Pleuran Imunoglukan P4H® SynBIO 70 kapslí
28,60 €

Doplnok stravy Imunoglukan P4H® SynBIO obsahuje jedinečnú štvorkombináciu látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom.


Marťankovia Futura sirup (1-3 roky) 125 ml
7,80 €

Sirup Marťankovia Futura 1–3 je určený na každodenné užívanie. Predstavuje ideálnu voľbu pre správny rast a silné kosti, podporuje prirodzenú imunitu, dodáva komplex vitamínov a minerálov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 1–3 rokov.


Pleuran Imunoglukan P4H® 60 kapslí
23,90 €

Doplnok stravy Imunoglukán P4H kapsuly obsahuje prírodný Imunoglukan vo vhodnej kombinácii s vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a je určený na dlhodobé užívanie.


Barny's Kolostrum Synermune 30 kapsulí
12,20 €

Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších chovov kanadských kráv. Prvé materské mlieko je nenahraditeľným zdrojom zdravia a imunity. Aby sa telo dokázalo vysporiadať s vírusmi a baktériami, k tomu potrebuje imunoglobulíny.


Barny's Barny`s Kolostrum s beta-glukány 30 tabliet + darček
12,20 €

Novinka

Barny ´Kolostrum s patentovaným beta-glukánom Yestimun® Limitovaná edícia s plyšovou včielkou! Barny´s Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších ekologických chovov. Barny´s Kolostrum je štandardizované na 30% obsah imunoglobulínov IgG z celkového obsahu kapsule.


Marťankovia Futura (3-6 rokov) 30 tbl.
7,80 €

Cmúľací tablety Marťankovia Futura 3–6 sú určené na každodenné užívanie. Sú ideálnou voľbou pre zdravý rast a vývoj dieťaťa. Poskytujú komplex vitamínov a minerálov, sú obohatené o betaglukány z prírodných zdrojov. Zloženie je prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 3–6 rokov.


Pleuran Imunoglukan P4H® pre deti 250 ml
13,50 €

Tekutý doplnok stravy Imunoglukán P4H bol vyvinutý špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov. Vhodný pre dlhodobé užívanie.


Wolfberry Rakytník plod 200 g
4,60 €

Rakytník plod Wolfberry 200 g. Plody rakytníka Wolfberry pôsobí antioxidačne, dodávajú energiu, majú priaznivý vplyv na imunitný systém a prispievajú k normálnemu stavu pokožky.


Walmark Sinulan Forte Junior 120 ml
7,70 €

Sinulan Forte Junior je sirup obsahujúci zmes výťažkov z rastlín podporujúcich normálnu funkciu dýchacieho ústrojenstva a imunitného systému, a tiež biotín, ktorý napomáha udržiavať normálny stav slizníc.


Marťankovia ImunoForte sirup príchuť čierny bez 150 ml
7 €

Produkt Marťankovia ImunoForte sirup obsahuje vyváženú dávku betaglukánov, vitamínu C a extraktov z čiernej bazy a šípky. Tieto bylinné extrakty podporujú imunitný systém a majú priaznivý vplyv na dýchacie cesty.


Simply you StopKašel sirup Dr. Weiss pre deti 100 ml + 50 ml ZADARMO
4,70 €

StopKašel sirup Dr. Weiss pre deti od 1 roka s výbornou chuťou obsahuje unikátnu účinnú kombináciu beta-glukánov a 5 bylinných extraktov Herbalicum (skorocel, šípky, materina dúška, bazalka, slez) s násobným efektom na všetky druhy kašľa a k normálnej činnosti imunitného systému detí.


Akuna PINKY 480 ml
34,10 €

PINKY je komplexný doplnok stravy pre deti vytvorený s ohľadom na špecifické potreby detského a pubertálneho organizmu.


Vieste group Hello Kitty + tetovanie 12x12 tbl zadarmo
14,80 €

Multivitamínové cukríky s pomarančovou príchuťou sú zdrojom 10 vitamínov a zinku. Cukríky sú potrebné pre deti v období rastu a k zvýšeniu imunity. Multivitamínové cukríky odporúčame užívať aktívnym deťom, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem týchto látok.