Purus Meda PM Chlamydil 60 tbl.
8,40 €

PM Chlamydil obsahuje biologicky aktívne látky, ktoré podporujú čistenie krvi a tkanív od endotoxínov a zvyškových mikroorganizmov. Produkt sa odporúča po uštipnutí kliešťom.

Synergia Čaga imunal + brusinky 60 kapslí
13,60 €

Čaga imunal + brusnice je bohatá na vitamín C a výbornou podporou pre imunitný systém. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov znižuje negatívne pôsobenie alkoholu, zlého ovzdušia, či chémie v organizme.

Energy Spiron spray 50 ml

Energy Spiron spray 50 ml

Hodnotenie: 4,9
13,20 € 12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Fytofontana VIROSTOP 30 kapslí
5,70 €

Prípravok Fytofontana VIROSTOP obsahuje jedinečnú kombináciu rastlín Cist krétsky a Echinacea purpurová pre normálnu funkciu imunitného a dýchacieho systému.

Energy Grepofit 135 kapsúl
15,90 €

Grepofit je unikátny preparát, ktorý pozitívne pôsobí na normálnu funkciu horných ciest dýchacích. Grepofit nenarušuje zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru.

Salvia Paradise Sladké drievko korenie
1,80 €

100% čistá Sladké drievko rezaný koreň pre naše zdravé trávenie, imunitu, energiu, nervy, duševné zdravie, močové a dýchacie cesty, prostatu, pokožku. .

Fytofontana VIROSTOP 25 ml
5,30 €

Prípravok Fytofontana VIROSTOP obsahuje jedinečnú kombináciu rastlín pre normálnu funkciu imunitného a dýchacieho systému.

Advance nutraceutics Imunax 60 kapsúl
12 €

Imunax je prírodný prípravok obsahujúci komplex aktívnych látok, ktorého základom je extrakt z echinacey a hlivy ustricovej. Podporuje normálnu činnosť imunitného systému.

Energy Grepofit drops 30 ml
18,20 €

Grepofit podporuje normálnu činnosť horných dýchacích ciest. Nenarušuje zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru.

Natural Medicaments Imun VitaMineral 120 tablet
11,60 €

Imun VitaMineral – Vitamín C, D, minerál zinok a echinacea podporujú zdravú imunitu. Stopové prvky selén, mangán a vitamín E svojou prítomnosťou v bunkových enzýmoch prispievajú k ochrane ľudských buniek pred oxidatívnym stresom. Mangán a meď sú stopové prvky potrebné pre niektoré naše enzýmy.

Biomedica Bitusilky pastilky s vit. C a medom 15 + 2 ks
3,50 € 3,10 €

Bitusilky pastilky s vit. C a medom obsahujú starostlivo skombinovanú bylinnú zmes rastlinných extraktov a prírodných éterických olejov, ktorá je vhodná pri ťažkostiach v hrdle.

Wolfberry Repík vňať bylinný čaj 50 g
1,60 €

Repík vňať bylinný čaj 50g Wolfberry. Repík lekársky, má príjemne korenisté arómu a horkastú, pomerne ostrú chuť. Pre liečivé účely zbieraná vňať obsahuje veľa účinných látok, ktoré môžu pozitívne ovplyvňovať náš organizmus.

Wolfberry Šalvia bylinný čaj 50 g
1,60 €

Šalvia bylinný čaj 50g Wolfberry je typická svojou horkastou chuťou a intenzívnou vôňou, ktorá má podľa nejedného bylináře zahriať a pomáhať. Čaj z nej je vhodný popíjať napríklad pri hormonálnej nerovnováhe či problémoch s trávením.

Energy Imunosan 90 kapsúl
24,70 €

Bioinformačný prípravok Imunosan obsahuje unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej obranyschopnosti organizmu.

Salvia Paradise Cesnak siaty AF tinktúra
5,80 €

100% čistý Cesnak kuchynský tinktúra s 0% alkoholu plná antioxidantov pre náš imunitný systém, cholesterol, srdce, cievy, pečeň, cukor v krvi i zvládanie stresu.

