U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na imunitu močových ciest. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na imunitu močových ciest doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na imunitu močových ciest alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Naturprodukt  Izofet na odvodnenie 30 kapsúl

Naturprodukt Izofet na odvodnenie 30 kapsúl

12,40 €

Výživový doplnok na odstránenie prebytočnej vody z tela, podporuje normálnu funkciu močovej sústavy a obličiek. Breza previsnutá, javánsky čaj a marena srdcovolistá podporujú správne fungovanie močových ciest a ľadvín. Praslička roľná a pŕhľava dvojdomá napomáhajú vylučovaniu prebytočnej vody.

Partner: Widerio
Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule (Veľkosť 120 ks)
5x

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule

16,10 €

100% čistý Kozinec blanitý koreň kapsule bohaté na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g
8x

Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g

7,90 €

100% čistý Kozinec blanitý jemne mletý koreň bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov prášok 100g
2x

Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov prášok 100g

7,40 €

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy. Vyvážená zmes týchto plodov je známa ako prostriedok, ktorý má pozitívny vplyv na trávenie a vylučovanie.

Partner: Vivantis
GreenSwan GS Echinacea FORTE 600 70+20 tabliet ZD ARMA
1x

GreenSwan GS Echinacea FORTE 600 70+20 tabliet ZD ARMA

9,30 €

GS Echinacea FORTE 600 je vhodná na podporu prirodzenej funkcie obranyschopnosti organizmu vďaka silnej dávke echinacey, vitamínu C a zinku. Obsahuje extrakt z koreňa (4:1) – 150 mg extraktu v jednej tablete, čo zodpovedá 600 mg sušeného koreňa.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,70 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis
PROBIOTICS INTERN Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl

PROBIOTICS INTERN Bio-Kult Pro-Cyan 45 kapsúl

10,70 €

Prípravok Bio-Kult Pro-Cyan je špeciálna formula s trojitým účinkom obsahujúce extrakt z brusníc, živé bakteriálne kultúry a vitamín A pre normálnu funkciu imunitného systému a sliznice močového ústrojenstva.

Partner: Vivantis