. Lipozómy.

Pharma Nord Bioaktívny Selén + Zinok FORTE 60 tablet
13,30 €

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Renovality Betaglukan 90% MAXIMAL s Vitamínom C 90 kapsúl
15,80 €

Doplnok stravy obsahujúci (v jednej kapsule) 400 mg betaglukánov, vitamínu C prírodného pôvodu a resveratrol. Extra silný betaglukan s mimoriadne vysokou čistotou 90%, obohatený vitamínom C prírodného pôvodu, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

GINLAC Ženšenový kapsle 60 ks
29,80 €

Najsilnejší ženšenový kapsule na slovenskom trhu Vyrobené z fermentovaného extraktu červeného kórejského ženšenu s celkovým obsahom ginsenoidov 140mg / g.

Energy Spiron spray 50 ml

Energy Spiron spray 50 ml

Hodnotenie: 4,9
12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

NUTRICIUS Zinek EXTRA 25 mg 100 tbl.
3,40 €

Zinok EXTRA 25 mg napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k plodnosti a dobrej funkcii reprodukčných orgánov. Je to tiež silný antioxidant.

Energy Artrin XXL 250 ml
50,10 € 48,10 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a oblič

Advance nutraceutics Imunax 60 kapsúl
11,70 €

Imunax je prírodný prípravok obsahujúci komplex aktívnych látok, ktorého základom je extrakt z echinacey a hlivy ustricovej. Podporuje normálnu činnosť imunitného systému.