Energy Grepofit spray 14 ml
10,30 € 9,80 €

Grepofit spray je unikátny preparát, ktorý lez užívať aj v prípade vírusových a bakteriálnych infektoch.

Salvia Paradise Lopúch väčší koreň
22,10 €

100% čistý Lopúch väčší koreň pre podporu zdravia nášho trávenia, imunity, vylučovanie, pre naše prečistenie, naše kĺby, chrupavky, dýchacie cesty, hladinu cukru v krvi.

Salvia Paradise Mäta pieporná vňať
1,60 €

100% čistá Mäta pieporná vňať pre Zdrače našich čriev, trávenie, imunity, dýchacieho a tráviaceho aparátu, pre relaxáciu, uvoľnenie a plnohodnotný spánok.

Salvia Paradise Pamajorán - oregano vňať
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Pamajorán – oregano vňať pre našej mentálnu výkonnosť, krvný tlak, spánok, trávenie, činnosť srdca, imunity, pečene, dýchacích ciest, žlčníka.

Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov kapsule
14,10 €

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy.

Simply you STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss 100 + 50 ml NAVYŠE
5,30 €

Novinka

STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss podporuje regeneráciu imunity a urýchľuje rekonvalescenciu. Prípravok je vhodný pre alergikov, celiatikov a diabetikov (sladený fruktózou a sukralózou), môžu ho užívať deti od 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy (obsahuje výber šetrných a bezpečných bylín).

Wolfberry Čierny bez bylinný čaj 50 g
2,20 €

Čierny bez bylinný čaj 50g Wolfberry nielen skrášľuje a prevonia okolie, ale aromatický je tiež čaj z neho pripravený. Okrem toho popíjanie nálevu z tejto bylinky prospieva ľudskému organizmu a zbavuje ho prebytočnej vody.

Wolfberry Mäta bylinný čaj 50 g
1,60 €

Mäta bylinný čaj 50g Wolfberry. Listy mäty piepornej sú využívané pre svoju podmanivou chuť aj nezameniteľnú vôňu. Šálka ​​mätového čaju po jedle je prevenciou nafúknutého brucha a navyše zdvihne náladu.

You&Oil KI Bolesť v krku 5 ml
12,10 €

You & Oil KI Bolesť v krku je zmes bioaktívnych éterických olejov, ktoré môžu pomôcť v prípade bolestí a škrabanie v hrdle. You & Oil využíva účinky esencálních olejov prostredníctvom kože, resp. pulzných bodov.

HerbaMedica Ime Elan 50g - podpora imunity 100 tabliet
12,40 €

Ime elan od Herba medica je 100% prírodný doplnok stravy s kombináciou 7 bylín, pre posilnenie imunitného systému a obranyschopnosti organizmu. Prírodné zloženie výrobku nespôsobuje nečinnosť imunitného systému, produkt nie je návykový ani po dlhodobom užívaní.

Kompava L-lyzín Extra
8,10 €

Komplexná formula na podporu imunity s obsahom 3 účinných látok: L – lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea.

MedPharma Rakytníkový olej – 100% olej z rakytníku 60 tob. + 7 tob. ZDARMA
5,50 €

Produkt Rakytníkový olej obsahuje 100% rakytníkový olej z dužiny žlto-oranžových plodov rakytníka rešetliakového, olej je bez prímesí. Rakytník podporuje normálnu činnosť tráviaceho a kardiovaskulárneho systému, obranyschopnosť organizmu a prispieva k zníženiu miery únavy.

Purus Meda Chlanydyl PM 60 tablet
8,40 €

Novinka

Chlanydyl PM je doplnok stravy vo forme tabliet, ktorý obsahuje túžobníkový extrakt, propolis, jelšu lepakovou a vrbovú kôru. Túžobník brestový prispieva k normálnemu stavu kĺbov, normálnu funkciu močových ciest a dýchacieho ústrojenstva.

Salvia Paradise Bez čierny kvet
3,90 €

100% čistý Bez čierny kvet svojim antioxidačným účinkom udržuje zdravú imunitu, dýchaciu sústavu, vylučovanie vody z tela, kontroluje našej telesnú hmotnosť, podporuje čistenie organizmu.